Brekši

uurmas: vari mieriīgi likt bez pavadas :D
18.augusts 2010, 16:18 | links
 
aigaigar biku nešau pār stīpu?? Čalis sajauca, a tu viņam acīs āķi bāz! Būtu labāk linku ielicis!
18.augusts 2010, 16:17 | links
 
lieku STRIKE PRO vobleri,ka šamie nesakausies!
:)
18.augusts 2010, 16:11 | links
 
artūr, ja esi tik tups, ka tādas zivis neatšķir, tad labāk paklusē gan

veči palīdzat, ieliekat kāds bildi ar zandartu un karpu, es nevaru atšķirt :DD
18.augusts 2010, 16:09 | links
 
Zive 09

Es piemērām zinu kur Sienāzis brekšus iebaro , bet man nekad pat prātā neienāktu iemest makšķeri tur , kur cits regulāri baro . Vai Tev neliekās ka tas būtu pārāk lopiski ? Paņem un iebaro pats savu vietu .
18.augusts 2010, 16:01 | links
 
paldies daddy_j
aigar tu reiz muti aizver ciet
18.augusts 2010, 15:53 | links
 
bilde tev neko daudz nedos. palasi kā plici no brekša atšķirt - galvenokārt spuru krāsa.

http://www.latvijasdaba.lv/zivis/sistematiskais-raditajs/cyprinidae/
18.augusts 2010, 15:23 | links
 
ej izgulies
18.augusts 2010, 15:22 | links
 
oij sajaucu plici un breksi blakus
18.augusts 2010, 14:24 | links
 
caw visiem var ieklikt kads bildi kur blakus ir gan plaudis, gan breksis bet mazulis, gribu ielaist diki bet negribas laist plaudi tikai breksi jo breksis aug bet plaudis nee. paldies
18.augusts 2010, 14:22 | links
 
Shodien pasedeju uz breksi. Lielupee kopumaa 11gb. Bet nu bik pari plaukstai 5gb tadi ap 500g . Nu nav nav. Vobla jataisa
17.augusts 2010, 19:55 | links
 
Vāri kā vārīdams,bet ja ber aukstā ūdenī,tad laiks no vārīšanās sākuma vajag daudz mazāks.Viņi jau ir mirkuši,kamēr sāk vārīties.Tā es daru,tad duršlakā,zem krāna aukstā ūdenī noskalo.Tad saber traukā kuram vāku var uzlikt,1/3 daļa lai paliktu brīva,uzber vienu ēd. karoti kakao,3-kukurūzas putraimus,1-kaņepju eļļu.Vāku virsū..kārtīgi sakrata,lai aplīp/apveļas ar to maisījumu un tad pārliek citā trauciņā.Mazliet,mazliet eļļaini,smaržīgi,interesanti un neapžūst tik ātri.Smaržas nianses,katrs savas var likt.
17.augusts 2010, 18:10 | links
 
iemeercee un ckaties kaa breksim patiik, ja nepariik nemeercee.

par to vaariishanu uzskatu, ka NG galiigi garaam vinjus vaariija liekot jau aukstaa uudenii un gaidot kad saaks vaariities, jo tad to gataviibas pakaapi ir gruuti reguleet.
Es uzvaaru uudeni, ielieku makaronus durshlakaa, iegremdeeju verdoshaa uudenii, gaidu eksperimentaalaa celjaa ieguutu laika vieniibu, njemu durshlaku aaraa un uzreiz iemeercu to ar makaroniem aukstaa uudenii, lai aptureetu gatavoshanaas procesu. Taalaak apberu ar gatavo iebaroshanas bariibu, ja nav pie rokas ar saulespukju spraukumiem. Glabaaju sleegtaa tvertnee,jo aatri apkalst un tad vinji nav lietojami.
Veel viens knifs- iebaroshanas bariibai beram klaat nedaudz "zvaigzniites", bet uz aakja liekam, jau lielaaku kumosu - "radzinjus"
17.augusts 2010, 16:31 | links
 
un vēl jautājums, kā būtu ja makaronus melasē iemērktu? :)
17.augusts 2010, 16:22 | links
 
es beru aukstā ūdenī, ļauju uzvārīties, tad burtiski 1 min pavāru, nokāšu stipri pacietus un maisiņā iekšā. pēc kāda laika viņi ir atmiekšķējušies un vaigi elastīgie un labie.
17.augusts 2010, 16:19 | links
 
euu makaronu asi!

Es makaronus vāru berot tos verdošā ūdenī un tad pusi no laika un gatavs. NG bēra aukstā ūdenī, kāda atšķirība?

Es savējo makaronu (perversi skan :D)(radziņu) varēju arī veselu uzmaukt uz plata āķa, viņš tāds stingrs un nejūk ārā, Vienīgi ka ilgāk par pusstundu ūdenī mērcē, tad gan paliek mīksts.
17.augusts 2010, 16:11 | links
 
dzams
Ta variantu var būt bezgala - varbūt ir kā Tu teici, varbūt kur neņēma mazās tās vienkārši negribēja to kas āķa galā, varbūt tur apakšā bij līdaka, varbūt kur bij lielie brekši tie jau kādu laiku tur tusējās un mazo nebij vispār, ekspermentē un rezultāti neizpaliks
17.augusts 2010, 15:12 | links
 
Ja laiks paliks vēsāks, domāju ka pietiks ar to pašu cūk kombikormu.

Piemērs ne no tiem labākajiem, bet man šķūnītī stāv graudu maisi un cūku kombikorma maisi. Žurkas stiepj projām tikai cūku kombikormu, tā teikt muhu neabmanišh.

Tārpiņus un citus kārumus copes reizē.
17.augusts 2010, 14:49 | links
 
sienaazis - labāk mazāk bet garšīgāk :D Iedod kādu tārpiņu klāt :D
17.augusts 2010, 14:45 | links
 
mirtin nu tad došu 5 litri :)
17.augusts 2010, 14:33 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager