Brekši

Es esmu eksperimentējis un mēģinājis visādas barības,un visādus salikumus!Rezultāts!!!Aizbraucu ar čomu copēt,es ar speceni-šis ar parastiem šķeltiem zirņiem(PROTAMS PUTRA),viņš velk es nē.Un tā ne vienu reizi vien.Protams pārbarot nedrīkst un arī nevajag.Kādreiz vāriju uz nakti 4kg,tagad tikai 1-1,5kg.Starpības nekādas tikai kad sagrūž 4kg un tā katru otro nakti,tad pēc nedēļas tur vairs nav ko darīt!
20.marts 2009, 09:53 | links
 
Krastā
20.marts 2009, 08:43 | links
 
Paldies, tika nopirkti karposhanas pludi(markjeri) un sagatavota atseviskja makskjere, dziljuma meeriishanai, Kungi ir viens svariigs jautaajums, kursh neljauj man aizmigt, kur Breksi iebarot: bdree, izejot no bedres saanaa, galos , vai paceekuma saakumaa, vai paseeluma viduu?
19.marts 2009, 22:47 | links
 
visu penteri neizlasīji-tad izlasi.
19.marts 2009, 22:39 | links
 
Bvakar kungi,sveetdien jaakjer brekseens, ko labaakie copmanji man ieteiktu pevienot pamat bariibai, kjerot brekshus no krasta ar fideri un grunteni, kaadu piedevu? Vasaraa kjert man ir skaidrs, varat apskatiit profilaa, bet ko tagat, kjiploks der?
19.marts 2009, 22:31 | links
 
iemesto grunteni pāris reižu paraujot,massa izbirst.ja vēlos lai massa barotavā turētos ilgāk-vairāk apviļāju.tā var regulēt iebarojamās massas daudzumu coppes placī.lieki teikt,ka no sākuma iztaustu grunti,lai atrastu vēlamo dziļumu un attālumu no krasta,lai nevajadzētu nodarboties ar kastinga treniņiem.
19.marts 2009, 22:30 | links
 
recepte,prastā-auzu pārslas+kukurūzas putraimi+kaņepju spraukumi+melnzemi.masai paredzēto auzu pārslu daudzumu izmērcē ūdenī un nospiež.klāt pievieno pārējo,daļu atstājot sausā veidā,lai varētu regulēt masas liptspēju vai irdenumu.
iegūtajai massai jāturas knapi kopā.

lai iemetiena brīdī massa neizjuktu barotavu iemērc ūdenī un apviļā.
19.marts 2009, 22:22 | links
 
ar gruntenēm un pludiņmakšķerēm sen vairs neaizraujos,bet ar čomiem starplaikā no ledus līdz spiningošanas sezonas sākumam ar gruntenēm vēl pasēžam.no protams vēl ir 8-ņu gadu tradīcija grunteņot 24.jūnijā no pēcpusdienas līdz nākamās dienas pusdienlaikam.ar gatavajām paikām neesmu sevišķi aizrāvies,jo brīžiem radās pārliecība,ka tās ir aizbaidījušas zivis.godīgi sakot sensas un traper neesmu lietojis.
19.marts 2009, 21:36 | links
 
Es te pagājušo vasar ievārīju labu katliņu putraimu, no rīta. Uzvārījās, sabrieda. Pieliku garšvielas, eļļiņu, visu, kā nākas... Ieliku plastmasas 12l spainī, un uzliku vāku. Aizbraucu līdz ezeram, noņemu vāku, aizdomīgs smačuks... Bitīt - matos! Izbaroju namamātes vistām, un joka pēc pāris saujas ūdenī pie laipas iemetu...

Labi, ka līdzi paņēmu arī veikala barību, spraukumus, raušus... Sajaucu ar smiltīm, vakarā iebaroju... No rīta tāda cope, veči, kā bērnībā. Rudulīšus vilku kamēr brokastīs sauca.
Starp citu, arī, pie laipas iemestos, putraimus kaut kas noēda, bet ierasto zivju bariņu es tur tā arī ne reizi neieraudzīju.
19.marts 2009, 21:00 | links
 
andza
Bija man pēc vienas copes barība palikusi spainī. Pāc kādas nedēļas tikai apskatījos. Zini, paostīt gan nepaostīju, bet pelējums gan bija. Par auksto ūdeni Tev taisnība, tur visi procesi notiek lēnāk, bet vasarā barot ar putru ir noziegums, it īpaši, ja tā putra ie klīstera paskatā!!!
19.marts 2009, 20:31 | links
 
GatiBB
Es ari esmu loti daudz dzirdejis par sabojatam brekshu vietam tieshi putras del. Var gaditis noshaut greizi un parbarot, bet auksta udeni ta putra skabst stipri lenak, ka vasara, vasara pus diena un putra jau ir saskabusi, tieshi tadel vasara es to neizmantoju. Putraimi ir ari ta bariba no kuras gruti uztaisit klisteri, jo vini ir irdeni un samera rupjaka, ka mana. Skabst veikalu bariba, paturi majas vienu bumbu kadu nedelu un redzesi, ka saskabs! +udeni vis tas proces noris atrak! Pec manam domam, ja to baribu neaped, tad kadu 5dienu laika ta ir saskabusi un atbaida zivis. Es galvenokart ar putram baroju tadel, ka tas ir samera lets variants. Bet veikala baribu tomer uzkatu par labaku.
19.marts 2009, 20:26 | links
 
Pareizi mariz, tieši šo vārdu es nevarēju atcerēties - rūgšana. Putras rūgst, bet barības ne!
19.marts 2009, 20:00 | links
 
karpu sacensiibas protokolos skaidri un gaisi uzraxtiits, ka ar putraam,neplauceetiem graudiem utt. ruugstosaam lietaam barot- aizliegts
19.marts 2009, 19:58 | links
 
Zinu vienu karpu dīķi, kuru gan nereklamēšu, lai tur neizveidotos tirgus, kur saimnieks ir aizliedzis barot ar pašvārītām putrām. Tikai veikala barības, boilas, pellets un tamlīdzīgas barības. Ja pieķer barojot ar putru, no dīķa prom un melnajā sarakstā - nākamreiz vairs netiksi copēt!
19.marts 2009, 19:56 | links
 
ja par taam putru sacakareetajaam vietaam-vitkopos to redz izteikti kad brauc uz karpaam.tuvaak par 100 metriem no krasta zivis vispaar neuzturas,jo 50-70m ir putrinieku darbosanaas lauks
19.marts 2009, 19:53 | links
 
andza, un es neteicu, ka Tu taisi klīsteri. Cik esmu Tavus komantārus palasījis, Tu sķieti sakarīgs copmanis!
19.marts 2009, 19:52 | links
 
andza, gan jau ka saskābst, bet par tādu lietu gan neesmu dzirdējis. Un par barības sabojātām copes vietām gan neesmu dzirdējis, bet par putras - uj, uj, uj cik daudz!!!
19.marts 2009, 19:45 | links
 
mariz, ļoti precīzs teksts!!! Labāk pateikt nevarēja!!!
19.marts 2009, 19:43 | links
 
GatiBB
es netaisu nekadu klisteli, man ta putra ir irdena! Es zinu, ka tai baribai ir caurejas zales klat, bet ja vinu neaped ta vina ta pat saskabst!!! Lai nepieestos ta zivs es putra nelieku ieksha nekadu smagu baribu, ka rupjmaize, vai grubas.
19.marts 2009, 19:43 | links
 
zuja, vai tas gadījumā nav bijis TRIPER nevis TRAPER
19.marts 2009, 19:42 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager