Par un ap ūdām

kapracis kapēc lai nevarētu likt asari uz dzīvo,cik reizes ir bijis,ka never dabūt raudiņu uzlieku nelielu asarīti,arī līdaka paķer.Vienīgais ka uz raudiņas varbūt vairāk copes ir...
3.marts 2009, 15:32 | links
 
runā, ka kā dzīvo zivteli nevar likt asarīti? kāds nezin?
ar tiem pludiem ūdām, kam ir karodziņi, ir kkāds stulbums....maniem čomiem ir konkrēti piečakarējušies špektri
3.marts 2009, 15:25 | links
 
Lai nu kā būtu, bet ūdas ar karodziņu no Rīgas
veikaliem pazudušas! Tātad noiets ir!
3.marts 2009, 10:18 | links
 
Nu tur jau ir ta neskaidriba!
Ar spiningu nevar!Un kas tad iskirs to,vai inspektors,vai es pats varu nosaukt savu makskerriku tada varda ka man labak patik?
3.marts 2009, 00:59 | links
 
Nezinu vai latviski atradīsi precīzu skaidrojumu un ja-tad pret noteikumiem nekas nesakritīs.
1.marts 2009, 20:39 | links
 
Kas ir spinings?Ar ko spinings atskiras no teleskopiskas makskeres ar spoli.Vai bombardu Latvija lietot drikst?
Vai ar makskeri kurai ir spole,aukla,bombarda(pludins) un gala ir rotins var makskeret tad kad ir liegums lietot spiningu?
1.marts 2009, 19:31 | links
 
Zivniex, rakstiji" inspektori aizliegumus neizdomā, jo nepiedalās normatīvo aktu tapšanas un grozīšanas procesā."

Bet kapec?Vai baidas savu darba vietu pazaudet vai vienkarsi ka tauta saka:ne mana cuka,ne mana druva!
Pagajusogad kad VZP majas lapa apsprieda makskeresanas noteikumu izmainas,tur ludza visiem izteikt savus priekslikumus gan par balansiera definiciju gan liegumiem uz makskeresanas rikiem.Es izteicu!Laikam man,arzemniekam ,vairak intrese makskeresana Latvija neka pasiem inspektoriem sava valsti?
1.marts 2009, 19:25 | links
 
Vēlreiz ja nav skaidrs tas liegums: 24.No 16.marta līdz 30.aprīlim aizliegta makšķerēšana ar spiningu un makšķerēšana, izmantojot ēsmas zivtiņu.
1.marts 2009, 19:15 | links
 
heino to ne jau es izdomāju ka tajā laikā nevar spiningot un makšķerēt ar dzīvo ēsmu.Ja nezināji tad to izdomāja Zemnieku ministrija un ministru kabinets.Par motiļiem un slikiem tev tad būs jājautā vinjiem vai arī kādam zivju inspektoram.
1.marts 2009, 18:52 | links
 
Heino, inspektori aizliegumus neizdomā, jo nepiedalās normatīvo aktu tapšanas un grozīšanas procesā. Jaunajā Makšķerēšanas noteikumu redakcijā spiningošana pavasarī būs atļauta un līdakas paturēt lomā būs aizliegts tāpat kā līdz šim. Un vēl viena priecīga vēsts - makšķerēšana no laivām būs atļauta ar 1. maiju. Diemžēl, vēl nav zināms, kad jaunā MN redakcija stāsies spēkā.
28.februāris 2009, 22:24 | links
 
heino: Tavs teksts ir tik precīzs,kā kulaks uz acs!
28.februāris 2009, 22:11 | links
 
Nav tāds vārds dzīvo zivtiņu minēts MN.Aizliegts izmantot ēsmas zivtiņu.Spraud vardi un ķer sapalus.
28.februāris 2009, 21:43 | links
 
Roli,a dzivu motili vai sliku var lietot??
28.februāris 2009, 21:21 | links
 
Un vispar labak Latvija pat tuvuma udenim neradieties!

Ziniet ka Latvija aizliegts litot spiningu,ta vieta lai vienkarsi aizliegtu paturet loma lidakas!
Tapec ka vienkarsi inspektori nespejigi!!!Nespejigi izkontrolet!

Tikpat labi pavasari varetu aizliegt lietot vieglas automasinas satiksme,jo ari brauksanas atruma ieverosanu nevar izkontrolet.
Tads luk karatavu humors!!!

Redz un atkal viens pluss lai makskeretu igaunija.
Galu gala ja jau Latvija vieni liegumi uz spiningiem,makskerem un laivam,tad priekskam vispar pirkt gada MK?Ta isti neizprotu,vai tadi liegumi lai zivis saudzetu vai tikai lai inspektori neparstradatos?Taja pat totalaja pavasara lieguma laika ar tikliem piebazti visi ezerini!Tacu visi zin ka lielakie inspektoru paligi-makskernieki var vien krasta pasedet.
28.februāris 2009, 21:20 | links
 
No 16.marta līdz 30.aprīlim aizliegts spiningot un makšķerēt ar dzīvo ēsmu, jo šajā laikā ir spēkā līdaku makšķerēšanas liegums.
27.februāris 2009, 20:37 | links
 
Liegums. 21.3.līdakas — no 16.marta līdz 30.aprīlim;
26.februāris 2009, 15:05 | links
 
gabis
Ļoti labi priekš dzīvā noder tukša tetra paka, iekša gaiša un vietu kastē neaizņem!
26.februāris 2009, 11:00 | links
 
gabis
Esmu daudz eksperimentējis, pilnīgi pietiek!
26.februāris 2009, 10:59 | links
 
kad sākās liegums uz līdakām???
26.februāris 2009, 10:43 | links
 
Breks

Domā,ka tik ātri zivtiņa paliks gaišāka?
Es vienreiz karūsiņas noturēju mēnesi baltā spainī,jocīgi bija redzēt kā šīs mainījušas nokrāsu:)
22.februāris 2009, 19:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager