Par un ap ūdām

Boroda>tak dari kā gribi, ashukainis tikko uzrakstija !!!
5.decembris 2010, 19:18 | links
 
es arī parasticopes laikā copējuuz 1bļitkas vai mormišk makšķerītes, ļoti reti, kad nav kodarīt, ielieku karodziņu netālu un neviens man nevar .......:))))
5.decembris 2010, 19:15 | links
 
Par ūdām nekas nav teikts iekš MN. Lietots termins - makšķerēšanas rīki. Tā ka epox, draugs, lasi MN!:)))
5.decembris 2010, 19:14 | links
 
mazkalns> man tāda" klizma '' nav bijusi ,jo lietoju tikai vienu un jau sen ar karodziņu ,bet kaut kur sen lasiju par " iekārtām" zemledus ūdām ,kuras ir aizliegtas !
Tur tā visa runa !! :):)
5.decembris 2010, 19:13 | links
 
labi, gudrinieki divi ipio..........
vienkārši es netaisos par niekiem ar inspektoriem strīdēties, labāk makšķerējot rīkojos tā, lai nebūtu pie kā piekasīties un nevajag strīdēties un maitāt garastāvokli brīdī, kad esmu aizbraucis atpūsties uz copi! VArat strīdēties un filmēt inspektorus cik gribat, ja JUMS no tā paliks vieglāk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5.decembris 2010, 19:12 | links
 
Usis
un kā ar pludiņu,kuru pa gabalu neredzi???
:)))
5.decembris 2010, 19:05 | links
 
boroda, varbūt pacēlies karodziņš kādu velk uz cerīgām pārdomām , bet noglumējusi , nokārusies šļauka atkal pavisam tā neforši noliek pie vietas
:)
5.decembris 2010, 19:03 | links
 
nekur nav norādīts,kādam jābūt signalizatoram,vai vispar tam jābūt un kāpēc tu saki daudzskaitlī,es lietoju vienu,otra ir bļitka vai mormiška.Un iesaku to pārgudro inspektoru ar telefonu pafilmēt,tad šam vairs negribēsies noteikumus izdomāt.
5.decembris 2010, 19:00 | links
 
ūda ir makšķerēšanas rīks.MN ir norādīti attālumi,par kuriem nedrīkst tālāk no šamiem atrasties.par ūdām tik ir noteikts kādām šamām jābūt.un nekas par redzamību nav minēts!!!
:)))
5.decembris 2010, 19:00 | links
 
Ašukaini, ja pamanīji, tad es par 50m nebildu ne vārda. Tikai gribēju zināt, kāpēc pēc epox domām ūdai jābūt redzamai.
5.decembris 2010, 18:54 | links
 
Nu ,kad satiksies ar inspektoru un Tev būs samērktas" šlangas'' ,viņš tev izskaidros un varbūt arī trīs valodās :):):) !!!
5.decembris 2010, 18:53 | links
 
ashukainis,tu izskatījies gudraks:)))
5.decembris 2010, 18:51 | links
 
epox59 pats izlasi noteikumus,fishing.lv trijās valodās.IESAKU:)))
5.decembris 2010, 18:50 | links
 
Bororda- ja pat Tu vienkarsi makskeri atstāsi iemestu un aiziesi talak par 50metriem-arī par to Tevi inspektori ir tiesīgi sodīt!
bet par karodziņu vai kko redzamu, es vienkārši zinu un viss, ja Tu nezini, tad arī meklē noteikumos! :)))
5.decembris 2010, 18:49 | links
 
Epox, izlasīju. Varbūt nocitē to punktu, kurš liek ūdai būt redzamai (kādā attālumā redzamai?).
5.decembris 2010, 18:47 | links
 
Nu izlasi makšķeŗēšanas noteikumus -Boroda :):) !!
5.decembris 2010, 18:45 | links
 
Gudrinieki, lūdzu atbildiet - kāpēc ūdai jābūt redzamai?... Epox?...Ašukaini?...
5.decembris 2010, 18:41 | links
 
Boroda- Tu nemaz nevari atrasties tālāk no savas redzamās ūdas par 50m tālāk!!! :)))
5.decembris 2010, 18:38 | links
 
Boroda> gari rakstīt ,palasi makšķerēšanas notiekumus ! Parcopi .lv ,ļoti pārskatāmi atrast :)!!
5.decembris 2010, 18:34 | links
 
Epox, paskaidro man , lūdzu, kāpēc ūdai jābūt redzamai. Un pa cik lielu gabalu redzamai?
5.decembris 2010, 18:30 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager