Brekši

Jā tāda ir mana doma. uzlikt grunts sistēmu un makšķerēt.

Un zinu arī ka tas tests attiecas uz to kas ir auklas galā :)

Tikai man jautājums man sanāca vienreiz taa kad braucot uz copi neuzmaniibas deļ saplēsu spiningu. Vietā kur savieno abus galus.

Es nogreizu nolausto galu lai ir taisns nedaudz apslīpēju lai var atkal savienot ar otru galu un vēl drošibai ieliku metāla skrūvi jo caurulītes sieniņa bija pārāk plāna (pēc manām domām ātri sapllīstu)

Ar tādu arī var izvilkt lielu zivi ? makšķere nesaplīsīs ?
26.jūlijs 2010, 12:45 | links
 
Tātad Tu to 2 kg breksi taisies nevis vilkt ārā bet mest iekšā - nu apmēram uz dzīvo.
P.s. Ar pareizi noregulētu spoli var izvilkt lielas zivis arī ar smalkiem rīkiem.
26.jūlijs 2010, 12:43 | links
 
Nuja, ja tests ir 25 tad var izvilkt 25 kg zivi :D
Vispār kāta tests attiecās uz to smagumu kas ir auklas galā kad iemet makšķeri - vizulis, pluds ar svinu, gruntenes sistēma. Ar spiningu jau parasti brekšus nemakšķerē, ja vienīgi izmanto kā grunteni.
26.jūlijs 2010, 12:38 | links
 
nee lkm paarprati.. tests tam ko liek galaa. (vizuli utt)
26.jūlijs 2010, 12:35 | links
 
Nu ja tests ir 25 tad iztur 26kg zivi :D
26.jūlijs 2010, 12:29 | links
 
Man spinings izturētu breksi ap 2kg ? nav baigi labais.. neatceros iisti cik var notureet bet tests ir 8-25

vai varbūt labāk iet ar pilnīgu leeto pludiņmakšķeri. izskatījās izturīgāka. Vienkārši sta'v te tāda viena
26.jūlijs 2010, 12:20 | links
 
18.7. pārējo sugu zivis – bez skaita un svara ierobežojuma;
26.jūlijs 2010, 06:56 | links
 
Ir , var paturēt sākot ar 30 cm , un ne vairāk par 3 gb . vienā copes reizē , jā izlasītu noteikumus zinātu , cik un ko drīkst ķert , un arī zinātu vai es nekļūdos .
26.jūlijs 2010, 00:43 | links
 
Ierobežojumu nav,stiep tikai!
26.jūlijs 2010, 00:41 | links
 
breksiem ir kkadi ierobezhujumi uz skaitu vai lielumu?
26.jūlijs 2010, 00:24 | links
 
Paņem auzu pārslas,vai četru graudus,var kombinēt...saber celefāna maisiņā,ar dakšiņu sadursta maisiņam caurumus,ieliek traukā un uzlej vārošu ūdeni.Pēc stundas izņem un ieliek izlietnē,vai tamlīdzīgi,lai liekais ūdens izsūcās(notek),parast atstāj uz nakti-rīta copei.Smaržina un bāž barotavā-budžeta barība!
25.jūlijs 2010, 14:15 | links
 
Man Breksim ir viena laba recepte, ko izmantoju un pat rezultatīvi: Tātad paņēmu DDZ Kombikormu zivīm, applaucēju ar karstu ūdeni, atstāju līdz izjūk granulas, pēc tam pievienoju kukurūzas putraimus, kanēli un sajaucot to visu metu visu barību iekšā, pēc tam ņemu Dragon breksi, atjaucu ar zemi 1:2 Un sametu iesākumam dažas bumbas un cope var sākties, ja cope sāk apsīkt atkal iemetu kādu barības bumbu.

Breksīm tīri labi patīk.
25.jūlijs 2010, 11:01 | links
 
es ieteiktu saakumaa granulas samalt,jo mitrinot veselas granulas vai samaltas...efekts ir pavisam dažāds.Malts ir labaaks peec struktuuras priekš barotavas.Parasti izmantoju straumes granulas,vinjas peec izmeeriem ir diezgan mazas,kompaktas priekš barotavas,samaltās granulas sajaucu ar uudeni un tad kad sausaa bariiba ir gatava,tad pielieku pie gatavaas veel paaris granulas sausaa veidaa (nebriedinātas ūdenī) nu un kad viss tas pasaakums nokļūst uz grunts,tad granulaam vaig kaadu laicinju lai piebriestu utt,liidz ar to tas zivi spēj noturēt tanī vietā.
25.jūlijs 2010, 10:45 | links
 
Es paņemtu tikai granulas un aplitu ar verdošu ūdeni, tik daudz lai ūdens nedaudz pārklātu granulas. Būtu jau labi smaciņai pielikt kādu atraktoru klāt bet pietiks tāpat.
24.jūlijs 2010, 16:49 | links
 
sveicinati, varbut kads var palidzet !
Taatad taisos shonakt uz breksi paseedeet.
Nopirku gruubas, skjltos zirnjus, miezhu putraimus, un auzu parslas, ir arii kombikorms -granulas ...
Doma ir likt to mantu barotavaa....
Ko no taa visa likt tajaa bariibaa ?
Kaadaas proporcijas???
Var visu kopaa variit ?
ja ne tad aptuveni cik ilgi variit taas frakcijas .
PAldies, ja kads zin !
24.jūlijs 2010, 15:48 | links
 
Brauns, viss dambis ir darbības lauks Ikšķilē, vietas maini rezultāti - īpaši nemainās, pliču armija.

Aiz Meidropa uz Ogres pusi labu gabalu ir baigais dolomīta sēklis, tur nav jēga ķert, jāmeklē dziļākas vietas ar straumi. Iesaku iet aiz Laivu bāzes uz saulkalnes pusi, tur ir straume, un metiena attālumā arī dziļums nopietnāks. Populārākā vieta laikam ir "Pie bērza" :D, tas ir kur tās pāris metāla laivu garāžas, tur ik pa brīdim labi lomi ir. I rauda smuka, i breksēni piestaigā.
23.jūlijs 2010, 08:46 | links
 
Brauns, iesaku vietas meklēt straumē, labi rezultāti tagad ir pie Aizkraukles un Ķeguma :)
22.jūlijs 2010, 12:58 | links
 
Vai kāds var ieteikt labu brekšu copes vietu Daugavā netālu no Ikšķiles? Citi sēž uz dambja, citi pie Ogres... Vakar pats pamēģināju aiz Meidropa, likās smuka vieta, bet pat nevienas copes...
22.jūlijs 2010, 11:57 | links
 
beidzot atradu pasu labako esmu-parasto motili-vakar rit veseli 13 breksi virs kilo un viens eksemplars ap 2kg un divi eksemplari kurus palaidu vala ap 400gr! tas tarps laikam vinam loti garso
22.jūlijs 2010, 11:09 | links
 
Ķiploks (izspiests ķiplokspiedē),sāls,dille un mazliet lauru lapa un maltie melnie pepperi.Samaisi ar nedaudz augu eļļu,apstrādā ar to visu zivi,un pēc kādas 1-2 h liec cepeškrāsnī.Varbūt visiem neder,bet vēl nezinu nevienu kam nav garšojusi šādi pagatavota zivs.;)
21.jūlijs 2010, 19:38 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager