Kuras firmas vobleri ir labi?

Un zipbaiti nevienam nešancē? Es gan uz vobiem ķeru maz (tikai ezeros, pārsvarā copēju Gaujā uz gumijām), bet man labākās līdakas ir bijušas uz Zip Baits Rigge...
25.janvāris 2017, 15:27 | links
 
Vai man tikai tā?
Cik zinu, tad dažus gadus atpakaļ tika ziņots, ka Rapala savus voblerus sāka krāsot pie igauņu bračkām (it kā grāk tas esot darīts Īrijā). Pie tam stingrā kvalitātes uzraudzībā no mammas puses. Nezinu cik stingra tā mamma, bet man divi vobleri no maxrap pēc pirmās sezonas stipri aplupa. Un nevaru teikt, ka ūdens kustoņi dikti būtu centušies aprūpēt krāsojumu.
25.janvāris 2017, 14:24 | links
 
dināmīts ))) kas citam ir labs tas var būt citam slikts ... ir pieredze ar gudriem padomiem uz kā citam labi ķerās uz tāda paša man ir tukšums....
25.janvāris 2017, 14:24 | links
 
Mani labie vobleri tvīčam:
1. Kosadaka - Mascot XS 80
2. Duo M.O.A.B. 12cm
3. Kosadaka - Mystic XS 95
4. Max Rap 13cm
5. Jackall daži eks.

Velcei cits reitings
25.janvāris 2017, 14:17 | links
 
man personigi max rap 13 un 15 izmeraa,labus vardus esmu dzirdejis arii pa r x-rap.tas gan tikai uz metasanu,velcei gan rapalai daudz dazaadu kabu vobleru.
25.janvāris 2017, 09:07 | links
 
Kuri modeļi no Rapalas ir labi/ejošākie priekš ezera? Gan seklumā gan dziļumā? Uz līdaku?
25.janvāris 2017, 00:59 | links
 
o.s.p
megabass
jackall
trike pro
salmo ar daži eksemplāri ir izdevušies
24.janvāris 2017, 23:55 | links
 
Man ļoti labi patīk daži Ķīnā ražoti vobleri.
Ja man nebūtu Ķīnas vobleri, tad es zivju pusbadā vien dzīvotu.
24.janvāris 2017, 23:03 | links
 
Man ejošākie vobleri ir Kosadaka un rapala!
24.janvāris 2017, 22:53 | links
 
Kur Rīgā var nopirkt spāru kāpurus(krokodilus)?
24.janvāris 2017, 22:45 | links
 
Īpaši priekš PLUDIŅŠ: RAPALA no ASV ar visu sūtīšanu caur ebay nebūs dārgāk kā Latvijā pērkot, toties kvalitāte 100% laba. Mūsu platuma grādiem ļoti OK.
15.marts 2016, 16:57 | links
 
Arī kranks ir piespēlējams.


Pat obligāti, neaizmirstot par pauzēm, nu ar tiem, kurus reti kāds lieto - SP.
15.marts 2016, 16:32 | links
 
Labi Pūk, noķeršu vāveri un asti izplūkāšu :D

Andris-gu pareizi saka: spēli katrs piešķir pats, bet nu gadās galīgi miroņi :D kurus nevar atdzīvināt. Kolēģis ir iegrābies ar tādiem it kā lētiem un no paskata ok vobleriem. Arī ar kosodaka :D

Pirmīt jau teicu, ka vobleris nenesa lielākos lomus un kolēģim kurš strādāja pamatā tikai ar vobleri trofejnieces pērn izpalika, la gan nav nekāds amatieris. Pieņemu ka daudzi par vobleri domā ka nav jāpiepūlas ar animāciju un šķiet ka tā ir vairumam spiningotāju. Arī kranks ir piespēlējams.
15.marts 2016, 14:59 | links
 
Vislabākais vobleris ir vecais labais šūpiņš. :)

urmaas, 15.marts 2016, 10:49


100% piekrītu , es voblerus izmantoju tikai velcei . Starp citu diezgan labi velcei ir Rapalas daži modeļi , tikai āķi viņiem nekam neder , tos uz reiz ir jānomaina pret Owneriem , tad var copēt .
15.marts 2016, 14:59 | links
 
andri-gu, tā ir. Lielākā problēma, ka pērkot voblerus reti kurš zina, ko spēles ziņā grib redzēt no tiem.
Runājot tiešāk, es, piemēram, no sava arsenāla esmu nedaudz apguvis tikai divus, tātad tikai 2 %!!!
Nav jāgaida brīnumi, bet gan jāstrādā un tie jārada.

Puuks, 15.marts 2016, 14:26


ļoti pareiza piezīme!
man patika manis pieminēto yo-zuri gaita. un bija vēlme nopirkt vizuli ar tādu pašu gaitu, tikai pa lēto :) saprotama vēlme, ne? :) a izrādījās fig-vams... gaita nekāda...Ok es tagad piešaušos pie šitā dranķa, a kur garantija ka nākamie būs tādi paši, ka viņiem nebūs nobīdīts līdzsvars un piešaujies atkal... nē, es saku, kam patīk eksperimentēt - karogs rokā un uz priekšu! :)
15.marts 2016, 14:35 | links
 
andri-gu, tā ir. Lielākā problēma, ka pērkot voblerus reti kurš zina, ko spēles ziņā grib redzēt no tiem.
Runājot tiešāk, es, piemēram, no sava arsenāla esmu nedaudz apguvis tikai divus, tātad tikai 2 %!!!
Nav jāgaida brīnumi, bet gan jāstrādā un tie jārada.
15.marts 2016, 14:26 | links
 
Ar to laku bail ka kaut ko dēlī nesalaižu - nav krāsotāja pistoles lai nopūstu :) Nu ja nu vienīgi ir gatava baloniņā. Uzpūtīšu par daudz - paliks smags un spēle varbūt pazudīs? Vai voblera krāsa sadzīvo ar laku - vien bāze?


Dolo, ir tāda lieta kā vāverastes otiņa (veikali māksliniekiem). Iemiksējiet laku un cietinātāju mazā trauciņā (ja vajag - pašķidriniet) un, iekarinātu vertikāli glīši lakojiet, 2x. Nebūs sliktāk kā ar mikro pistoli. :)
15.marts 2016, 14:06 | links
 
Cik copmaņu, tik pareizo vobleru....vai nepareizo...
Es gan neiešu mētāties ar izteicieniem tipa - ka tikai brendi rullē....vai voblerim ir jābūt pareizai spēlei un tml.
Vobleriem nevar būt pareizas vai nepareizas spēles...Ir tikai tāda spēle kādu tu pats konkrētajā vietā, konkrētajos apstākļos un pie konkrētiem līdzekļiem tam piedod (voblerim..da jebkuram māneklim). Un izejot no šī (pieredzes), tad katram arī rodas priekštats par konkrēto mānekli. Vienam viens un tas pats vobleris būs galīgais s#ds, otram atkal vienkārši SUPER. Tāpēc galvenais ir saprast ko grib pats copmanis no konkrētā voblera modeļa....Nu kaut kā tā. A ja runa par to, kādi ir vislabākie...Nu tad runa ir vai nu ne parko, vai nu par visakaut ko...Ķer visi - i lētie, i dārgie...Tas pat nav apstrīdams. Jautājums tikai kam un kā, un kāpēc. Sarežģīti?
Bet cope jau tāda ir. Itkā jau visu zinu, bet te...bac, ops...ī šito nezinu, i šito, a vai vispār ko zinu?
15.marts 2016, 13:56 | links
 
Jo vairāk copēju, jo vairāk pārliecinos ka ne jau brendam un modelim nozīme, bet vietai un tai atbilstošai izvēlei. Ja ignorē pareizu darba dziļumu un pirmajā tviča rāvienā ir pilns ar zālēm tad esi zaudējis vienu iespēju.

Tā ir, ezeros ir grūtāk, bet copējot upēs veicu salīdzinoši maz metienu, nepatīk man tā vicināšana. Man lielāku prieku sagādā fakts, ka saproti kur sēdēs tā fiša, ko darīs un pirmajā metienā šo paņemt ciet. Tā arī bieži notiek un tad saproti ,ka visu esi izdarījis pareizi (nolasījis informāciju atiecīgajā upes posmā un piemeklējis pareizo mānekli ,spēli ,auklas diametru ). Svarīgi ir arī tas ko tu gribi izdarīt ar atiecīgo mānekli atiecīgajā vietā (gumija).
15.marts 2016, 12:15 | links
 
Ar to laku bail ka kaut ko dēlī nesalaižu - nav krāsotāja pistoles lai nopūstu :) Nu ja nu vienīgi ir gatava baloniņā. Uzpūtīšu par daudz - paliks smags un spēle varbūt pazudīs? Vai voblera krāsa sadzīvo ar laku - vien bāze?
15.marts 2016, 11:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager