Brekši

Saulespuķu rauši - ir tie paši saulespuķu spraukumi?
15.augusts 2013, 16:45 | links
 
Bet.... kādas ir cietas putras priekšrocības?
15.augusts 2013, 16:44 | links
 
Auzas ir ar lipekli, un tāpēc labi sasista barību. Ja lieto parastās ( ne ātri varāmās auzas) tad gan, tās ir ilgi jāuztur karstumā, jeb jāpavāra intensīvi maisot. Jeb, uzlej vārītu ūdeni, strauji maisa kamēr vēl nepiebriest, un var pamaisīt, un izslēdz uguni. Apklāj visu katlu ar "spilveniem" un atstāj uz ilgāku laiku, kamēr gatavs. Tā arī iegūst cietu putru. Vēl ir variants, kad dara visu to pašu, vāra šķidru, un maisa. Šķidru var pamaisīt! Kad gatavs, ber klāt sauso "brekšu" veikalā pirkto pulveri ( to vajag mazāk...letāk būs..) un tā iegūst cietu putru. Tāpat var bērt klat , maisot, salespuķu raušus un arī iegūst cietu putru.
15.augusts 2013, 16:30 | links
 
Sanāk ka visi vāra no auzu pārslām. Vai tad neviens nevāra no kukurūzas putraimiem?
Tad sanāk ka man vienkārši vajag kukurūzas putrai pievienot auzu pārslas. Nu laikam tad man tā problēma būs atrisināta - paldies, Jums.
15.augusts 2013, 15:57 | links
 
Es brekšiem "vāru" tā: Paņemu ātri vārāmo paku 0.5kg izber katlā. Uzvara ūdeni un lej virsū labi maisot. Tā, ka, kamēr maisa, auzas briest, tas labi samaisās un liekas pa pašķidrs. Ja vēl ko gribu klāt, leju vairāk ūdeni, un sauso klāt no citas barības, kā piemēram saulespuķu rauši, pirktā brekšu barība (garšai, smaržai). Arī citus atraktantus klāt. Sabriestot, putra paliek cieta un pēc 30 min tā jau pilnīgi gatava, sabriedusi un nekad strauji nešķīst. Var mest pikas ūdenī, pat straumē, ja ņem vēra straumes kustības ātrumu.......
15.augusts 2013, 15:47 | links
 
Vai tas ir vienīgais?
Varbūt es vārot piegrūžu par daudz ūdeni?
15.augusts 2013, 14:27 | links
 
Pieber auzu pārslas.
15.augusts 2013, 14:25 | links
 
Sveiki!
Ir lieta tāda - ka nesanāk man tās putras uzvārīt priekš brekšiem. Pārāk mīkstas - it kā pacietas, bet kad met iekšā izjūk :-( un uz spirāles nekas praktiski nepaliek. Iesakiet - kur ir mana vaina.
Vāru no Kukurūzas putraimiem.
15.augusts 2013, 14:22 | links
 
Tikai nevajag! Es nezinu cik kg. ir jānogremdē-lai tur kaut kas rūgtu!Tur apakšā ēdāju salasās vairāk kā saprašana!Kad sāk riņķot brekši,tad bez šaubām mazajiem ir jādodas projām!
26.jūlijs 2013, 20:18 | links
 
Galds rūgst, vot i burbuļi. :)
26.jūlijs 2013, 18:04 | links
 
bums
Usma Iebarošanas galdu sameisteroju.Pagājušā gada vietā izmainījies dūņu slānis .Granti gandrīz 6 tačkas ielādēju Barību arī jau sāk strādāt.Laikam rīt no rīta taisīšu pirmo piegājienu.Tiko biju nogājis pie ezera apskatīties ,kaut kas jau sāk rakties burbuļu strīpas aktīvas.Barošanai Tukuma dzirnavu zivju kombikorms /grimstošais/ Grieztās sliekas un vēl šis tas.Domājams ,ka intensīva cope sāksies ne ātrāk par piektdienu
27.maijs 2009, 20:51 | citēt | links
26.jūlijs 2013, 15:40 | links
 
pastulbs jautaajums- ir plaanots iebarot brekshu vietu Usmas ezeraa no laivas. Nav ne jausmas kur tam zveeram galdu klaat? pie niedreem, uz seklaaka "galda", bedree, uz kants...?

dzhi, 26.jūlijs 2013, 15:34


Parocies Usmas tēmā,ja nemaldos savulaik Bums nostāstīja kā no bībeles!!!
26.jūlijs 2013, 15:37 | links
 
pastulbs jautaajums- ir plaanots iebarot brekshu vietu Usmas ezeraa no laivas. Nav ne jausmas kur tam zveeram galdu klaat? pie niedreem, uz seklaaka "galda", bedree, uz kants...?
26.jūlijs 2013, 15:34 | links
 
Olas izskatās interesanti, tik janoķer brīdis kad ir straume. Vienīgi tādus svina ķīrsīšus nekur neesmu redzējis.. pašam rokas likas :D
6.jūnijs 2013, 00:48 | links
 
Paldies vīri, kas te, kas PM ier viela pārdomām.
noteikti to īstenošu.

veliks: Aizmirsti! Tie brekši kas plunčājas pa virsu
nav ņemami, un ne kripatiņu nenozīmē, ka 15m zemāk arī viņi ir. Es bez ehalota to lietu nemaz netaisos sākt. Ja apakšā nav dzīvības, tad labāk sēžu krastā. Vienk tagad ir paris vietiņas, kur apakšā bariem ņemas salīdzinoši lielas zivis, nedodu ne pieci, ka tie ir brekši :) Tās zivis , kas virsūdenī vai pusūdeni, aizmirstiet, tās ir tikai acu priecēšanai, ne ķeršanai! sevišķi par brekšiem runājot.

Urmās: Jā tā ir, pag, gad spiņa sacenēs novēroju pāris ekipāžas tā ņemoties. Vieni pie tām kannām močija ar parastu īso fīderi/grunteni. Bet man tālu jāved mirdziniece, lai atvērtu vietējo mutes :D pagaidām cenšos sakasīt infu te.

Vienvārdsakot ir viela pārdomām, un kad beigsies zanderu žors, pievērsīšos šim projektam :) Paldies.
6.jūnijs 2013, 00:29 | links
 
Riņķa-olu sistēma derīga lielos dziļumos. Es upē lietoju citu sistēmu. Laiva perpendikulāri straumei ar diviem enkuriem. Straumes ieejas pusē, gar bortu ielaiž barotni ar smagumu. Atstāj mazliet virs grunts. Var arī noguldīt uz grunts. Straumes izejas pusē notiek makšķerēšana. Lieto bezineces spoli, ļoti īsu spininga paliekas. Jeb spoles stiprinājuma vietu, mazliet kāta, un galā ar speciālu pāreju, vai kā grib stiprināt, ļoti mīksta stiklašķiedas makšķeres galējā posma. ( lai saprastu cik mīksta...galiņa diametrs ir ap 1mm. Tādi senāk bija atsevišķi nopērkami. Tagad tie ir oglekļa, cietāki...Piestiprina riņķus ar diegu un līmi. Tāds brekšu spinings ir arī sardziņš vienlaikus. Sistēma galā- slīdošais sviniņš, svars tāds, lai straume nenes, galā viens āķis 50-70cm garā pavadā. Iemet tajā līnijā, kur iedomāti peld barības izskalojumi. Patālu no laivas. Ik pa laikam, pietin. (Breksim patīk tas...) Ja cope ir daudz tuvāk laivai, metienu attālumus samazina. Ja bezcope- pakrata barību. Var arī paralēli izmantot makšķeri ar pludiņu. Tā piepilda garlaicību gaidot, arī kādu breksi izvelk, raudas, pličus. Visu laiku ir darbošanās. Pie tam, bieži lielie brekši nav tieši barības zonā, bet malā no zonas......itkā gaida, lai sīkie mielojās.....Pie tam, šo sistēmu var lietot arī ļoti mazā straumē. Bet bez straumes upē breksis ņem salīdzinoši ļoti reti. Makšērei maina ēsmas dziļumus, jo gadās, ka breksis ņem tikai pusūdenī...
5.jūnijs 2013, 22:45 | links
 
 
Kamēr skatījos, kurš viģiks jūtūbā "на кольцо" smukāks - jau paspēja.
5.jūnijs 2013, 19:02 | links
 
Vot... aakis... tikko gribēju to pašu ieteikt :)

-d.
5.jūnijs 2013, 19:01 | links
 
Te jau darbā!
5.jūnijs 2013, 18:57 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager