Par un ap ūdām

Nelietīgais ,dāvinu,tieši Tev,divas darbojošas ūdas!
Iedomājies.pilnīgi bez maksas !
Var saņemt Jelgavā,jebkurā laikā !
18.decembris 2012, 19:53 | links
 
dari kaa gribi, es savu sakāmo pateicu, lai veicas copē :)
18.decembris 2012, 19:44 | links
 
palasīju, nelietīgais ari čīkst;) , ka nepirks ūdas, nu ja negrib 2Ls normālai ūdai ar karodziņu ziedot, tad nav ko vispār uz copi braukt :D

juzis, 18.decembris 2012, 19:34


A n***a man jāpērk veikalā kautkādi plastmasas strunti.
2)ļoti šaubos kad maksā 2,ls
3)ja var zvejot uz trubiņ udām,vai vēl savādākam uzpariktēm,tad kāpēc man nevajadzīgi izmest naudu....lai kruta izskatītos,man to nevajag...
18.decembris 2012, 19:40 | links
 
Bushmans:tu gan te gvelz.
18.decembris 2012, 19:38 | links
 
palasīju, nelietīgais ari čīkst;) , ka nepirks ūdas, nu ja negrib 2Ls normālai ūdai ar karodziņu ziedot, tad nav ko vispār uz copi braukt :D
18.decembris 2012, 19:34 | links
 
Juzi,pirms raksti,izlasi vairāk,kā pēdējos piecus komentus :)
18.decembris 2012, 19:25 | links
 
NG riktīgs vecis!Un Āmen!:)
18.decembris 2012, 19:21 | links
 
trubiņūdai pie auklas piespraud kādu smilgu, kas aug gar krastiem..., ja smilga pazudusi, tad ir bijusi cope, viss elementāri, pirms gadiem 10 tā arī darbojos. Bushman sacel h..ņu ne no kā!:D
18.decembris 2012, 19:18 | links
 
normāla prasība,,,kontrolēt uzparikti, ,,,kas nav saprotams !!! ???

... be te sākas,,,ko kurš luibis izprot ar vārdu kontolēt: pieskatīt, uzpasēt,boķēt,luibīt,posīt,,,,
katru šo vārdu iekļaut likumā,,,,vai ?????????

... bet kā mana vecmamma teica: viens glupais(nekā personīga) var uzdot vairāk jautājumu nekā,desmit gudrie var atbildēt !!!
18.decembris 2012, 19:07 | links
 
Es dzīvē vados pēc savas sirdsabziņas,nevis pēc tā ko kāds 'kantora sausiņš' ir sarakstījis.Trubiņas vai karodziņi, žāklīši vai vēl vells viņzin kādas uzpariktes,galvenais ,manuprāt,zināt mēru un paņemt tik zivju cik pāris reizēs vari noēst,un lai tāda veida cope tev sagādātu gandarījumu.Un to, kas tev sagādājis gandarījumu, nepārdodu ne par kādu naudu...Neņemt mazās,jo mazos bērnus vajag mīlēt,un neņemt arī īpaši lielās,jo pret vecmāmiņām jāizturās ar cieņu...Pārējais man ir dziļi pie vienas vietas...
18.decembris 2012, 18:59 | links
 
Man tuvāk pie sirds būtu signalizator-ūda ar nēģeri,vai Ušakovu..mmmm
18.decembris 2012, 18:52 | links
 
Nekas te nav mainījies pa pēdējiem 5 gadiem :))))
18.decembris 2012, 18:47 | links
 
Nebrieniet auzās ,makšķere paliek makšķere vienalga vai truba vai dēlis vai pudele vai kruta spole uz kā uztīta aukla ,ja kāds iedomājas ka jābūt karodziņam lai liek to cits varbūt gribēs šlagbaumu vēl kāds sirēnu ,kāds piemontēt rāciju a kāds nosēdināt nēģeri lai tur rokās,brīva izvēle MN to neaizliedz un nav ko kompostrēt smadzenes labāk brauciet uz ledu kamēr te nav sācies pasaules gals,es rīt uz Lielupi pēc kupraiņiem....
18.decembris 2012, 18:43 | links
 
Bushman!Tu tak pats skaidri pasaki īstenību,kāpēc kaut kādi, manuprāt murgaini likumi tiek pieņemti...tobiš lai kādu lobēt un gūtu peļņu! trubiņu sistēma ir TIK lēta,ka katrs bada kāsis var sataisīt pāris desmitus,un saimnieku neatradīsi!!!Tas ir no stāsta par obligātu glābšanas riņķi...nu nevajag man viņu,gribu un slīkstu...bet nē ar likumu man jātērē 30naudas!Tā ir demokrātija...!?:)))
18.decembris 2012, 18:39 | links
 
Es to redzu apmēram tā:,,sanāk pāris,,ģaģkas"zoodārzā un nolemj...drīkst tik un tik...drīkst to un to...drīkst tāda un tāda izmēra...!Uz ko pamatojoties kaut kādi cipari un skaitļi...da tāpat vien,lai būtu dļa galački!Neredzu zinātnisku pamatojumu piecām līdakām piemēram...kāpēc ne sešas vai četras!?":)Par to akūno likumpaklausību reizēm šeit nespēju beigt brīnīties!:)

snipiens, 18.decembris 2012, 18:32


Cik tu kruts :)
neaizmirsti nepabrīnīties, kad skolotājs tavam jaunulim neko līdz galam neiemācīs vai kāds atsaldenis tavā mājā ieskries ar gandrīz tehniskā kārtībā esošu "ķerru" bez bremzēm... neaizmirsti nepabrīnīties, jo kāda jēga tos likumus ievērot... vai tad tie tur saeimā vispār kādreiz ir skaidrā, kur nu vēl tie, kurus pa TV nerāda... :)
18.decembris 2012, 18:38 | links
 
Es to redzu apmēram tā:,,sanāk pāris,,ģaģkas"zoodārzā un nolemj...drīkst tik un tik...drīkst to un to...drīkst tāda un tāda izmēra...!Uz ko pamatojoties kaut kādi cipari un skaitļi...da tāpat vien,lai būtu dļa galački!Neredzu zinātnisku pamatojumu piecām līdakām piemēram...kāpēc ne sešas vai četras!?":)Par to akūno likumpaklausību reizēm šeit nespēju beigt brīnīties!:)
18.decembris 2012, 18:32 | links
 
Ng-NG,,,esmu vīlies TEVĪ,pēc ši komenta !!!
.....faktiski piebalso badainajiem,,,,protams,ka var,,,kaut vai piesiet kādu meldru un teikt,ka tas ir signalizators,,,, bet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trubiņu sistēma ir TIK lēta,ka katrs bada kāsis var sataisīt pāris desmitus,un saimnieku neatradīsi ,,,,,,,,,,,,,IBIO !!!!

bushmans, 18.decembris 2012, 18:22


bushman,nosponsorēsi man krutās ūdas ar karodziņiem un spolītēm???Žilku gan pats sagādāšu.
18.decembris 2012, 18:31 | links
 
Ng-NG,,,esmu vīlies TEVĪ,pēc ši komenta !!!
.....faktiski piebalso badainajiem,,,,protams,ka var,,,kaut vai piesiet kādu meldru un teikt,ka tas ir signalizators,,,, bet !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
trubiņu sistēma ir TIK lēta,ka katrs bada kāsis var sataisīt pāris desmitus,un saimnieku neatradīsi ,,,,,,,,,,,,,IBIO !!!!
18.decembris 2012, 18:22 | links
 
Pietam parasto trubinas uudu var loti labi kontroleet, var redzeet, ka neesat darbojusies :):):), var sliipi koku ispraust un copes briidii tas nokriit, var stibinu blakus iespraust un tur auklu ispraust, variantu ir daudz. Manaa skatiijumaa trubinveida uuda ir tik pat dabai draudziiga kaa veedzelu vai vimbu gruntene :):):), atlauts patureet tik un tik zivis, viss, ar to likumam vajadzeetu beigties, ne uuda ne balansieris upee nenodariis skaadi ekosisteemai :):)
18.decembris 2012, 17:57 | links
 
:) Tulciti,viss Tavs teksts ir tikai un vienīgi pierādijums tam,ka ir at sevišķi indivīdi,kas uzskata,ka viss,kas nav KONKRĒTI,aizliegts ir atļauts.
Viss pilniigi pareizi!:) Un attiecas uz visiem indiviidiem, kas nav aizliegts, to driikst.
18.decembris 2012, 17:48 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager