Brekši

urmaasam pilnīga taisnība, es pirmdien mēģināju uz balto, makaronu, balto un sarkano tārpu, arī nepatika - uzliku balto un kukurūzu, tad kaut drusku parādīja interesi. Ir jāmēģina, jo iepriekšējos izvilku uz makaronu un kukurūzu. Kā jau daudzi gudrie šajā forumā saka - eksperimentē un veiksme tev garām nepaies!!
1.jūlijs 2010, 22:48 | links
 
par to lielo brūno koferi gan tā divdomīgi skan.
1.jūlijs 2010, 22:46 | links
 
uz šo jautājienu viennozīmīgas atbildes nav.jo nevar zināt ko šamam tai dienā vairāk sakārojas!
1.jūlijs 2010, 22:44 | links
 
a kā ir pēc Jūsu pieredzes,makarons ir tikpat laba lieta kā naktstārps,baltais,vai kukurūza?! Un vai Jūs paši ikdienā makšķerējot dodat biežāk priekšroku makaronam vai kautkaadam buterbrodam,vai kaadam konkreeti citam uz āķa liekamajam kumosam? Runa iet,lai izvilktu to lielo bruuno koferi :)
1.jūlijs 2010, 22:41 | links
 
copnix - starp citu, es vāru pēc viena krieva ieteiktas receptes. - Uzvāra ūdeni, ieber sauju makaronu un vāra vienu mīnūti un 10 sekundes. Tad nolej sietā un ber traukā ar mannu. Sakrata un lkīdz copei makaroni gatavi. Tas attiecas tikai uz makaroniem Italpasta - zilajā paciņā - radziņiem. Citiem makaroniem vārīšanas laiks var atšķirties. Esmu izstrādājis vēl papildu fīčas - visādas garšas un smaržas pie ūdens, mannas vietā rīvmaize, konkrētās dienas barība, vai kādi sausie atraktori. Vai arī pie mannas vaniļa. Nu iespējas neierobežotas.
1.jūlijs 2010, 21:26 | links
 
kā jautāji,tā atbildējām!:)
pats galvenais tai visā ir pareizi novārīt-ne pa daudz,ne pa maz!:)
1.jūlijs 2010, 21:18 | links
 
Nu vīri,LIELS paldies Jums par izpalīdzību...ceru arī turpmāk uz tik atsaucīgu un izpalīdzīgu makšķernieku pulku :)
1.jūlijs 2010, 21:12 | links
 
ojaa..shitie labie...
1.jūlijs 2010, 20:09 | links
 
Es Maximā atrādu šādus makaronus, kuri ir jau gatavi ,pēc izmēriem, kas nav jāgriež:

Copējot turu kopā ar piebarošanas barību un nav jāuztraucas par sakalšanu.
1.jūlijs 2010, 20:08 | links
 
Labi uz āķa var savērt zvaigznīšu formas makaronus. Vārošā ūdenī ieberu,un vāru 35-40sekundes,tad zem auksta ūdens atdzesēju un uz avīzes apžāvēju.Saber kastītē un uzpilina eļļu,kā arī kādu aromu.
1.jūlijs 2010, 19:59 | links
 
p.s.copes laikā kārbiņu ar makaroniem neturi atvērtu saulē-sakaltīs.
1.jūlijs 2010, 19:56 | links
 
nekas nelūzt.vnk uzvāri ūdeni-saber kādu saujiņu makaronus-vāri uz lēnas uguns 45sek-1min-tad nokās un saber trauciņā ar eļļu-pieber biku mannu un aiztaisi vāciņu ciet-sakrati lai makaroni būtu aplipuši ar mannu-brauc copēt-attaisi trauciņām vāciņu-izņem makaronu-sagriez ar nazi gredzenos-un ver uz āķa-pēdējo ver līkumiņu,tik tā lai sāniski(nedaudz ieslīpi)varētu vienā malā uizdurt āķi caur makaronu-met pīcku ūdenī un gaidi copi!!!
:)
1.jūlijs 2010, 19:54 | links
 
Copnix, tā lieta ir vienkārša, es daru tā, ja uz paciņas ir rakstītd vārīt 8 min, es vāru 4 min un ik pa laikam garšoju, un gatavs ir tad, kad makaronu pārkožot iekšējā sieniņa ir DRUSKU kraukšķīga, tad zem auksta ūdens un pēc tam to visu apberu ar barību, er kuru tu rīt copēsi. Tā lūk, pagaidām šī sistēma mani vēl nav pievīlusi!!
1.jūlijs 2010, 19:53 | links
 
copnix,vispirms jau,es ceru,zini,kaa pareizi novaariit,lai makaroni nebuutu ne par cietu,ne par miikstu...es personiigi tos sagriezhu ar skjeriiteem vai nazi,un uzveru uz aakja kaa krelles,ir jau arii taadi makaroni,kuri nemaz nav jagriez,taadi maza ozmeera apliishi...
1.jūlijs 2010, 19:52 | links
 
Kurš varētu man pateikt precīzi un efektīvi...kā pareizi ir spraust makaronu "radziņu" uz āķā,esmu mēgjinājis gan pa vidu caur abām makarona sieniņām,gan aiz gala arī aiz abām sieniņām...nu kā tur īsti ira? Jo ja zivs tur zem uudens pavelk kautvai tukšā cope,viņa tak nosūks makaronu viens divi...labi,pieņemsim es saprotu ka mīksts viņš nedriikst buut,bet ciets da vispaar,viņš taču lūst spraud kā gribi :/
1.jūlijs 2010, 19:48 | links
 
Pickers....Jautaaja ekspertam..SPICEE veersies salmo veikals kautkad driizumaa.Ziniet ko es varu pateikt...ka uz daarzciema ielas netaalu no cenuklubs "cenuklubs.lv" veikala tiks atveerts LATVIJĀ lielākais makšķernieku veikals,bet tas buus kautkur peec pusotra gada. Vot vienu briidi biju atradis netaa par to veikalu un tagad nevaru atrast saiti :/ Karoče,būs MEgazīns ar daudz viskautkā,tākā supermārkets tikai copmaņiem :) Gaidam =)
1.jūlijs 2010, 19:39 | links
 
Tā čaļa tupēšana naf nekāds brīnums, tur visi tā māk tupēt. Pieradums, jebšu dzīves nepieciešamība. Tā teikt - divi ķieģelīši:))
30.jūnijs 2010, 16:30 | links
 
tas sardziņš manliekas tāds ar kādiem leiši stintēs iet, varētu pamēģināt!
30.jūnijs 2010, 15:19 | links
 
Nu viņš jau piemetis pie kājām barotavu! Neticu ka var 30-40m lidināt ar tādu uzparikti!
30.jūnijs 2010, 15:11 | links
 
Čalikm laikam maktens hemoroīds šitā vislaik tupjot :D
29.jūnijs 2010, 09:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager