Par un ap ūdām

maliki ir un bus.ja es ielieku kadu udu un nokeru lidaku nu kas var mainities.ka senos laikos nebija nekadu aizliegumu.un stulba valsts nenomirs bada lai ar saviem likumiem dddd
23.marts 2011, 13:26 | links
 
Nu ja , nevar pilnīgi visu stāstīt .
7.marts 2011, 11:16 | links
 
gintsgg - tāpat arī uz ēsmaz zivtiņu ir pavisam citādāk jāuzspļauj, bet to zivnieks noklusēja. un pareizi vien ir - nevar tak visu kā ar karotie ieliet... :))
7.marts 2011, 11:04 | links
 
Likums paliek likums,bet ūdas drīkst likt.Tad jau uz mormišku ar nedrīkst,a ja nu līdaka paņem..
7.marts 2011, 10:51 | links
 
Tas tāpēc ka tu uz ūdu nekad zandartu neesi mēģinājis noķert , jā ūdu liek zandartam , jāsien pilnīgi citādu sistēmu nekā līdakai , mazliet zemāk Zivnieks jau par to rakstīja .
6.marts 2011, 20:04 | links
 
Logiski ka s neko netaisos ne likt ne paturet, vienkarsi aizdomajos par temu ka tadu, bet man nekad zandarts uz udu nav uzsedies.
6.marts 2011, 19:35 | links
 
par paturētu līdaku var netīšām atrauties ar urbi pa galvu ;).
4.marts 2011, 15:52 | links
 
Sir,izlasi vēlreiz noteikumus un pamēģini viņus izprast,nevis izraut kaut kādus apakšpunktus.:)ja ar to nepietiek,pamēģini atrast kādu vecāku versiju salīdzinājumam:DDD.
4.marts 2011, 15:47 | links
 
Dēļ šādiem brašiem saukļiem un padarīšanām,ari tiek pieņemti visādi idiotiski aizliegumi.
4.marts 2011, 06:09 | links
 
Kapec nevar likt udu atlautu ar karodzinju, ja nevar kjert
22.3. līdakas – no 1.marta līdz 30.aprīlim;
22.4. zandartus – no 16.aprīļa līdz 31.maijam;
Nez kas man piesieties ka es kjeru lidakas, ja es isteniba sezu uz zandartu, vai lielu asari.
Slikti bus protams ja nokjertu lidaku pie manis atradis. Bet savadak, lai brasi plivo musu karogi.
4.marts 2011, 06:01 | links
 
Baci , kā jau Urmaas teica , ziemā lielākā problēma ir tas mailītes sagādāt , bet jā tās ir sagādātas , liec tik virsū , būs asari , būs līdakas , būs zandarti un vēdzeles , atkarībā no tā kur taisies makšķerēt , kādas zivis tur ir , tas arī būs .
26.decembris 2010, 10:04 | links
 
Savulaik,kad ķēru līdakas uz ūdām,asari bieži gadijās.tākā mazās mailītes bij problemātiski iegūt,tad esu šamos uz mazajāk karūsiņām mēģinājis ķert.ar rezultātiem tā bij kā bij.rezultatīvāk tomēr ir šamos ar bļitku vai pat tuvāk pavasarim ar murmuli mānīt!
:)
26.decembris 2010, 09:53 | links
 
a par mailitem gint bij vienkarsi .vai kads ir meginajis ziema asarus uz dzivu maili.
26.decembris 2010, 09:44 | links
 
Gint, nu jā es negāju pilnīgi viens, nu policijai gan es neņemtos zvanīt
26.decembris 2010, 00:29 | links
 
Cingij , Sienāzim taisnība , katra situācija ir jāvērtē , jā apkārt nav citu cilvēku , labāk tādiem nesaki neko , aizej tālāk un piezvani policijai , tā būs drošāk .
25.decembris 2010, 19:56 | links
 
Sienāzi , paldies Dievam puišels pa dūlo nedabūja un pat liekās ūdas tika novāktas , bet es arī nesaku ka bērniem tas būtu jādara , iet klāt maļikiem un aizrādīt , bet pieaugušie gan to varētu darīt . Katrā ziņā Čingijs malacis .
25.decembris 2010, 19:52 | links
 
gints, a ja puisselis buutu dabuujis pa dullo? Katra situaacija jaaveertee...
25.decembris 2010, 19:32 | links
 
ccingij, jaaiet kaccaaties :)))))
25.decembris 2010, 19:31 | links
 
Nu re , uzreiz piemērs , jā katrs ies klāt , aizrādīs , piezvanīs kur vajag , tad arī ūdas neliks simtiem , bet dažiem loģika tāda : es neko neteikšu , nekur nezvanīšu , nevienām neaizrādīšu , labāk bļaušu ka vajag aizliegt . Maliķiem neko aizliegt nevar , pret tiem ir jācīnās katram .
25.decembris 2010, 19:31 | links
 
p.s. uzreiz pēc sarunas novāca liekās ūdas
25.decembris 2010, 19:21 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager