Brekši

he hee es ar biju un resnie melngalvainie ka mudž
6.aprīlis 2009, 21:40 | links
 
Tikko biju arī pārraudzīt savu zālāju - lien mīlīši laukā, lien!
6.aprīlis 2009, 21:39 | links
 
nakts tarpi....tā tik ir nodarbe viņus lasot.....un visos pagalmos viņus var salasīt, bet protams labak ja ir kkada puķu dobīte...vai pa dienu sētnieku aprušīnāta taciņa...veiksmi...:D
6.aprīlis 2009, 20:39 | links
 
sieksta
ej.izbbeidz =) nakts tārpu ka mudž-vakar salasīju-Rīgā, var teikt pilsētas centrā
paldies par atbildi, ne asakas
6.aprīlis 2009, 12:56 | links
 
Aizmirsu-parasti uz brekšiem eju ar naktstārpu,bet tagad tos pagrūti dabūt...Rudeņos gan-ja labi trāpi uz kanti,tad ņem tīri nekas,bet tie lielākie gan ir ap pieciem no rīta...
1.aprīlis 2009, 13:53 | links
 
Mums Gauja šajā vietā ir paplata ar padziļu vienu malu...Ķēru uz grunteni tieši uz malas,tuvāk dziļumam...Tur gan ir straume,bet Gaujā pašlaik zems līmenis un izdevās...Rudenī tur agros rītos tīri labi ņem breksis...Ķēru uz slieku,kas uzlikta uz 8 numura āķi ar nelielu koši zaļu " auziņu" ...Faktiski gan vairāk cerēju uz vimbu,bet diemžēl pēdējos gadus to rudeņos noķeru daudz vairāk kā pavasaros...Pašlaik intensīvi kūst un līmenis ceļas,paliek duļķaināks...Laikam cope pasliktināsies...
1.aprīlis 2009, 13:51 | links
 
sieksta
tas bija ar mērķi ķerts vai uz grunteni priekš vimbas? =)
27.marts 2009, 19:41 | links
 
sieksta
un uz gruntenes vai pluda, un kas pa ēsmu???
27.marts 2009, 14:26 | links
 
sieksta:
a kur tu noķēri ja nav noslēpums???
27.marts 2009, 14:25 | links
 
boldriks
domaju ka droshi vari provet tajas pashas vietas!
27.marts 2009, 14:04 | links
 
rit meginashu kadu brekshu papu piemanit, ilgi nav buts uz iebarotajam vietam
27.marts 2009, 14:03 | links
 
gribeeju pavaicaat!vai breksi tagad keraas sekleekaas vietaas vai turpat dzilumaa tup???un vai ir veerts iet uz vietaam kur vinji keeraas pirms meenesa???
27.marts 2009, 13:54 | links
 
Šogad pirmais kilogramnieks Gaujā...21.martā...Tik agri pirmo reizi,ņemot vērā,ka mūsu pusē Gauja nav tā labākā brekšu copes vieta...
22.marts 2009, 17:39 | links
 
Kāds ir keeris breksus Zebrus ezera, sodien biju aizbraucis pirmo reizi, nu taa, varetu teikt nekaaa, varbuut kaads zin kaa vinus atrak pievilinat, kuraa ezera galaa vairak ir ( vai varbuut pavidu, es sodien biju vidusdala) kadu mormisku labak izmantot???? varbuuut veel kko ieteikt ;)
20.marts 2009, 18:02 | links
 
Starp citu, par kaņepju sēklām runājot. Kādā proporcijā tās vajag lietot pret pamatbarību un vai var lietot veselas sēklas, pārstrādes produktu pēc eļļas izspiešanas, vai pašu eļļu?
20.marts 2009, 16:45 | links
 
Skaidrs ar jums viss. Es barību jaucu 1:1 ar zemi, tā kā tai zivij nav ko di...st - viņa pienāk uz smaržu nevis uz putras klimpu pieēsties!
20.marts 2009, 15:48 | links
 
Tāpēc lietoju kaņepju sēklas tas ir dabisks atvieglošanās līdzeklis.Kas iekšā tas ārā un zivis tik ātri nepieēdās.Citreiz velkot breksi ārā tas jau pa ceļam lidz sačokam visu iz..irš.
20.marts 2009, 12:25 | links
 
Vairāk brekšu copei pievērsos pagājušajā vasarā. Izmantoju veikalā pirktās piedevas ar marcipāna garšu + dobeles dzirnavnieka zivju papildbarība + spraukumi + melnzeme + kukuruza. Labākais rezults divi brekseni 1,5kg un 2,0kg. Uz āķa mēslu sliekas + baltie + kukurūza.
20.marts 2009, 11:37 | links
 
Vajadzētu vispār izlaist likumu ka stāvošā ūdenī nedrīgst bator ar putrām. Es pats keru pārsvarā plūstošā ūdenī. Bet ir gadijies aizbraukt uz ezeru kur vietējie ka traki baro ar putrām., tad nākās tīrīt jaunas copes vietas, kur kert. Jo putru vietās zivis nāk, bet retāk.
20.marts 2009, 11:28 | links
 
Cik pats esmu meeginaajis, protams pieturos pie veikala barības. bet peedējā laikaa to jaucu kopaa ar auzu pārslam. Kaa esmu novērojis veikala barība izvilktajām zivīm iz vēderā bet pie izvilkšanas nenāk ārā pa pa... Ilēnāk pārstrādājas) bet līdzko ir klāt auzu pārslas, tā tas notiek daudz ātrāk. Kā izvelc zivi, tā pa otru galu viss ārā.
20.marts 2009, 11:23 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager