Par un ap ūdām

forši, šodien gāju klāt čalītim kurš copē ar 3 ūdām un vēl ar makšķerīti- tātad saruna
- kā ķeras
- nu re 5 cm asarītis, davaij lasies
-Līdakas ir?
- 3 ir
- naf biš pa daudz makšķerītes?
- kas baigais inspektors jūties?
lab tad arī notinos un domāju ka kāda no tam līdakam bija zemmēra
25.decembris 2010, 19:20 | links
 
Vēl kas tāpat kā makšķernieku kartes būtu jāievieš par obligātu izmantot mutes atpletēju un pinceti jeb standziņas, jo tik nežēligi savaino lidaķela muti ka pat ja to atlaiž vairs nu gan nav dzīvotājs.
nesen ar piegāju pie vīriem šie noķēruši līdaķeli es saku nu neko būs jālaiž vaļā kamēr šie dabūja āķi ārā līdacēnam pus žaunas izrautas bij un tādu vairs vaļā varēja ar nelaist ko viņi protams arī neizdarīja.
25.decembris 2010, 19:07 | links
 
Piekrītu gintam
Kāds tolks kko aizliegt ja nav kontroles pār ūdeņiem visi uzliek piii tapec nav tolka cepties.
25.decembris 2010, 18:56 | links
 
Tur jau tā lieta , jā aizliegsi , aizliegsi tiem , kuri tāpat neko nepārkāpj , kuri liek atļautās 2 ūdas , tīkli ir aizliegti , vai viņus liek mazāk ? Jā redzi ka kāds liek desmitiem vai simtiem , zvani inspektoriem , zvani policijai , tikai tā var cīnīties pret maļikiem .
25.decembris 2010, 18:52 | links
 
ūdu jau var saukt ari pa makšķeri vai sazin ka veel nekas nav jāaizliedz tik pat labi var aizliegt izmantot spiningu vai fīderi .
Vnk jākontrolē kas notiek uz ūdeņiem
man piemēram patīk darboties ar ūdu ar karodziņu principā es tikai eju ziemā ķert, lai varētu ielikt karogu.
25.decembris 2010, 18:51 | links
 
Aizliegt jau nu gan nevajadzētu. Turklāt,ko tas mainītu? Nu aizliegtu tās ūdas,tu domā ka tie maliķi uzreiz pārstātu likt viņas? Stipri šaubos!
25.decembris 2010, 18:38 | links
 
izlasiju Sullas rakstiito un pilniibaa piekriitu. vasaraa loti biezi spiningoju gaujaa, taa ir mana copes vieta nummur 1. a tagad ziemaa atbraucot uz laukiem, to vien no malu malaam var dzirdeet kaa maliki ar uudaam liidakas skalda, skaits iet daudzos desmitos pat simtos. liidakas tiek nemtas gan lielas gan mazas, kaadas tikai ir piekerusaas. uudas pa vakaru sakraamee un no riita kaa teikt novaac "razu". pats esmu redzeejis tos uudu kraavumus un arii vilcis aaraa un izsviedis. un teiksim runaajot par Gauju aluuksnes rajona viresu pagastaa, taa ir seerga. un inspektoru seit nekad muuzaa neesmu saticis. vini paraadas tikai rudenii kad vizlas upiitee lasi sanaak. un tas arii viss. gribeetos lai kaads biezaak seit paraadiitos, un itseviski jau ziemaa, jo tad liidakas tiek izkertas visvairaak, un maliki te galiigi nekautreejaas. un deel visa taa nokert smuka izmeeru liidaku gadaas reti. jo vinas jau nedabuu izaugt. visaa visumaa piekriitu Sullam un arii uzskatu ka vajadzeetu ziemaa aizliegt kert ar dziivo zivtinu. un sis bij tikai viens piemeers, a taa notiek visur.
25.decembris 2010, 18:09 | links
 
Baci , tur jau viss ļoti vienkārši , uz spoles uztin auklu metrus 30 , auklu caur vāciņa caurumu laid lejā , apakšā pavadiņa , āķis , jā spolei pa vienu pusi aukla aiziet uz leju , tad pretējā pusē nofiksē karodziņu pret pašu spoli , par cik spole stāv vertikāli , aukla nepinās , ceru ka sapratīsi , labāk izskaidrot nemāku , jā mēdzi būt Pārdaugavā , varu parādīt kas un kā .
25.decembris 2010, 14:28 | links
 
Nu tad par copi un MN atbilstošu ūdu skaitu ! :)
Ne asakas !
25.decembris 2010, 13:55 | links
 
rio. - a tu vispār esi izlaidies, biju nobraucis līdz tavam darbam, domāju , iegādāšos kādu ūdu... a tevis nemaz nebija... paņēmu dāzas nocenotās salmo bļitkas un viss:D
25.decembris 2010, 11:11 | links
 
mirtin teiksu godiigi man gan pilnibaa neskauz ka tev sodien jastradaa:)
25.decembris 2010, 10:17 | links
 
Kādam tak ir jāstrādā,nevar jau visu laiku haļavu dzīt:))
25.decembris 2010, 10:13 | links
 
Dzert ir slikti, ūdas likt slikti, visi jūs esat gaļenieki un man vispār šodien jāstrādā BLE! :DDDD

P.S. Man vienkārši skauž!:D
25.decembris 2010, 10:12 | links
 
Pareizi Rio saka skaitam nav nozīmes ,ja aktīvi trenkā pāris ūdas /šei neiet runa par braku ūdām kuras ir atvasinātas no gumijas caurulēm/
Ja ūdoja tad sēkļa kantē ūdas turu 15 min un tad uz jaunu cohumu-ticat man rezultāti ir.
25.decembris 2010, 09:17 | links
 
likt uudas ir forsi,dzert arii ir forsi ,dzert un likt uudas arii nav ne vainas:),bet ticiet man kaads ieliekot piem 30 udas nenokjers vairaak kaa tas kurs staigaas ar 2 uudaam un aktiivi urbs un darbosies,piem sodien ar saviem lauku pudeles braljiem es ar 1 uudu un skjerseni ,nokjeeru vairaak kaa 15 uudas kopaa....

p.s. privaata udenstilpne.
25.decembris 2010, 01:47 | links
 
Paldies kolēģi.Beidzot sapratu,ko uzdāvināt kaimiņam uz Jauno gadu.Esmu viņam vairākas reizes vasarā piedāvājis,aiziesim līdz Daugavai,pamakšķerēsim,iedzersim kādu alu.Atbilde viena-alkoholu nelietoju,zivis neķeru.Nu vot-būs ūdas,sāks dzert,tātad arī makšķerēt.
24.decembris 2010, 23:23 | links
 
es par to pašu! liec kaut 50, bet paturi ne vairāk ka piemēram 5 līdakas!
24.decembris 2010, 21:47 | links
 
Ko Jums dos instrukcija iztulkota,ja nevarat principu atšifrēt!
24.decembris 2010, 21:45 | links
 
Pieprasiet instrukciju valsts valodā :)
24.decembris 2010, 19:51 | links
 
bij man uda ar trim kajam.saluza.sodien nopirku jaunu,krutaku.apala,karodzins lielaks,bet.nu nesaprotu es vinu.spole bez bremzem.vai lidakas copes bridi vina nesapisies.ka fiksejas karodzins ari nav isti skaidrs.vai kads lieto sitadu riku.
24.decembris 2010, 19:49 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager