Brekši

nu jaa es tiko paskatijos spogulii un ieraudziju uz savas sejas punkus. tatad tu zinaji, noteikti spiego manu pakalju pa naktiim.. skauzh ko?
hmm aanusa tuvumaa dzivot jau butu labi ja no vinja ik pa laikam ara nepaliistu vieplji urmaasi un ginti :))
bet paldies ka apvaicajies.
18.augusts 2010, 19:32 | links
 
Kas tur ko spiegot, paskaties uz sevi spogulī. Labāk pastāsti, kā ir dzīvot ānusa tuvumā? Droši vien diez kas nav, ne, sūdbilžu makškerētāj?
:DD
18.augusts 2010, 19:27 | links
 
eu viepli tu mani spiego? es nezinaju ka tev ir novirzes..

eu gint aanusaa vismaz aug mati
18.augusts 2010, 19:24 | links
 
apndicīt, noslauki puņķus un ej mammai palīgā kūti sakopt.
:DD
18.augusts 2010, 19:18 | links
 
Kā no kurienes ? Apendicīts atrodās taisnās zarnas tuvumā , tā tad tur pat kur ānuss .
18.augusts 2010, 19:18 | links
 
man niez tava seja
18.augusts 2010, 19:17 | links
 
apenditc no kurienes tu te tads? :D
18.augusts 2010, 19:12 | links
 
apedicīt, tev niez šovakar?
:DD
18.augusts 2010, 19:10 | links
 
eu viepli ar ko tu atskiries no cigana?
18.augusts 2010, 18:29 | links
 
eu kas i krievu bars? nekad pa muti neesat dabujisi?
18.augusts 2010, 18:20 | links
 
galvenā pazīme, pēc ko sīkos var atšķirt ir, ka plicim acis ir pārmērīgi lielas, salīdzinot ar pārējo ķermeni, vēl pēc spuru krāsas un kā jau teica, pēc mutes var atšķirt
aj nav ko mocīties, tak vnk paņem un uzreiz redzams, kas tas ir
18.augusts 2010, 18:18 | links
 
ko nu ņemās :)) lai nu, ko bet nejau breksi ar plici jaukt, kaut mazi, viņi stirpi atšķiras, tas pats, kas karūsu ar karpu jaukt, vai ķīsi ar zandartu :))
viepli, tavs jautājums arī nevietā, padomā cik atšķirīgi ir plakanie un cik līdzīgi sīkie raibie, pats teici ka pat nez kādiem tur zinātniekiem grūti atšķirt :))
un neko TĀDU arī viņam nepateicu :))
18.augusts 2010, 18:08 | links
 
Gint, droši ka Zive 09 jau ar humoru to bij domājis,
bet nu jakādam gribas manā vietā pacopēt bez brīdināšanas, labāk to nedarīt. Upe pietiekami plaša, arī pats nekad nelienu otra vietā.
18.augusts 2010, 17:06 | links
 
Da to gagarinu nav vērts ņemt pār pilnu, un kiļka domāju ka stipri maldies, ja par to nakti.
vienīgais kas viņam varētu būt, ir tulznas no paarslodzes.

Dzīvotu tuvāk, sen būtu apciemojis čali', var tirst, bet jābūt ir mēra sajūtai un apziņai, ka runā ar vecāku cilvēku, nevis vērt vaļā savu maizes rīvi un klāt uz visiem pēc kārtas kā un ko vēlas.

Ko lai ska, nav saticis nevienu skolotāju, kad satiks un izjutīs, iespējams mainīsies un kļūs par kaut cik ciešamu, a pagaidām lai vāvurļo.

A ja ar breksīti un plicīti->

Plicītis, sportiskāks, mazāku mutīti, gaišāks (spuras, kermenis), nesasniedz īpaši lielus izmērus, standartā plaukstas lielums. Iemet turpat pie krasta barību, tie būs klāt kā likts, ilgi nebūs jāgaida.
Breksītis, mute kā putekļsūcējs :) vērsta nedaudz uz leju, tumšākas spuras, uzreiz var redzēt, maziņš kuprītis jau mazotnē, raksturīgais puņķis uz ķermeņa jau maziņam esot. Ja noliek blakus nenokļu'disies, ja tā īsti nēsi ķeris, iespējams aŗi sajauksi. es ieteiktu pēc mutes skatīties, pats gan atšķiru jebkurā rakursā :)
18.augusts 2010, 16:57 | links
 
paldies sulla :)
18.augusts 2010, 16:43 | links
 
Man jau liekas ka mazu plicīti no maza brekšuka(nu tādas līdz 10cm) atšķirt ir visgrūtāk, un tos visbiežāk copmaņi arī jauc, nekā citas zivis. Es pirmkārt plici atšķiru pēc spožuma, zvīņas tomēr sudrabainākas un gaišākas nekā breksēnam, tie bik pelēcīgāki. Sārtenās vēdera, krūšu spuras raksturīgas jau lielākiem pličiem, maziņiem mazāk. Nu un vēl zvīņas tādas lielākas plicim izskatās, jo ir mazāk sānu līnijā ar nekā breksim. Nu kas vēl, acs pličiem relatīvi lielāka izskatās. Agrāk jau daudz abus valkāju, nu gan labu laiku plicis nav turēts rokā :)
18.augusts 2010, 16:41 | links
 
Beidziet veči, tas piedodami, šim nesen pirmā nakts bija un identitātes trūkums tagad - nezin par ko kļuvis :D
Vieplis gan bezkaunīgi iedzinis šo stūrī - čalim pauris un kompis laikam tagad vārās :D Pusstundu nevar atbildi atrast :DDD
18.augusts 2010, 16:39 | links
 
Aigar, obligati visas temas "japietaisa" ?
Taa vien skjiet, ka tev papildus pubertates uzliesmojumiem vel ir uzmanibas trukums.

Ja kaads kautkur ieraksta kaadu zinojumu, tas nenoziimee, ka automatiski tev ir kautkas murgains jaatbild..
18.augusts 2010, 16:37 | links
 
Aigar, googlē bus grūti atrast. Un baltnēģeris arī klausuli neceļ...

Nu nesmuki uzbruki cilvēkam par breksiem un pličiem.
18.augusts 2010, 16:34 | links
 
gagarin, ar ko foreļu mazulis atšķiras no taimiņa?
18.augusts 2010, 16:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager