Brekši

alus...nūūūūūūūūūūūūūū,šampis tomēr saldāks :)
8.jūlijs 2010, 22:28 | links
 
Pamēģini, ar alu nekas labs nebij. Nejauši ielija:)))))
8.jūlijs 2010, 22:23 | links
 
es drusku novirzīšos no sava iepriekš uzdotā jautājiena,bet nepaejam viņam garām...man interesanti liekas...kas buutu ja paiku maisiitu ar šampanieti???? Salds,stiprs aromāts...bet pats interesantākais,kas notiktos ar zivi? Kā viņa reaģētu un tieši kura zivs un kā reaģētu :) intiresna ne? :) kādam vēl te plosās kādas fantāzijas sakarā ar tādām izvirtībām? :)
8.jūlijs 2010, 22:21 | links
 
atgriežamies pie brekšu barības :D
kādi ņuanci (niances) kādi dabīgie aromatizatori piesaista breksi...bet tā riktīgi piesaista,tā lai viņš velk savu resno nobaroto,norūdīto lūpu pie mana āķa. Nu piemeeram tur melisa,aniis,saulespuķu sēklu spraukumi,fenhelis,zirņi,melase,kas ir tas efektīvākais lai viņš mērkaķa ātrumā būtu pie mana āķa...veel jautaajiens,vai melase nu taada aromaatiskaa veidaa skidraa vai sausaa ir pieejama tikai spec makšķ. veikalaa,vai arii aptiekaa ir pieejams kautkas no taas seerijas? Kā izdevīgāk uzražot personīgu un ļoti efektīvu barību,jo kautkā man tās pašas granulas aiziet ļoti ātri,vai es pa traku viņas lietoju tapēc ka apmākts jo vairaak,jo doma ka lielaa tuliit buus...nu tač jābūt ir kautkādam veidam kā pasaukt to lielāko ar barību kura pēc kvantuma nau daudz,bet baigi efektelīgs...lūdzu savus komentārus,domas,spriedelējumus...da jebko,vaig tač panākt kautkādu kopsaucēju tam visam pasākumam... :)
8.jūlijs 2010, 21:57 | links
 
Bebr'
kā tu izlīdzsvaro vagleri? Ņem vairākas ripas nost vai atstāj visu un pie grunts tik kontrolsvaru?
5.jūlijs 2010, 14:44 | links
 
čingij: iemācies visu domu pateikt vienā reizē! Savādāk vienā virtuāljā lapā esi 6-10 reizes redzams, kas sāk jau krist uz nervu!
5.jūlijs 2010, 12:37 | links
 
bebri es orientejos uz 2 copes veidiem pagaidam ta ir gruntene un pludins
5.jūlijs 2010, 08:28 | links
 
soriit tikko biju pacopēt. nekā tikai 5 nerealizētas copes. ēsma bija kartiga miklas bumba.
bija tikai viena kartiga cope.( kurā vareja but kas ņemams parejas drošvien sīkie
5.jūlijs 2010, 08:27 | links
 
Vagleris brekšiem ir ideāls. Viengad kad labi ķērās brekši es pirmajā copes reizē daudz zivis pakāsu - kaut kā nesanāca piecirst un ne īsti copi varēja redzēt. Pārgāju uz vagler tipa pludu, bet tādu bez svina apakšā. Rezultāti bija labāki bet kad paņēmu labu vagler pludu gan smuki pluds izcēlās, gan tukšo copju palika pavisam maz.
4.jūlijs 2010, 23:32 | links
 
Tieši tā arī biju domaju darīt, tagad tik nesanāks kādu laiku aizlaist uz savu vietu.
4.jūlijs 2010, 23:20 | links
 
Brīvdienās biju copē un guvu dažas atziņas:
1. Normāli brekši sāka ņemt tikai pēc tumsas iestāšanos ap pusnakti
2. Lietoju NG lielo breksi (Salmo nekur nebīja dabūnams) un nebīja ne vainas. Arī veikalā teica ka nekāda dižā starpība ar Salmo nav...

Čingij cīnies. Man pirmās 6 reizes arī breksis nanaca, bet pēc tam tā lieta aizgāja.
4.jūlijs 2010, 22:06 | links
 
vildboy
Pamēģini ar vagleri - man uz brekšiem dikti patīk.
4.jūlijs 2010, 21:46 | links
 
Čigliņ, nekad visas zivis nenoķersi. Iesaku no sākuma orentēties uz vienu copes veidu - piemēram pludiņš.
4.jūlijs 2010, 21:44 | links
 
Čingijs'

Iemīci sevi,tur būs vienu bridi miers foruma;)
4.jūlijs 2010, 21:16 | links
 
ko tu runā kā tads uzpūties dusmīgs krupis?
( es nesaku ka tāds esi bet izklausas ka raksti)
4.jūlijs 2010, 21:15 | links
 
Iemīci gan, Čingīt, iemīci un tad vēlāk pastāsti kā gājis.
4.jūlijs 2010, 21:14 | links
 
?
4.jūlijs 2010, 21:11 | links
 
Kādam ir pieredze ar tādiem āķiem kuriem tada atspere virsu ir uz āķa kātiņa es rit nomeginasu iemcisu tur ieksa miklu
4.jūlijs 2010, 21:11 | links
 
taisniba
4.jūlijs 2010, 19:34 | links
 
Nevajag spriest pēc sevis par kopainu, čingij.
4.jūlijs 2010, 19:34 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager