Par un ap ūdām

ja runājam par atļauto - hmm, kā varētu ūdai 3 āķus piekonstruēt? uz viena asaris, uz otra ķīsis, uz trešā raudiņa! :)
7.decembris 2010, 15:01 | links
 
nu labak bez brenkas,savadak var majas netikt! vispirms jau jaiemacas galenes sadabutuz asariem man kaut ka nepatik,un raudinas vel nekad neesmu dabujis! par udu skaitu viss kartiba-likumus jau zinu,un makskeresanas riku skaits vasara un ziema neatskiras
7.decembris 2010, 14:11 | links
 
Ūdas ir laime pilnībā,kā saldais ēdiens:) Protams likuma ietvaros!Jaunībā gan likām daudz!
7.decembris 2010, 13:53 | links
 
salmo-z, nu protams saskaņā ar MN ;)
6.decembris 2010, 16:08 | links
 
A man patīk gan ūdu ielikt, gan arī kādreiz kaut ko stiprāku iemalkot uz ledus - esmu pilnīgi degradējies vot tā!!! :D
6.decembris 2010, 16:07 | links
 
Likt jau manis pēc var ari 10,bet ievērot vienkārši normu zivju skaitu ziņā ko ņemt uz mājām !
6.decembris 2010, 16:07 | links
 
Nu veči, cik var? šī tēma ir par ūdām, nevis alkoholu un dzeršanu!Atveriet tēmu dzeršana&alkohols un raujiet vaļā :D
man piemēram patīk ielikt makšķeri ar karodziņu (arī tā skaitas ūda, jo MN nekas nav minēts par signalizatoriem makšķerēšanas rīkam), tas ir tāds adrenalīns kad izšauj karogu, vēl lielāks kā vasarā kad līdaka pavelk pludu zem ūdens :)
tad jau esmu gaļenieks :D
6.decembris 2010, 16:05 | links
 
nu mirtins ...es vairs uz Daugavu nebraucu .ja iemetu grunteni tumsā un gaidu kādu sama papu (pie ugunskura skaidrā prātā stundas pāris) esmu TĀDS alkaš ka uzreiz Sarkandaugava.
6.decembris 2010, 15:58 | links
 
daks - "protestētāji ir TIekuri paši pa krūmiem zivis slēpj" - piedod, tev ir taisnība, gan par ūdām, gan par alkoholu - dzert ir skaisti:DDD
6.decembris 2010, 15:53 | links
 
daks - Gribi pastrīdēties? Es nē. Nevienā acī neapgalvoju, ka tie, kas liek ūdas ir alkoholiķi. Mans teksts - vīri, kuri dzer, biežāk izvēlas lietot ūdas, jo var mierīgi kvasīt un blenzt ūdas virzienā. Bļitkošana vai tirināšana tomēr dzeršanai mazliet traucē:D

Nevis ūdotāji ir alkaši, bet gan alkaši labāk izvēlas likt ūdas, jo tas mazāk traucē dzeršanai.

Jebkurā gadījumā, cilvēki, kuri bez alkohola neiedomājas atpūtu, ir alkoholiķi. Ja viņi neatpūšas, bet ķer zivis, lai nenomirtu badā, tad viņi ir dubultā alkoholiķi, jo dzer darba laikā, turklāt atrod naudu alkoholam, bet pārtikai nē.
6.decembris 2010, 15:51 | links
 
no pieredzes ...ar šļaukām'tā.inspektors neredzēs cik ir,bet karogi,ja cope un parauj kādus 20 aukšā,nu vecīt kaltē maizīti,tapēc būsim godīgi ar 2 ūdām zivis mazāk nepaliks,un protestētāji ir TIekuri paši pa krūmiem zivis slēpj(ne asakas)
6.decembris 2010, 15:49 | links
 
Mazkalns , redzi ne es viens uzskatu ka tā arī ir ūda , žāklīšus es agrāk arī lietoju , kad tie karodziņi vēl nebija nopērkami , vēl tagad kaut kur tiem vajadzētu mētāties .
6.decembris 2010, 15:45 | links
 
andris56 , tur pilnīgi Tev piekrītu , ir jācīnās ne viss pret ūdam , bet gan pret tiem , kuri viņas liek desmitiem .
6.decembris 2010, 15:36 | links
 
mirtins.sori,bet tie kas ķer uz dzīvo vasarā ir alhaši,bet ar spini ok?
6.decembris 2010, 15:35 | links
 
gintsgg ,nevis ko es uzskatu.Tu taču neesi puika un labi zini ka klasisks ziemas ūdas veids ir žaklītis,tas vēl no laika kad plasmasa cauruli nepazina.Tu lieto ziemas makšķeri ar signalizatoru,ķersanai ar dzīvo ēsmu.
6.decembris 2010, 15:33 | links
 
Gints, tā ir makšķere ar karodziņu!!!
6.decembris 2010, 15:32 | links
 
Andris ABC , droši vien tā tas arī ir , mēs runājām par dažādām lietām , ko visi saucam par ūdu .
6.decembris 2010, 15:32 | links
 
Nu tieši tā, Gint, tā arī ir ūda. Un tā tāpat ir makšķerēšanas rīks kā visi pārējie kas ir MN
6.decembris 2010, 15:31 | links
 
Mazkaln , ko Tu uzskati par ūdu ? Manām ūdam ir gan karodziņš , gan inerces spole , kura stāv uz tārkšķa , jā paņem līdaka , karodziņš atsprāgst augšā un spole taisa ļembastu ka 100 m attālumā noteikti dzirdēsi .
6.decembris 2010, 15:26 | links
 
Ūda ir tā pati maķšķere,tikai bez pluda un nav nozīme uz kā uztīta aukla(uz gumijas trubas vai spoles). Lielā salā pluds un aukla iesalst ledū un līdaka norauj ēsmas zivtiņu, bet iegremdējot ūdenī spoli tas nenotiek.Lieta tā, cik makšķeres lieto!!! Brakani liek desmitiem ūdas un pret tiem arī jācīnās!!!
6.decembris 2010, 15:26 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager