Brekši

Nu ja kādam dreisenu izdosies uz āķa uzlikt, es apņirgšos... Esmu mēģinājis to darīt, bet bez rezultāta, jo reāli tur no tās gaļas nekā nav un uz āķa neturas. Bet ja visās Eiropas tostarp Latvijas sarkanās grāmatas upespērlenes mauksiet uz āķa... nu ta lai dies stāv jums klāt :DDD
26.augusts 2010, 17:53 | links
 
Lūk,par tiem gliemežiem,te jau jūs reālāk taustāties!
26.augusts 2010, 17:38 | links
 
sienāzim manuprāt doma Lielupes (arī Daugavas) specifikas dēļ. Tur apakšā ir ļoti daudz gleimežu, un tie ir daļa no brekšu ikdienas uztura (lūpas pumpainas un rētainas), tāpēc viņam liekās, ka uz garnelēm brekši varētu pieteikties. Krievu raidījumā redzēju, ka veči Volgā uz gliemežiem karpas velk. Nu vismaz man tāds funktieris ir :DDD
26.augusts 2010, 17:36 | links
 
Japiekriit buus Bebram, visi megjinaajumu kjert uz garneli ir cietushi neveiksmi, iespejams ka tuvaak juurai vinja stradaa labi, bet augstaak vinja nav auktuaala :)
26.augusts 2010, 17:25 | links
 
Breksi garneli var teikt negrib. Asarim gan reizēm patīk
26.augusts 2010, 15:33 | links
 
auzupārslas labāk nevāri, bet samal un sajauc ar upes ūdeni un ļauj lai uzbriest drusku. Tad efekts būs lielāks. Vai vēl labāk, nopēr pa 1,50 - 1,90 gatavo salmo lielo breksi vai fīdera vienu paku, piejauc zemi (vari klāt pielikt tās pašas maltā sauzupārslas vai saulespuķu spraukumu utt) klāt tikpat un būs prīmā barība un neko īpaši dārgāk. Un nevajadzēs mocīties neziņā, kas strādā labāk :)
26.augusts 2010, 15:21 | links
 
nu es tas auzu parslas neliku uz akki, bet barotavaa, varitas auzu parslas ar sokolades pulveri samaisiiju, bet itkaa jau kakko arii der. un uz akki liku slieku. vel nemaku pateikt vai tas stradaa vai nee, bet proveet biju, un pie fiidera russinasanas notikai tikai nezinu vai taapeec ka mana biezputra vinnus pievilinaja vai drauka kombis :) praktiski viens otram blakus copeejaam.
26.augusts 2010, 14:53 | links
 
Biju juglas salmo pakkeeru lielo iepak ar baltajiem un atcereejos, ka gribēju pameegginaat arii garneli, rimiitii nopirku garneles ar ccaulu.

Ir kaads licis uz breksi? lai nu kaa uz feederi iemetiissu garneltanti :))))
26.augusts 2010, 14:37 | links
 
uudens liimenis lloti augsts, zaales bik nogaajussas
Barot nu jau nedēļu, šovakar jāpatausta, neko dižu jau neceru, bet nu pataustīt vajag, tad jau rīt, vai šovakar būs response par Lielupi.
26.augusts 2010, 13:29 | links
 
Ivar, kautkur ķerās vienmēr :D Tāka tik dodies un mēģini, gan jau rezultāti būs :)
26.augusts 2010, 10:18 | links
 
Nu kaa tagat ir ar brekshiem lielupee?Ir saakushi kjerties?
26.augusts 2010, 10:13 | links
 
Labi,lietus līst,ja laiks atļauj,tad viena stunda(pamācības) brekšu copei,citam varbūt redzēta,bet principā jau nekas nemainās.
25.augusts 2010, 17:54 | links
 
Šādu brīnmu neesmu mēģinājis kā ķiploku eļļu utt ....man pagaidām kanēlis rullē uz makaroniem pa virsu :)
25.augusts 2010, 13:37 | links
 
Es copes veicī nopirku ķiploku koncentrātu(poļu)pudelītē 12ml.(pilināma)maksāja 60sant.
25.augusts 2010, 13:32 | links
 
nopērc granulētos ķiplokus (kaltēti vai vītināti nezinu, lietoju bundžiņā Latplanta vai kaut kā tā.) un pieber tik klāt. nu tā lai smaķeli jūt. Dažreiz pieberu gatavojot arī sev ēdienu :DD
25.augusts 2010, 12:14 | links
 
es ar nečakarējos... daru kā aakkis.... pulveris rullē :DD
25.augusts 2010, 10:54 | links
 
Man labaak dozeet, jo nereti sagaazu pa daudz :)
25.augusts 2010, 10:47 | links
 
Smalki strādājiet ,pat ar dozēšanu.Es gan (parocīgāk)pieberu ķiploku pulveri,nu nepateikšu daudzumu,pie tā jau pierasts.Ja pa daudz iznāca,ar nepārdzīvoju.
25.augusts 2010, 10:38 | links
 
Es to kiplock ellu ieguustu saadi:
4 lielas daivinjas notiru un saspiezu ar spiedi un sameto to visu traucinjaa. Pa virsu 30m partikas rafineto 0livellju un visu kartigi samaisu un lieku tumsa sturi diennakti pastaaveet.
Nakosajaa dienaa visu caur marliti izfiltreju un kiplock ella gatava :)
To visu iepildu beernu deguna pilienu traucinjaa ar pipetiti, kas lauj dozeet.
25.augusts 2010, 10:22 | links
 
Iepriekšējais ir kapsulās, bet atradu kā pats to var veikt
25.augusts 2010, 10:16 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager