Kuras firmas vobleri ir labi?

Atšķirība starp repliku un oriģinālu manā skatījumā.
Pirmkārt pārklājuma noturība. Pašiem izstrādātājiem jau nav izcila ( kāda tā Rudra vai Deka hamakuru pēc vienas sezonas izskatās ) , bet bieži vien replikai vēl sūdīgāka.

Otrkārt oriģināls savā spēlē , svarā būs identisks, pērc kaut pēc pieciem gadiem.
Replikai kā sanāk.
Reizēm tā šķībā spēle nostrādā labāk kā oriģinālam, bet tam visam ir gadījuma raksturs.

Treškārt tālmetiens.
Oriģināls lidos labāk.
Replikai tie tālmetiena kanāli ir paviršāki, bumbiņas ieķerās. Rezultātā gaisā nestabilizējas tik labi.

Ceturtkārt skaņa, vibrācija, rolings. Replikai parasti nav pēc tviča atlikušā sāniskā gāzelešanās.
Skaņa skaidrs, oriģinālie dārgākie metāli tiek aizvietoti ar ko pagadās.

Piektkārt. Furnitūra. Gredzeni, āķi bieži vien ir galīgi švaki.

Copējot no krasta neizmatoju dārgos oriģinālus, tiek liktas replikas vai lētais gals.
1.augusts 2023, 12:37 | links
 
Sveiciens visiem copmaņiem. Gribēju pajautāt atsauksmes par StrikePro vobleriem Inquisitor. Kādi rezultāti? Tagad visos žurnālos Ēsmas komandas pārstāvji baigi slavē, bet aprunājoties ar citiem copmaņiem nemaz tik zivīgi nav. Pašam patreiz nav nevienas zivis, lai gan japāņu vobleri dara savu darbiņu. Ko teiksiet?

Houston, 1.augusts 2023, 08:45


Ja pērk Inquisitor kā Orbit aizstājēju, tad tā tas nedarbojas. Orbit ir mēms, Inquisitor mazliet trokšņo. Katram sava zivs, savā laikā.
1.augusts 2023, 13:18 | links
 
balss [1.aug]: Sveiciens visiem copmaņiem. Gribēju pajautāt atsauksmes par StrikePro vobleriem Inquisitor. Kādi rezultāti? Tagad visos žurnālos Ēsmas komandas pārstāvji baigi slavē, bet aprunājoties ar citiem copmaņiem nemaz tik zivīgi nav. Pašam patreiz nav nevienas zivis, lai gan japāņu vobleri dara savu darbiņu. Ko teiksiet?

Houston, 1.augusts 2023, 08:45

Ja pērk Inquisitor kā Orbit aizstājēju, tad tā tas nedarbojas. Orbit ir mēms, Inquisitor mazliet trokšņo. Katram sava zivs, savā laikā.
Vairāk jautājums bija par to kādi ir rezultāti ar konkrēto vobleru. Man viņš ir arsenālā, bet pie zivis neesmu ticis. Citi vobleri ir rezultatīvāki un ne tikai Orbit. Man personīgi ļoti patīk Khamsin modelis. Zinu, ka daudziem tas ir lašu māneklis, bet man labi ķer gan līdakas, gan asarus.
1.augusts 2023, 15:00 | links
 
Houston [1.aug]: balss [13:18]: Sveiciens visiem copmaņiem. Gribēju pajautāt atsauksmes par StrikePro vobleriem Inquisitor. Kādi rezultāti? Tagad visos žurnālos Ēsmas komandas pārstāvji baigi slavē, bet aprunājoties ar citiem copmaņiem nemaz tik zivīgi nav. Pašam patreiz nav nevienas zivis, lai gan japāņu vobleri dara savu darbiņu. Ko teiksiet?

Houston, 1.augusts 2023, 08:45

Ja pērk Inquisitor kā Orbit aizstājēju, tad tā tas nedarbojas. Orbit ir mēms, Inquisitor mazliet trokšņo. Katram sava zivs, savā laikā.Vairāk jautājums bija par to kādi ir rezultāti ar konkrēto vobleru. Man viņš ir arsenālā, bet pie zivis neesmu ticis. Citi vobleri ir rezultatīvāki un ne tikai Orbit. Man personīgi ļoti patīk Khamsin modelis. Zinu, ka daudziem tas ir lašu māneklis, bet man labi ķer gan līdakas, gan asarus.
Ja par 110 izmēru, tad es teiktu tie ir 2vi pilnīgi atšķirīgi vobleri pēc savas būtības.Jā forma ir vienāda,bet pie vienāda izpildījuma (tvičā) uzvedība tomēr atšķirās. Kaut vai nopauzējot Inquisitors paliek nedaudz ar degunu uz leju,bet Orbits paralēli ūdens virsmai. Inquisitors, tomēr, iet drusku dziļāk, (līdz ~1,5m) un ir skaļāks. Es rāvienus izpildu spēcīgākus un retākus, un lēnēk pietinu auklu. Savukārt orbitu animēju ar īsākiem un asākiem rāvieniem (agresīvāk) bez lielām pauzēm. Man zivis atnesis ir tā viens, tā otrs. Varbūt vaina tehnikā, vai aprīkojumā, bet man abi zivīgi vobleri.
1.augusts 2023, 20:03 | links
 
Katram tomer ir savs rokraksts,izpildiijums vobleru tvichaa.
Daudz kas ir atkariigs no kaata (akcijas), arii auklas.
Kaa arii no pleesonjas (liidakas) veelmes kert maanekli....
Variantu ljoti daudz.....
1.augusts 2023, 21:12 | links
 
Tiikai Voblerovič Petrovič, leģendari edišn.
2.augusts 2023, 04:57 | links
 
Sveiki.mans favorīts ir strike pro Mustang minnow, ķer labi,bet domāju pamēģināt kādu līdzīgu japāņu oriģinālu.ko varētu ieteikt,ko būtu vērts pamēģināt,ar seklu iegrimi? varbūt tiešām ir vērts samaksāt par kvalitāti un cita spēle voblerim.
2.augusts 2023, 06:12 | links
 
end tas, kam ir ticībišen, jo ir ņēmen end izvilkišen !!
Man vairāki brenda vobleri, ko neesmu mācējis atzvejot,, bet liels piķis atdots !!
2.augusts 2023, 08:50 | links
 
Jon-Hill [2.aug]: end tas, kam ir ticībišen, jo ir ņēmen end izvilkišen !!
Man vairāki brenda vobleri, ko neesmu mācējis atzvejot,, bet liels piķis atdots !!
Jā, piekrītu. Arī man ir bariņš, kas vizinās līdzi. Domāju ka katram ir tādi pāris ‘neizkostie’ mānekļi kastē. Bet varbūt, kaut kad, kādreiz arī tie beidzot nostrādās. Galvenais-ticēt! Kas tad cits mums copmaņiem atliek ;)
2.augusts 2023, 21:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager