Kuras firmas vobleri ir labi?

elgreko [26.09.19]: Aiz gara laika palodāju pa krievu iveikaliem,gribēju noskaidrot cik tur maksā megabass vobleri un patīkamas cenas 1150r- ssnāk kaut kur līdz 14e.tad cik uzvārās lv veiči
Nu bet pērc tur. Kur ir problēma?!
26.septembris 2019, 12:25 | links
 
elgreko [26.09.19]: Aiz gara laika palodāju pa krievu iveikaliem,gribēju noskaidrot cik tur maksā megabass vobleri un patīkamas cenas 1150r- ssnāk kaut kur līdz 14e.tad cik uzvārās lv veiči
100% :))))
26.septembris 2019, 12:22 | links
 
Aiz gara laika palodāju pa krievu iveikaliem,gribēju noskaidrot cik tur maksā megabass vobleri un patīkamas cenas 1150r- ssnāk kaut kur līdz 14e.tad cik uzvārās lv veiči
26.septembris 2019, 12:20 | links
 
Ali vobleriem baigi variē kvalitāte. Viens uz tas pats vobleris pirkts dažādos laikos var spēlēt pilnīgi dažādi. Un arī aizbraukt nopirkt āķus kko maksā.Vairs nepērku.
Esmu izslimojis visu.
Pērku maksimāli maz. No 2 milzīgām copes kastēm man ir palikušas 2 rafelo skārda kastes. Ir top 5 mānekļi kurus tikai lietoju un maksimāli daudz pievēršu uzmanībi copes tehnikai.

Nianses ir svarīgas jebkur. Tāpat arī kapēc ali ir lēti un pie mums tas nav lēti. Lielākie bļāvēji pa nevar iedomāties, ka ievedot ārpus ES nodokļos vien aiziet -+25%. Tas neskaitot savu peļņu. Nemaz nerunājot par izpratni ražošanas procesos.
17.septembris 2019, 13:07 | links
 
Abavnieks [17.09.19]: Daudziem joprojām laikam neaiziet. Lai sasniegtu rezultātu, svarīga ir katra mazākā nianse. Un tā tas ir jebkurā sporta veidā. Virspusēji varbūt redzam maz, bet detaļu ir ļoti ļoti daudz.
Vairāk dažiem te skaudība spiežas ārā pa visām malām. Tip - ja man nav, tad centīšos pierādīt, ka tā ir nevajadzīga h...

Sacensības ir dažādas, makšķerēšanas inventārs ir dažāds, katram savas vēlmes ir dažādas un arī finansiāla varēšana katram ir sava.
Tieši tā, cope ir niansēm pilna
17.septembris 2019, 12:56 | links
 
Veči - varam sarunāt, ka šajā forumā mēs dalāmies ar SAVU pieredzi un neapspriežam, nekritizējam CITU pieredzi. Es tikai un vienīgi par to, ka katrs pērk kur un ko grib un makšķerē kur un kā grib. Citādi te pēc tāda bābu balagāna sāk izskatīties. Tak liekās mierā - neviens te nevienam neko negrib ne uzspiest, ne pierādīt - tikai un vienīgi pieredžu apmaiņa.

VilnisL, 17.septembris 2019, 12:46
Ne velti saka ka veči lielāki par bābam muldoņas.. Nu tad ieliec bildi vai linku ?
17.septembris 2019, 12:52 | links
 
Veči - varam sarunāt, ka šajā forumā mēs dalāmies ar SAVU pieredzi un neapspriežam, nekritizējam CITU pieredzi. Es tikai un vienīgi par to, ka katrs pērk kur un ko grib un makšķerē kur un kā grib. Citādi te pēc tāda bābu balagāna sāk izskatīties. Tak liekās mierā - neviens te nevienam neko negrib ne uzspiest, ne pierādīt - tikai un vienīgi pieredžu apmaiņa.
17.septembris 2019, 12:46 | links
 
Daudziem joprojām laikam neaiziet. Lai sasniegtu rezultātu, svarīga ir katra mazākā nianse. Un tā tas ir jebkurā sporta veidā. Virspusēji varbūt redzam maz, bet detaļu ir ļoti ļoti daudz.
Vairāk dažiem te skaudība spiežas ārā pa visām malām. Tip - ja man nav, tad centīšos pierādīt, ka tā ir nevajadzīga h...

Sacensības ir dažādas, makšķerēšanas inventārs ir dažāds, katram savas vēlmes ir dažādas un arī finansiāla varēšana katram ir sava.
17.septembris 2019, 12:10 | links
 
Nu es tak par to pašu. Nebūs tā, ka nopirks vienu mānekli un visi un visur *kapās* ! Un labi, ka tā!
17.septembris 2019, 12:03 | links
 
LČ spiningošanā, manuprāt, ir pārvērties par broņošanās sacensībām, kuram krutāka un ātrāka laiva! :)
17.septembris 2019, 11:50 | links
 
Puiši, nu padomājam, uz PČ spiningā, tak neviens nebrauc ar aļika spolēm, kātiem un mānekļiem,, bet rezultāti tik dažādi, pirmajiem tuvu simtam uz otru galu knapi pāris zivis ! :)

Jon-Hill, 17.septembris 2019, 11:11

Nu gan salīdzināji!
PČ bez zivju ķeršanas taču ir arī milzīga reklāmas izrāde. Un tur nu bez pēdējiem modes kliedzieniem - nu nekādi. Neviens jau negrib kļūt smieklīgs.
Tas pats taču notiek arī Latvijas reprezentālākajos mačos, paskatoties uz večiem vien acis raibas paliek.
Taču patiesība ir tikai viena - ne kāts, ne māneklis zivi neķer. To ķer makšķernieks, un tikai ar savām prāta spējām un zināšanām. Ja to nav - tad nekā...
17.septembris 2019, 11:34 | links
 
Puiši, nu padomājam, uz PČ spiningā, tak neviens nebrauc ar aļika spolēm, kātiem un mānekļiem,, bet rezultāti tik dažādi, pirmajiem tuvu simtam uz otru galu knapi pāris zivis ! :)
17.septembris 2019, 11:11 | links
 
VilnisL [17.09.19]: Ali vobleri, kas japāņu replikas, absolūti neatšķiras no oriģināliem. Vienīgā lieta, ko bez žēlastības uzreiz ir jānomaina - tie ir āķi. Labi japāņu āķi maksā apmēram 1 EUR gabalā. Ja es Allblue nopērku vobleri par apmēram 3-5 EUR, tad ar visiem āķiem tas tāpat sanāk 4-5 reizes lētāks par oriģinālu.
Jāpiebilst, ka nomainot āķus realizācija daudzkāršojas!!! Arī LJ vobleriem silti iesaku darīt to pašu - arī tur neliek labākos pieejamos āķus.
Par gumijām runājot - tās Ali ir ļoti kvalitatīvas un es vispār neredzu atšķirību no oriģinālajām.
:)
17.septembris 2019, 11:00 | links
 
Ali vobleri, kas japāņu replikas, absolūti neatšķiras no oriģināliem. Vienīgā lieta, ko bez žēlastības uzreiz ir jānomaina - tie ir āķi. Labi japāņu āķi maksā apmēram 1 EUR gabalā. Ja es Allblue nopērku vobleri par apmēram 3-5 EUR, tad ar visiem āķiem tas tāpat sanāk 4-5 reizes lētāks par oriģinālu.
Jāpiebilst, ka nomainot āķus realizācija daudzkāršojas!!! Arī LJ vobleriem silti iesaku darīt to pašu - arī tur neliek labākos pieejamos āķus.
Par gumijām runājot - tās Ali ir ļoti kvalitatīvas un es vispār neredzu atšķirību no oriģinālajām.

VilnisL, 17.septembris 2019, 09:40
Kur bildes? linki???
17.septembris 2019, 10:54 | links
 
Nu tur ar ir runga ar diviem galiem.no pieredzes man ir ali pirkts voblerītis kas līdzīgs raudiņai,čomam ļoti līdzīgs ja ne gandrīz 1:1.copējām vienā karjerā- man 10līdakas čomam2.zīlē nu kad uz ko labāk ņem
17.septembris 2019, 10:13 | links
 
Ali vobleri, kas japāņu replikas, absolūti neatšķiras no oriģināliem. Vienīgā lieta, ko bez žēlastības uzreiz ir jānomaina - tie ir āķi. Labi japāņu āķi maksā apmēram 1 EUR gabalā. Ja es Allblue nopērku vobleri par apmēram 3-5 EUR, tad ar visiem āķiem tas tāpat sanāk 4-5 reizes lētāks par oriģinālu.
Jāpiebilst, ka nomainot āķus realizācija daudzkāršojas!!! Arī LJ vobleriem silti iesaku darīt to pašu - arī tur neliek labākos pieejamos āķus.
Par gumijām runājot - tās Ali ir ļoti kvalitatīvas un es vispār neredzu atšķirību no oriģinālajām.

VilnisL, 17.septembris 2019, 09:40

Par gumijām piekrītu, tomēr vobleri labāk izvēlos japāņu..
17.septembris 2019, 09:58 | links
 
Ali vobleri, kas japāņu replikas, absolūti neatšķiras no oriģināliem. Vienīgā lieta, ko bez žēlastības uzreiz ir jānomaina - tie ir āķi. Labi japāņu āķi maksā apmēram 1 EUR gabalā. Ja es Allblue nopērku vobleri par apmēram 3-5 EUR, tad ar visiem āķiem tas tāpat sanāk 4-5 reizes lētāks par oriģinālu.
Jāpiebilst, ka nomainot āķus realizācija daudzkāršojas!!! Arī LJ vobleriem silti iesaku darīt to pašu - arī tur neliek labākos pieejamos āķus.
Par gumijām runājot - tās Ali ir ļoti kvalitatīvas un es vispār neredzu atšķirību no oriģinālajām.
17.septembris 2019, 09:40 | links
 
Man ar vobleriem gājis interesanti. Kad sāku makšķerēt ar spiningu, tad sāku ar rotiņu, kuru atradu sapinušos kokā. Tas bija Norvēģijā. Tad ar spiningu noķēru pirmo foreli. Kāts tolaik bija teleskopiskais komplektā ar spoli, veikalā viens no lētākajiem variantiem. Tad sāku aktīvi interesēties par mānekļiem. Sāku ar klasiku- šūpiņiem, rotiņiem un tad arī izgāju aliexpres ēru. Pasūtīju vismaz 30 dažādus voblerus. Domāju, ka nu tik būs. Jāatzīst, ka cerības par to, ka būs baigi forši izbālēja. Tomēr varu pateikt, ka ne visi vobleri no ali ir slikti. Bija man viens zils par 70 centiem. Lielupē līdakas labi ķēra. Un tikai uz pauzēm vai lēnu tīšanu. Uz tvičinga copes nebija. Tas zilais vobleris pabijis daudz līdaku zobos, līdz ar to pats jau saguris. Āķi salocīti, krāsa noskrāpēta, kastē stāv, bet pēdējās reizēs copes nav bijušas, tāpēc vairs netiek lietots. Kāpēc nepasūtu tādu pašu vēl? Tāpēc, ka ticu copmaņiem, kuri šķiet pieredzējuši un stāsta, ka var gadīties, ka tādam pašam ķīnietim var arī nebūt tāda spēle. Nav jau žēl tos 70 centus, bet vobleri arī neatnāk pāris nedēļu laikā. Tātad no tiem visiem aliexpres 30 mānekļiem, viens strādāja ļoti labi un vēl uz dažiem kaut kas noķerts. Vēl jāpiebilst, ka nevienu zivi ar kuru varētu palielīties neesmu dabūjis uz vobleriem no aliexpres. Viena tomēr ir, uz tā paša zilā voblera no krasta Norvēģijā pieteicās lielākais asaris, kuru esmu līdz šim noķēris. Aliexpres ēru esmu izslimojis. Nav tā, ka nekad neko nepasūtīšu. Runā, ka alblue, bearking firmas ir tīri nekas un man nav pamata apgalvot pretējo. Vienu alblue biju mēģinājis un dažas copes bija. Jāsaka, ka realizācija gan iztrūka. Vēlāk nopirku orbit vobleri. Te nu varu teikt, ka strādā gan labi. Gandrīz katrā copē kāda līdaka pieteicās, kad aktīvi tvičoju. Vēl jāpiebilst, ka pats esmu iegādājies jau stipri labāku kātu un spoli. Tad vienu dienu augustā (nu jau liekas sen, bet šajā vasarā), bija galīga necope, bet uz ezera nebiju viens. Skatos vienam vīram laiku pa laikam kāts lokās. Tātad zivis ķerās, bet man nekas cits, ko gribētu mainīt pret orbit kastē nav. Tomēr atrodu pa kādam citam voblerim un gumijzivij, bet nekā. Vēlāk jūtu, ka kaut ko aizķēru pie grunts un domāju, ka zāle, bet izdevās izvilkt mazu rotiņu. Pēc copes uz rotiņa pamanīju LJ iniciāļus. Lucky John. Tajā pašā dienā liku atradumu galā. Īsā laikā četras līdakas. 2 mēri. Nopriecājos un atkal esmu pārgājis vairāk uz klasiku. Par vobleriem varu teikt tā, ka man uz tiem noķert zivi sagādā lielāku prieku, jo tomēr spēli vairāk vai mazāk veido pats makšķernieks. Turpmāk priekšroku došu veikalā pirktiem vobleriem un noteikti japāņu. Ar pirkšanu cenas dēļ neaizraušos. Un pats galvenais klasika. Labi šūpiņi un rotiņi, jo tad, kad japānis nešansē, kļūst pavisam garlaicīgi, jo pie attiecīgiem laikapstākļiem un, ja zivs ir aktīva, tad vismaz copi var dabūt.
17.septembris 2019, 09:10 | links
 
fish1 [17.09.19]: Labrīt!
Kāds var rekomendēt kādu labu vobleru internetveikalu Eiropā?
Paskaties https://amp.fish-fish.com.ua/category/primanki/
17.septembris 2019, 07:56 | links
 
Labrīt!
Kāds var rekomendēt kādu labu vobleru internetveikalu Eiropā?
17.septembris 2019, 07:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager