Par un ap ūdām

Labrīt,kungi!
Ja drīkst,tad izteikšu savu funktieri!
Ar ūdu sērgu izslimoju bērnībā. Pēdējo reiz,lai pierādītu neticīgajiem,kā pareizi uzkabināt galenieku,gadu pēc dienesta.
Pasākumā,ko sauc par makšķerēšanu nekā humāna nav un nevar būt-vai nu viņš asiņains,vai es.Ūdas-trula fiziska nodarbe,kura traucē aktīvai makšķerēšanai un nesniedz cerētās izjūtas. Makšķernieks "piesiets" vienai konkrētai vietai.
Pamēģināt to pašu rezultātu sasniegt ar bļitku! Piedomāt par mānekļiem,aprīkojumu! Sajust līdakas vai zandarta grābienu rokā un kātā! Tās ir izjūtas,kuru dēļ pat nedēļu un vairāk,esi gatavs meklēt un urbties bez loma un copes.
Za ribalku!

BrunoL, 1.marts 2017, 08:36


Tas tā, ja vēlies tīri iziet uz plēsēju. Man ziemā vairāk patīk sēdēt pie āliņģa un tirināt motili un ķert zivi, pārsvarā sīkzivi. Pārsvarā lomi jau arī visai pieticīgi un droši vien nemelošu, ja pieņemšu, ka palielai daļai citu arī. Ja tikām tas karogs kur netālu gaida iespējamo bonusu, kas vismaz var nodrošināt vakariņas - kur problēma? Izslānīs visu ezeru? Šādā modelī - ne. Ja saliek 30 ūdas, tas ir cits stāsts, bet tur ūdu aizliegumi arī maz ko dos, vajag kontroli.

Var teikt, ka bonusu var izķert ar balansieri pastaigājot, bet mani tas pilnīgi neaizrauj.
1.marts 2017, 10:50 | links
 
...Tā tikai veģetārieši un vegāni parasti visur bāžas ar savu vienīgo taisnību....

ZEBASTERS, 28.februāris 2017, 21:32


Un pediņi :)

Headhunter, 1.marts 2017, 10:23[/quote]

Ievērosim politkorektumu - seksuālās minoritātes...:)
1.marts 2017, 10:28 | links
 
...Tā tikai veģetārieši un vegāni parasti visur bāžas ar savu vienīgo taisnību....

ZEBASTERS, 28.februāris 2017, 21:32[/quote]

Un pediņi :)
1.marts 2017, 10:23 | links
 
Par balansieri pat nerunāsim !
1.marts 2017, 10:03 | links
 
Vannaa arī var meklēt izjūtas, parasti ja grib uz ūdas noķert līdaku vajag izurbt kaadus 30 caurumus un nevajag seedeet vienaa vietā. Blitka ir cemmeris, kurš aizcemerē visas zivis, kas uz taas trāpās.
1.marts 2017, 10:02 | links
 
Pilnībā piekrītu šoreiz BrunoL!
1.marts 2017, 09:53 | links
 
Labrīt,kungi!
Ja drīkst,tad izteikšu savu funktieri!
Ar ūdu sērgu izslimoju bērnībā. Pēdējo reiz,lai pierādītu neticīgajiem,kā pareizi uzkabināt galenieku,gadu pēc dienesta.
Pasākumā,ko sauc par makšķerēšanu nekā humāna nav un nevar būt-vai nu viņš asiņains,vai es.Ūdas-trula fiziska nodarbe,kura traucē aktīvai makšķerēšanai un nesniedz cerētās izjūtas. Makšķernieks "piesiets" vienai konkrētai vietai.
Pamēģināt to pašu rezultātu sasniegt ar bļitku! Piedomāt par mānekļiem,aprīkojumu! Sajust līdakas vai zandarta grābienu rokā un kātā! Tās ir izjūtas,kuru dēļ pat nedēļu un vairāk,esi gatavs meklēt un urbties bez loma un copes.
Za ribalku!
1.marts 2017, 08:36 | links
 
kuha man liekas, ka tu nonāc pretrunās pats ar sevi. Varbūt tev būtu labāk nemakšķerēt vispār? pamēĝini, izskatās, ka tavs īstais aicinājums varētu bűt inspektora amats vai dabas aizstāvis, lai veicas atrast to labāko!
1.marts 2017, 05:54 | links
 
domaats gaļinieku.
28.februāris 2017, 21:35 | links
 
Jaa Kuha skatoties tavas Zviedrijas bildes neredz gainieku, bet izcilu sportistu, vismaz zivis buutu iemaacijies tureet!
28.februāris 2017, 21:34 | links
 
....
80.3 pants. Makšķerēšanas un zvejas noteikumu pārkāpšana
Par makšķerēšanas noteikumu vai licencētās makšķerēšanas noteikumu pārkāpšanu —
izsaka brīdinājumu vai uzliek naudas sodu no piecpadsmit līdz trīssimt piecdesmit euro, konfiscējot pārkāpuma izdarīšanas rīkus un pārkāpuma priekšmetus, tai skaitā peldošos līdzekļus ar aprīkojumu, vai bez konfiskācijas.

SODS gan tāds, dažādi vērtējams - inspektora gaumes lieta.
28.februāris 2017, 21:33 | links
 
Kautiņš panesās ne pa jokam! Priecājos, ka ir ne tikai gaļinieki un rējēji, bet arī mana viedokļa aizstāvji- tie, kam galvenais ir sports un process, nevis ieguve un rezultāts.

Kuha, 28.februāris 2017, 21:16



Ja man ir makšķernieka karte, es ar atļautiem līdzekļiem noķeru atļautu skaitu zivju, aiznesu mājās un apēdu - esmu nievājams gaļenieks, ja iebildīšu viedoklim-būšu arī rējējs... Nejūtos vainīgs, ja man garšo paša noķerta zivs, nevis lielveikala lasis... Tā tikai veģetārieši un vegāni parasti visur bāžas ar savu vienīgo taisnību....
28.februāris 2017, 21:32 | links
 
tava sporta un procesa laikā tiek apzināti mocītas un spīdzinātas zivis, kurām pēc tam ar tādu muti ir jāmēģina izdzīvot! tas ir tas pats ja es audzēju sivēnu un katru ned nogali vinju klapēju sporta pēc nevis nokauju un apēdu! sportists atradies....
28.februāris 2017, 21:31 | links
 
Kautiņš panesās ne pa jokam! Priecājos, ka ir ne tikai gaļinieki un rējēji, bet arī mana viedokļa aizstāvji- tie, kam galvenais ir sports un process, nevis ieguve un rezultāts.
28.februāris 2017, 21:16 | links
 
malikis2011 ... tas tik pierāda to, ka likumi ir gaužām aplinki, pat pārāk un ir iespējas variācijām!
...kā mumsīm čangaļiem sveiciens : vasals! : vasals, vasals... tik nadzīvjs !
.. bet nu lab...mumsīm vēl tāls (ērkšķains, kašķains) ceļš ejams ! :)
28.februāris 2017, 19:17 | links
 
bushmans- tas tik pierāda ka ne visu varam precīzi noformulēt noteikumos, tā pat, tiešā tuvumā pie ūdeņiem un loma slēpšana, bet viss atkarīgs no kontrolējošo sapratnes .
28.februāris 2017, 19:09 | links
 
25. No 1. marta līdz 30. aprīlim aizliegts izmantot ēsmai zivis jebkuros ūdeņos, izņemot Baltijas jūras un Rīgas jūras līča ūdeņus.

Uz ūdas āķa nav aizliegts izmantot tārpus, krevetes un dažnedažādus citus mošķus. Izņemot tos kuri ir aizsargājami. Lieciet uz āķa kaut kukurūzu vai citu augu izcelsmes produktus.
28.februāris 2017, 19:04 | links
 
tak ko jūs te cepjās, es piemēram šovakar savai otrajai ūdai tīšu nost pīto auklu, lai to var vasarā pavadiņās izmantot. Noteikumos rakstīts, ka no 1.marta nevar copēt ar ūdām un punkts, nav ko prātu lieki noslogot.

belijs23, 28.februāris 2017, 11:58

nevis ar udam aizliegts bet ar dzivo esmu makskeret no 1.marta lidz 30.aprilim.
28.februāris 2017, 18:48 | links
 
...tas tak elementāri : nu neiestāstīs man neviens, ka dzenā asarīšus ar 20 svina galvu un 3,5 vai 4 collīgu gumiju !!!
Ir še pat copes, lietās video....un tjip (dunjos) tēlo, kā tad tā, nācām uz asariem, bet līdakas ņem un pat līņi kabinās,,,nezinam, nezinam...anomālija vai !! :)
28.februāris 2017, 18:47 | links
 
... nedabeidzu : ...i viss,,*uz desu* ! :)
28.februāris 2017, 18:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager