Par un ap ūdām

itaalis- nu protams ka var izmantot ne vairak kā divus maksķerēšanas rīkus, kā tu viņus sadali ir paša ziņā ....
19.janvāris 2012, 20:53 | links
 
:)DDD,tas jau vairs nav alko,tur jau kas ņiprāks :)DDD
19.janvāris 2012, 20:52 | links
 
nebija gadiijumaa taa ka vareeja vienlaiciigi izmantot divus makshkjereeshanas riiku, respektiivi, divas makshkjeriites vai 2 uudas vai 1 makshkjeriiti un vienu uudu???? manuparaat taa bija! vasaraa tak ar var tikai vienlaiciigi viena persona izmantot divas makshkjeres? vai tad ne taa? vai es arii kljuudos?
19.janvāris 2012, 20:51 | links
 
fish_laizi- man ir vienalga ko tu baksti sev ānusā, ja tev ledus ir ūdenī peldošs tad tvaika iela gaida tevi atkal mājās, varēsi stastīt ka staiga pa ūdens virsu :DDDD
P.S. Šitāds āksts ilgi nav šeit manīts :)))
19.janvāris 2012, 20:50 | links
 
Nu tas ir **zdec cik te nervoza tauta nolasījusies...

-> powerpro
Kur tu manā ziņā izlasīji, ka jāaizliedz lietot ūdas? Te bija pacēlies jautājums drīkst ar ūdām vai nē. Es nezinu un tikai izteicu viedokli- ja nedrīkst, tad kāpēc tirgo?

-> RolisLiepaja
Ānusā iespraustu tur.... asprātis man te atradies.
"Ūdenī brīvi peldošus" - uz ledus stāvošs rīks nav tas pats, kas ūdenī peldošs. Arī nestāsti man, ka ledus ir ūdens fizikālais stāvoklis pie temperatūras zem 0 grādiem, tāpēc uz ledus esoša ūda ir uzskatāma par "udenī peldošu". Tad jau es varu stāstīt, ka esmu svētais, jo varu iet pa ūdens virsmu.
19.janvāris 2012, 20:43 | links
 
Fish_killer
A tad varbūt vajadzētu vispār aizliegt ziemā makšķerēt? Stulbums galīgākais! Es nekad neesmu sapratis šitos cilvēkus,kas domā,ka ūdas vajadzētu aizliegt. Paskaidro lūdzu,kas tur slikts,ka makšķernieks ieliek 1-2 ūdas ar karodziņiem???
19.janvāris 2012, 20:30 | links
 
Aizliegts atstāt ūdenī brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus šo noteikumu 12.4.apakšpunktā minētajā veidā, kad tie nav piestiprināti vai nostiprināti laivā vai tos netur makšķernieks, kā arī atstāt jebkurus citus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 50 metriem.
19.janvāris 2012, 20:05 | links
 
Pēc definīcijas šīs vai tad ar kājām tur ? :))))
19.janvāris 2012, 20:04 | links
 
Es ziemā necopēju, bet tīri aiz ziņkārības- vai nebūtu jāsāk ar to, ka ūdas vispār vajadzētu aizliegt tirgot??? Tās jau pēc definīcijas neviens rokās netur un pie laivas nesien. Vismaz es neesmu manījis....
19.janvāris 2012, 19:53 | links
 
Seinass - nav jau doma par to ka vajag uz vairumu un nu tik škaldīt tās līdakas, bet par to, ja ir galīga necope un piesakās tikai atpakaļ metamie sīkuļi, tad tomēr divas ūdas un makšķerīte būtu +! Jo vismaz kamēr tas divas vaktē nav mākoņi jāskaita vai lieki cigaretes jātērē! :D
19.janvāris 2012, 19:27 | links
 
butu jau labak ar 2 tad veratu lielakas lidakas dabut un vairak...
19.janvāris 2012, 18:39 | links
 
degarzivs, nekādas izmaiņas MN neesmu dzirdējis, redzējis..... vis paliek pa vecam, manuprāt .
19.janvāris 2012, 18:35 | links
 
"kaut kas tur kaut kur" ir mainījies un ziemā drīkst lietot makšķerīti + divas "ūdas"! Šādu teikumu dzirdēju - moš kāds ir informēts, kas un kā?
19.janvāris 2012, 18:30 | links
 
Gints GG
Es lasot forummu redzu ka esi eksperts visos jautājumos. Tieši tāpēc arī Tev jautāju jo domāju ka zini atbildi. Es piemēram lasot makšķerēšanas noteikumus neatradu tādu punktu par ūdām, Tu apgalvo ka tāds punkts ir. Tev nav jātērē savs laiks ja negribi bet es domāju ka vari visu savu rakstīto pamatot ar faktiem. Ja Tev slikts garastāvoklis tad nevajag dusmoties uz citiem. Lai Tev arī labs vakars !
Man nekāda traktējuma par ūdām nav, zinu tikai par diviem makšķerēšanas rīkiem.
2.decembris 2011, 20:25 | links
 
Copmani , pasaki kaut vai vienu iemeslu , kāpēc man būtu jātērē laiks , kaut ko tev atbildot , liec ūdas , televizorus un visu ko gribi , un vēlu veiksmi jautājot inspektoram kur , kas ir rakstīts . Tu kā tāda kašķīga tirgus bāba , vienmēr atradīsi pie kā piekasīties . Vispār ar interesi izlasītu tavu traktējumu par ūdām un MN .
2.decembris 2011, 20:07 | links
 
Kur rakstīts par ūdām? Lai Gints GG paskaidro. Vēlos saņemt atbildi no eksperta.
2.decembris 2011, 18:22 | links
 
atļaušos es atbildēt:
...
nav atļauts lietot
...
12.4. brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus tādā veidā, ja attiecīgais rīks pēc tā ievietošanas ūdenī un makšķerēšanas laikā līdz rīka izcelšanai no ūdens nav piestiprināts vai nostiprināts laivā vai to netur makšķernieks.
...
27. Aizliegts atstāt ūdenī brīvi peldošus makšķerēšanas rīkus šo noteikumu 12.4.apakšpunktā minētajā veidā, kad tie nav piestiprināti vai nostiprināti laivā vai tos netur makšķernieks, kā arī atstāt jebkurus citus makšķerēšanas rīkus bez uzraudzības, attālinoties no makšķerēšanas rīka tālāk par 50 metriem.
2.decembris 2011, 18:19 | links
 
Gints GG
Cik saprotu esi korifejs visos jautājumos, par forelēm, vēdzelēm, lašiem, Lielupi utt.
Lūdzu paskaidro konkrēti kurā makšķerēšanas noteikumu punktā ir rakstīts ka ar ūdām makšķerēt aizliegts.
Dziļā izklupienā, jau iepriekš pateicos par atbildi.
2.decembris 2011, 18:09 | links
 
Paldies par informāciju:)
2.decembris 2011, 18:01 | links
 
Cik provēts ziemā pītā uz ūdas galīgi neder, pie mazākajiem mīnusiem paliek tā kā koka gabals :D piekrītu, andzus69 par to 0.40mm monofīlo, labi daudz saiet uz karodziņa un izturība gana laba :)
1.decembris 2011, 22:01 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager