Par un ap ūdām

:) Tulciti,viss Tavs teksts ir tikai un vienīgi pierādijums tam,ka ir at sevišķi indivīdi,kas uzskata,ka viss,kas nav KONKRĒTI,aizliegts ir atļauts.

Special for YOU:demokrātija ir nevis tad kad viss ir atļauts,bet tad,kad katrs zin kas ir neatļauts.

Tu īstenībā zini,ka nespēj operatīvi kontrolēt trubiņu,,,bet zaglīgā natūra mēģina rast racionālu izskaidrojumu savām primitīvajām (no dsabas dotām ) dziņām iegūt lielo lomu,,,aiznest savai sievietei,,,lai viņa to novērtē !!!
18.decembris 2012, 17:39 | links
 
bushmans
Bet tas punkts nevienā brīdī nenosaka, ka trubiņūdas ir aizliegtas. Tas punkts par uzraudzību nosaka, ka Tev ir jābūt 50 metru attālumā no sava makšķerrīka!!! Kāda vēl starpība, ir karogs, vai nav?? Tik pat labi būtu noteikumos jānosaka cik ilgā laikā ir jāizvelk ūda, pēc karoga izšaušanas, un pēc cik ilga laika izšauts karogs nozīmē, ka makšķerrīks ir atstāts bez uzraudzības :D :D
18.decembris 2012, 15:49 | links
 
27. Aizliegts atstāt ūdenī brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus šo noteikumu 12.4.apakšpunktā minētajā veidā, kad tie nav piestiprināti vai nostiprināti laivā vai tos netur makšķernieks, kā arī atstāt jebkurus citus makšķerēšanas rīkus BEZ UZRAUDZĪBAS, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 50 metriem.

Trubai nav signalizatora,kas arī,man domāt,ir galvenais trīkums šai uzpariktei un nebūtu atļaujams lietošanai.
Sķiet skaidrāks par skaidru :)
18.decembris 2012, 10:12 | links
 
gribētu redzēt to punktu, kurš aizliedz trubiņūdas :))

vecais stāsts par to, ka LV nevaram saņemties un makšķerēšanas rīkus aprakstīt normatīvo aktu līmenī kā igauņi http://www.kalastusinfo.ee/sisu/amatieru-makskeresana-igaunijC481/atlauto-zvejniecibas-piederumu-uzskatijums-un-apraksts.php

pēc viņu izpratnes: (vasaras, peldošā) ūda - sastāv no makšķerauklas, vienžubura, divžuburu vai trīsžuburu āķa un pludiņa, kam uztīta makšķeraukla; var būt aprīkota ar metāla pavadiņu un papildus atsvaru (LV noteikumos aizliegta);

Ziemas ūda (trubiņa, karodziņš) ir pati parastākā ziemas makšķere , kas sastāv no īsa kāta, spoles vai auklas uztinamā, makšķerauklas un mākslīgās ēsmas vai mormiškas, var būt aprīkota ar papildus metāla pavadiņu;
Nekas, ka kātiņš ir pārlikts pāri āliņģim un spolīte iegremdēta ūdenī.
18.decembris 2012, 09:52 | links
 
jo karodzinjudas atlauts izmantot..
18.decembris 2012, 08:34 | links
 
ja proti tai uzpariktei izweidot karodzinu kas pec piecitriena signalize pas copi tad vari...
18.decembris 2012, 08:34 | links
 
uz trubinjas uztita ir aizliegta... cik es saprotu tad tas ir saistits ar to ka uda naw pieskatita un var pieteikties kads zemmers un akji ierijis lidz astei...

doshelis, 18.decembris 2012, 07:53


Lai gan MN gluži no galvas nezinu, taču šķiet, ka tur ITIN NEKAS nebija rakstīts par ūdas kā tādas uzbūvi - uz caurules, uz kafijas bundžas bāzes taisītas vai vēl kādas.
18.decembris 2012, 08:18 | links
 
Lasu un brīnos!To nedrīkst,tas aizliegts..un t.t
Ir ierosinājums vispār aizliegt jebkādu zivu ieguves veidu,un pirkt veikalā ievestās no Skandināvu valstīm,Ķinas un Polijas!
Par ūdām!
B***j neesmu miljonārs un zvejošu uz trubiņas ...uztaisīt pats ar sardziņu nemāku,rokas aug no D****s :D:D:D:D
18.decembris 2012, 08:04 | links
 
uz trubinjas uztita ir aizliegta... cik es saprotu tad tas ir saistits ar to ka uda naw pieskatita un var pieteikties kads zemmers un akji ierijis lidz astei...
18.decembris 2012, 07:53 | links
 
cik zinu tev ir jabut 50 metru radiusa no tas udas.pasam gan sanak so punktu parkapt,ja sedi ezera pa vidu,bet lidaka jamekle pie krasta.
18.decembris 2012, 06:59 | links
 
Visam jabut piueskatitam!Bet vai mes visi braucam ar 50 km /h un ar 90 km/h nee protams, galvenais nenem sikaas lidaks un tt.
18.decembris 2012, 01:48 | links
 
Nu tas jau skaidrs:)

Es biju domājis, par to , ka lietotajam makšķerrīkam vai tad pēc noteikumiem nebij jābūt pieskatītam? Godīgi slinkums meklēt, tāpēc tāds jautājums, jo esmu pārīti iepircis un gribu izmēģināt.
18.decembris 2012, 01:07 | links
 
Nait. Ja taas uudas neatradiis cits vai inspektors vari atstat......:)
18.decembris 2012, 00:51 | links
 
Bet tām ūdām tak ir jābūt redzeslokā, nevar salikt un iet mājās, un atnākt no rīta pārbaudīt??
17.decembris 2012, 22:34 | links
 
Es vienmer makskereju ar 2 udam un makskeri, bet vasaraa 2 uz lidaku un viena uz dziivo lieku, bet ja atnaks inspektors, tad ariii sodu samaksaasu. Neciesu pareizos un paaraak pareizos - L--us.
17.decembris 2012, 21:53 | links
 
parasti jau ūdu vienā āliņģi ilgāk par 20-30min nav vērts turēt, un ja iemet drusku sniegu ta nemaz tā neiesalst.

Es parasti daru tā - urbju 5 caurumus, ik pa 10, 15m. vidējā caurumā ielieku ūdu un tad ar bļitku 2x noeju pa atlikušajiem 4 caurumiem, katrā paraustot 2-3min. Tad atkal borēju 5 un pārvietojos tālāk.

par trubiņām - it kā jau drīkst, bet copi uz viņām neredz, katreiz pārbaudot jāvelk ārā, nav interesanti un nav salīdzināms ar sajūtām, kad ieraugi, ka karodziņš paceļās :DD
17.decembris 2012, 09:52 | links
 
MN:
11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:
11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi

tas nozīmē, ka vari ielikt 1 karodziņūdu un staigāt ar bļitku vai tirināt, vai 2 karodziņūdas un sēdēt un vērot dabu :)

Igauņos ir atļauti 3 rīki, piem 2 ūdas un murmulis .

daddy_j, 17.decembris 2012, 09:17


Paldies!
Nedaudz apskaidrība ir.
Esmu skatījies video,ūdas ar spolītēm,karodziņiem.Vai viņas neiesalst ālīņģi,netraucē pie copes,jo pie lieliem mīnusiem āliņģis ļoti ātri aizsalst,kā piemēram šodien mūsu pusē -15...
2)Vai drīkst izmantot ūdas, vienkārši uztīta žilka uz gumijas trubiņas un iegremdēt āliņģi bez tā karodziņa,(signalizatora)
17.decembris 2012, 09:40 | links
 
MN:
11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā:
11.1. divus makšķerēšanas rīkus iekšējos ūdeņos, ja katram rīkam ir ne vairāk par trim jebkura veida āķiem. Vairākžuburu āķi uzskata par vienu āķi

tas nozīmē, ka vari ielikt 1 karodziņūdu un staigāt ar bļitku vai tirināt, vai 2 karodziņūdas un sēdēt un vērot dabu :)

Igauņos ir atļauti 3 rīki, piem 2 ūdas un murmulis .
17.decembris 2012, 09:17 | links
 
Vienlaicīgi atļauti 2 makšķerēšanas rīki. Tātad, tu pats makšķerē, bet netālu ieliec arī 1 ūdu. Ja sagribēsi iestrebt kafiju, tad šajā pauzē drīksti izmantot arī 2. ūdu. Kad atkal ņemsi makšķerīti rokā, viena no tām 2 ūdām jāizņem.
17.decembris 2012, 09:15 | links
 
Esmu nedaudz atpalicis!
Jautājums ir sekojošs,kā ir ar tām udām?
Var copēt ar ūdām,vai nē?Un ja var, cik ūdas drīkst izmantot?
Te palasīju,bet n****na nesapratu....
17.decembris 2012, 08:59 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager