Brekši

HA HA....
Nu pirmā doma jau tāda bij......
22.augusts 2014, 18:51 | links
 
pie upes atradu vārītus makaronus indīgi sarkanā krāsā, smaržoja pēc karameles, uz viņiem ņēma super..... Kas var pateikt, kas tā par piedevu?

klejotajs, 22.augusts 2014, 11:04

Tu visu smaržo ko atrod pie upes :) Neņem dusmā ,tas tā humoram :D :D
22.augusts 2014, 17:21 | links
 
pie upes atradu vārītus makaronus indīgi sarkanā krāsā, smaržoja pēc karameles, uz viņiem ņēma super..... Kas var pateikt, kas tā par piedevu?

klejotajs, 22.augusts 2014, 11:04


Agrāk Albakorā Piedrujas ielā tirgoja dažāda lieluma, krāsu un garšu makaronus iesaiņojumā, laikam poļu ražojuma. Tagad viņus Samo izkonkurējis. Gan jau kādā veikalā ir, jāmeklē.
22.augusts 2014, 13:02 | links
 
jautājums paliek aktuāls?...
22.augusts 2014, 12:49 | links
 
Mēmelē līdz Skaistkalnei uznāk brekši?

Voblers234, 7.augusts 2014, 22:49

Švaki tur ar to zivi,reti pa kādam.
22.augusts 2014, 11:22 | links
 
pie upes atradu vārītus makaronus indīgi sarkanā krāsā, smaržoja pēc karameles, uz viņiem ņēma super..... Kas var pateikt, kas tā par piedevu?
22.augusts 2014, 11:04 | links
 
JoJoo, no sestdienas uz svētdienu biju Zebrus ezerā ar laivu, kaut ari bija pilnmēness vislabākā cope bija tieši pa nakti, mazie neņēma, bet kārtīgi puikas.
15.augusts 2014, 08:29 | links
 
Kāds nezin, kā tagad ar brekšu copi pa nakti? , ir vēl viņam nakts režīms palicis, vai izteiktāka cope tomēr ir vakarā un no rīta cēlienā?
15.augusts 2014, 08:01 | links
 
Mēmelē līdz Skaistkalnei uznāk brekši?
7.augusts 2014, 22:49 | links
 
Es ,lai izvairīties no pličiem ,lieku lielu naktstārpu.Bet gadās ,ka arī to noēd
7.augusts 2014, 21:39 | links
 
Trīs dienas baroju brekšus vienā smukā bedrē, vakar biju copēt. Izvilku tikai vienu breksi, nu kā lai tiek vaļā no tiem nejēdzīgajiem pličiem kuri konkrētajā ūdenskrātuvē ir nejēdzīgi daudz? Āķis tiek aptīrīts jau ēsmai grimstot, ja tomēr palaimējas nogrimt, tad arī uz grunts tas pats. Pat naktstārpus notīra, smalku ēsmu nemaz nav vērts lietot. Varianti?

pauls, 7.augusts 2014, 16:43

Man bija tā, ka pirmajā barošanas dienā 7, otrajā 14, bet trešajā neviena, tālāk atkal aizgāja normāli. Vienkārši gadās necope. Ja pienāk lielāki, tie tos pličus pastum malā, ja tā nenotiek, tad visdrīzāk tajā apkaimē lielāku var būt pamaz vai tiem ir kāds labāk klāts galds tuvumā. Var jau būt arī ūdenst. specifika, moš kādi makaroni, mīklas vai boilas rullē.
7.augusts 2014, 17:58 | links
 
Trīs dienas baroju brekšus vienā smukā bedrē, vakar biju copēt. Izvilku tikai vienu breksi, nu kā lai tiek vaļā no tiem nejēdzīgajiem pličiem kuri konkrētajā ūdenskrātuvē ir nejēdzīgi daudz? Āķis tiek aptīrīts jau ēsmai grimstot, ja tomēr palaimējas nogrimt, tad arī uz grunts tas pats. Pat naktstārpus notīra, smalku ēsmu nemaz nav vērts lietot. Varianti?
7.augusts 2014, 16:43 | links
 
Es gan domāju,ka brekšu cope ir sākusies.Man pa nakti 5 gab. ap 1.5 kg,kuri aizgāja žāvēties,un vēl kādi 20kg zem kilo aizgāja atpakaļ peldēties.
5.augusts 2014, 20:56 | links
 
vai ne,tiešām neķeras )))
daži labi gan 10 brekšu dēļ dvēseli pārdotu :D
3.augusts 2014, 00:46 | links
 
Šodien 10 brekši. cits virs kg, cits zem, bet vēl neņem kā vajadzētu... :(
2.augusts 2014, 23:58 | links
 
ir netisham nopirkusies bariiba ng karpa(kiploks) vai breksim var likt kiploku smakoni vai tomeer tikai saldos labaak ?
2.augusts 2014, 10:36 | links
 
Pamegini, tad pastastisi... :)

Man jau šķiet, ka ikdienas copei tava recepte (2kg salmo lielais breksis, 1kg sensas breksis utt....) arī bez kādas īpašas ķīmijas ir pat ļoti ok... Domāju, ka neko īpaši tava piedeva ne uzlabos ne sabojās, bet nu viss ir jāmēģina un jāeksperimentē, citādi jau nav interesanti...

johanson, 31.jūlijs 2014, 17:39


Nee nu strādā jau labi esošais variants, bet tomēr ar ļoti mainīgiem rezultātiem,citreiz smalkais ar plici sastājas un daudz, citreiz maz bet lielie, citreiz ar baigām pauzēm un izsēdēšanu lai gan 80% reižu kāds 2kg+ brekšuks... un vieta katru reizi ir viena un tā pati kur copēju...

es vairāk to putriņu gribu pielikt ar domu ka brekšukam kukurūza garšo un viņš tur sastāsies uz ilgāku ņammāšanu...

un es zinu un esmu redzējis tur arī pavisam lielos portfeļus..., tos arī gribu apmānīt... :D
31.jūlijs 2014, 17:56 | links
 
gatavojos uz nākamo brekšu copi ar feederi Lielupē...

nu un vot šodien uztaisīju eksperimentu(aiz neh...uj) darīt...

nopirku bonduele saldo kukurūzas bundžu, izlaidu caur blenderi un klāt piešāvu vaniļas cukuru...

sanāca forša vidēji šķidra masiņa....

domāju ka šo masu jaucot kopā ar melasi un ūdeni taisot šķidro komponenti būs izcili šaut klāt barībām...

varbūt kādam jau ir pieredze?

mana standarta bāzes recepte ir:
-2kg salmo lielais breksis
-1kg sensas breksis
-300g melases
-1 lielā bundža baltie tārpi
-ar un bez kurmju rakumu zemes ko lieku uz izjūtu kad pašam krāsa patīk

tagad standarta receptei gribu piešaut klāt sablenderēto kukurūzas masu, pavairāk zemes un piejaukt klāt krāsainos cepumu krikumus...

kā jums šāda kombinācija?
idejas un/vai ieteikumi?

Faz, 31.jūlijs 2014, 16:36


Pamegini, tad pastastisi... :)

Man jau šķiet, ka ikdienas copei tava recepte (2kg salmo lielais breksis, 1kg sensas breksis utt....) arī bez kādas īpašas ķīmijas ir pat ļoti ok... Domāju, ka neko īpaši tava piedeva ne uzlabos ne sabojās, bet nu viss ir jāmēģina un jāeksperimentē, citādi jau nav interesanti...
31.jūlijs 2014, 17:39 | links
 
gatavojos uz nākamo brekšu copi ar feederi Lielupē...

nu un vot šodien uztaisīju eksperimentu(aiz neh...uj) darīt...

nopirku bonduele saldo kukurūzas bundžu, izlaidu caur blenderi un klāt piešāvu vaniļas cukuru...

sanāca forša vidēji šķidra masiņa....

domāju ka šo masu jaucot kopā ar melasi un ūdeni taisot šķidro komponenti būs izcili šaut klāt barībām...

varbūt kādam jau ir pieredze?

mana standarta bāzes recepte ir:
-2kg salmo lielais breksis
-1kg sensas breksis
-300g melases
-1 lielā bundža baltie tārpi
-ar un bez kurmju rakumu zemes ko lieku uz izjūtu kad pašam krāsa patīk

tagad standarta receptei gribu piešaut klāt sablenderēto kukurūzas masu, pavairāk zemes un piejaukt klāt krāsainos cepumu krikumus...

kā jums šāda kombinācija?
idejas un/vai ieteikumi?
31.jūlijs 2014, 16:36 | links
 
Šodien 6 brekši, pieci - 1kg, un viens 1,7kg. Tas viss Lielupē.
ne asakas
30.jūlijs 2014, 23:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager