Brekši

pfaa mana gala tikai uz pludinu sīkie
4.jūlijs 2010, 19:31 | links
 
Man manā meža ezerā brekšī ķerās labi. Tikai jāuztaisa smalkāka tā visa sistēmā, pludiņu nogulda, un pēc pāris sekundēm izspļauj. Tā jau smuki ķeras, bildes albūmā. Lielākais šogad ~ 2 kg, palaidu vaļā, lai dzīvo, bet mazāks par 0,5 kg arī nav bijis. Smuki melnuļi ķerās (:
4.jūlijs 2010, 19:29 | links
 
aa ja kas tas ar pludiņmakšķeri
4.jūlijs 2010, 18:31 | links
 
5 no riita lidz 8 no riita
4.jūlijs 2010, 18:12 | links
 
Čigiņ pa kuru laiku paspēji,visu dienu forumā gaisu maitāji;)
4.jūlijs 2010, 17:06 | links
 
šodien biju Liepājas tirdzn. kanāla pretti atteku salai.
šodien bija liela straume un slikti ķēras tapec tikai plicis un mazs breksitis
4.jūlijs 2010, 16:55 | links
 
kas ar breksi notiek Valguma ezerā???ir parādījušies?
3.jūlijs 2010, 13:33 | links
 
Breksis laikam bija taa paarstraadaajies ar muti,ka pilniigi luupas biezaa aada nogaaja vienkaarsi nost.Diivains...atvedu maajaas un juutu kautkas nepatiikami smako...izraadaas brekša kaks smird,iedomaajos ka vareetu buut ka šis saēdies kādus gliemežus un tapeec smird kaks :D Man izraadiijaas taisnība,gliemezi vinjam bija iekšā pa pilnam,divvāku siikie gliemji kuri meedz piekerties itvisur,citreiz aiz zaaleem,citreiz aiz akmenjiem,citreiz aiz lielaa divvaaku gliemja utt.
3.jūlijs 2010, 00:44 | links
 
man neraada forumaa,a kad Tu aakkis ieliki,tad raada...redzu.
3.jūlijs 2010, 00:40 | links
 
Kā nerāda-rāda!!!!
3.jūlijs 2010, 00:22 | links
 
neraada te bildi,var apstiities albuumaa :) prieks pašam ka uz paštaisiito boilu un pirmoreiz uz boilu kautkas noķerts :) bet tas ir rezultaats pa visu dienu.Ja jau lielaa zivs buutu vairaak tad ganjau ka veel kaada pieteiktos,bet nu...izvelkot sito es laikam sabiedeeju baru. A taa,raudas kaa psihas boilu dzenaaja,meegjinaaja noriit pa jebkaadu cenu :D figu vinjām,apnika tās raudas...nervi uz stīgām ar sīkajaam pirdeem :))
2.jūlijs 2010, 22:10 | links
 
Nu lūks mans rezultāts vīri,šīsdienas koferītis no varkaļa uz paštaisīto boilu :)
2.jūlijs 2010, 22:07 | links
 
Vakardien man bija tas pats - tikai sīkie!
Līdz vakaram izskatās ka samāksies būs jāmeiģina šovakar!
2.jūlijs 2010, 13:25 | links
 
2 dienas darbojos Pērse - Daugava : Rītā - vakarā! Secinu ka nav brekšiem kampiens :/ Tikai skolas penālīši (līdz 300 gr), koferīši klusē!
2.jūlijs 2010, 09:07 | links
 
Tā ir lielajiem reizēm tiešām vajag maz, man ir divnieks paņēmis uz diviem baltajiem!
Biju vakardien vakarā- pa tukšo!
2.jūlijs 2010, 08:37 | links
 
ar matu man ir viss kaa vajaga,tiesi taa es arii paarbaudu,pabrauc ar auklu pa delnu un aakjis sagriežās un ir...un vislaik taa. Vot jaa,tas arii ira fakts,citreiz tiktiešaam uz aakja neko daudz nevajaga,bet citreiz atkal kautko lielu prasaas uzlikt...tieši pašam iekšējā sirdsapziņa saka ka kautko vajaga tur taadu lielaaku uzlikt :) no vienas puses kapeec es boilas likšu,tapeec ka kad saac barot zivi...mazaas zivis itsevišķi raudas kaa seerga man jau nervi čupā ar siikajaam :D es labaak paseedeešu stundas un buušu prieciigs par vismaz kaartiigu copi un zinaašu ka tur ira un ka var tomeer viņu kautkaa izdabuut aaraa,bet nevis mocīšos vislaik vilkt aaraa mikrobus un bariibu tikai vairaak dot siikajaam pirdeem :D
1.jūlijs 2010, 23:01 | links
 
reizēm lielajiem paikai vajag pavisam maz.kur nu vēl boilu!:)
1.jūlijs 2010, 22:57 | links
 
Vai tev mats pie āķa ir pareizi piesiets, pamēģini uz rokas, ja velk sistēmu, tad āķim pašam ir jāpagriežas uz leju un jāieķeras delnā
1.jūlijs 2010, 22:56 | links
 
uzlicis biju 3 maktenas plauceetas gruubas un 3 baltos...un tas pats kadrs atkaartojaas arii sogad,raaviens taads ka fiidera spice čutj ne liidz galam saliekta,cirtiens bija straujš,makšķere atleca atpakaļ zibens aatrumaa un aukla palika kaa puņķis.Piecirtu...velku aaraa,eesma pusizvarota,bet kas par puņķiem uz auklas bija atstaati...tas bija...mailiite taa točna nebija :) luuk taa...cerams ka uz boilas kautkas panjems un tas-kautkas...arii paliks uz aakja :)
1.jūlijs 2010, 22:54 | links
 
Rītā pamēģināšu uz paštaisītām boiliņām 1 santimnieka diametrā.Gatavoju no spec zivs barības,izsijāju caur sietiņu,pēctam piešķiļu klāt samaltas,apceptas kaņepju sēklas un to visu pasākumu samaisu ar vienu jēlu olu.Miica miica,ja pa lipiigu pieliek miltus,miica liidzkameer var saritinaat ar pirkstiem boiliites. Uzvaaru uudeni,taa lai burbuljo riktiigi,tad metu iekšā un gaidu aptuveni 2 minuutes bet buutiibaa gatavas ir tad kad boilas jau peld pa virsu,taa tas parasti notiek,taa ola izvaaraas un satur to visu pasaakumu kopaa. Sanaak baigi feini un ko varu pateikt,ka pat no savaam paštaisiitajaam bariibaam esmu taisiijis boilas un ir...ir copes,tikai man nav veel paveicies izvilkt neko aaraa :) pagaassogad varkalii keeru uz boilu,viss kaa vajaga,matam virsuu boila,ne pa tuvu aakji,ne pa taalu,viss optimaali...kaadas 40min paiet un te peekssnji taads raaviens ka visa makšķere iziet no ierindas.Es ceertu laimiigs bet galaa nekaa nav :) ne zivs,ne boila. Sogad bija taads pats gadiijums...
1.jūlijs 2010, 22:51 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager