Brekši

Brekssi vel nnem vai vinji jau aizgaajussi ?>??/
20.septembris 2008, 10:10 | links
 
Brekšiem zobu nav, bet tas jau nenozīmē, ka kāds treknāks eksemplārs nevarētu noraut auklu piem. piecērtot. Vēl jau paliek līdakas, kurām arī šad un tad sakārojas slieciņu. Par pārējiem jautājumiem domāju, ka vislabāk būtu palasīt eksperta N.Grabovska atbildes un CL žurnālus
26.augusts 2008, 15:51 | links
 
Sveiki visiem :) Nesen tik tā nopietni ķēros klāt copēšanai un katru dienu rodas jauni jautājumi . Bet šoreiz par brekšiem . Es ar radinieku braucām copēt uz daugavu (braucot caur Seci Jēkabpils rajonā) .Mēs copējām tieši iebraucot Jēkabpils rajonā pirmam tiltiņam pārbraucot pāri . Līdz bija paņemti sarkanās sliekas , naktenieki un mušu kāpuri . Nosēdējām 2as dienas pa tukšo , pat reāli nebij copes (tik viens nokosts āķis uz gruntenes) . Atbraucot uz to vietu , pirmais iespaids bij wow....ūdens vienkārši mutuļo , ik pa laikam parādās kāda lielāka mugura.....mēs jau kā iesācēji izštukojām ka tās i līdakas un mocījām špinu , un 2as gruntenes.....tik otrā dienā no kaimiņiem uzzinājām ka tie esot brekši :) Tātad pāris jautājumi , kādā dziļumā brekši dzīvojās (tieši daugavā...varbūt pat kāds ir copējis tanī pietekā) , vai šamajiem ir zobi ? :D stulbs jautājums , bet gadījās tā ka grunteni vienreiz ļoti stipri parāva un žilga vairs nebij nospriegota...piecirtu , kā vajag , izvelku bet izrādās ka nokosta žilka....
Un vēl viens jautājums varbūt ir kāda mājaslapa ar sīkāku info uz kādu barību un kā copē brekšus , piem cik lielus kartupeļus cik ilgi vārīt un tā tālāk .

Anyway , paldies par iepriekš rakstīto......tagad esmu pārliecināts , ka vajadzīga iebarošana , jo pirmstam kautkā neticējās , ka iemetotkādu kg paikas vēl kautkas būs spējīgs tur pieķerties uz viena āķīša ... :D
26.augusts 2008, 15:45 | links
 
Ar Bārtu vispār notiek zili brīnumi- zivju paliek ar vien mazāk un mazāk...
20.augusts 2008, 10:34 | links
 
Gaujā man vislabāk veicies ar naktenieku...kukurūzu ņēma sīkie....grūbas negribēja neviens...Mums vislabākā cope ap puspieciem no rīta-tas lielajiem...un tikai kādu pus stundu...tad tikai sīkie vai vispār vairs nav copes...
16.augusts 2008, 13:05 | links
 
uz ko ir labaak brekšus ķert dīķī..?
un ar kādu bārību iebarot?
5.jūlijs 2008, 17:09 | links
 
uz visa ka es parasti uz balto+meslinju vai nakteni
3.jūlijs 2008, 22:00 | links
 
uz ko viss labak ir kert breksus upe ejot uz nakti???
3.jūlijs 2008, 18:14 | links
 
vakar drusku pseedeju no rita ar sauliiti un viens pari kg koferiits bija.
1.jūlijs 2008, 11:49 | links
 
aizvakar Bārta nu nekā
30.jūnijs 2008, 20:06 | links
 
Tiem , kas interesējās par brekšiem , lūdzu šeit uz dodiet savus jautājumus ...
28.jūnijs 2008, 13:55 | links
 
Ir tā ,pārs nedēļas ņem< klusums un tt..,Nav jau tik labi kā Ventā.
18.marts 2008, 19:14 | links
 
paprovē gan jau nenožēlosi
18.marts 2008, 14:15 | links
 
wai kads kko zina par spares ezeru ka tur ar brexiem un liniem wai tur ir werts wasara aizbraukt un pa nakti palikt
18.marts 2008, 14:07 | links
 
jā karpas arī to nesmādē
12.marts 2008, 19:18 | links
 
Un vēl,zirņus jau ņem daudzas zivis,ja uzliek vārītu kartupeli uz āķa tad gaidi tikai karpu vai breksi.
12.marts 2008, 19:13 | links
 
bet manta laba! es arī to sulu maķenīt pieleju pie iebarošanas maisījuma,un strādā labi1
12.marts 2008, 19:03 | links
 
Pa zirņiem,kad Sabilē konservēja zaļos zirnīšus bezšaubām tika arī Abavai.Nu tai zirņu laikā zivis pie tiem bija tā pieradušas ka pat asari zirni ķēra.
12.marts 2008, 18:53 | links
 
brekšu barība saulespuķu spraukumi bik kanēlis bik grūbas(tvaicētas) ķiplokdaiva vaniļas cukurs bik sliekas un melnzeme un pie upes visu samaisu. un ar pa dažām bumbām sametu un tad tik gaidu kad sāksies cope
12.marts 2008, 18:50 | links
 
tik traki ar nav viņi turpat ir tika paiet malā
12.marts 2008, 18:43 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager