Par un ap ūdām

boomtix
Ieteicams dzīvās zivtiņas pirms likšanas uz āķa kādu stundu baltā spainī paturēt!
22.februāris 2009, 18:26 | links
 
paldies!!!
22.februāris 2009, 13:16 | links
 
Raudu.
22.februāris 2009, 10:17 | links
 
Ko labāk likt kā mānekli - raudu vai asarīti?
22.februāris 2009, 10:04 | links
 
igauņu udas definīcija ar ir nepilniga: ""ūda - sastāv no makšķerauklas, vienžubura, divžuburu vai trīsžuburu āķa un pludiņa, kam uztīta makšķeraukla; var būt aprīkota ar metāla pavadiņu un papildus atsvaru"

Faktiski tadair vasaras uda.Zima aukla reizem ir ne uz pludina uztita.Tacu likums ar neskaidro kadas formas,cik liels un kas ir -pludins.Lidzar to parasts plastmasas caurulles gabalins ari var tikt nodevets par pludinu,starp citu vins ari peld.Tad ari udas ar karodzinu ,kur tapat aukla ir uz kaut ka uztita.

Labak pakomentejiet ka Latvija ir ar "bombardu" pielietosanu no juridiska viedokla.Varbut sanak ka spinings ar pludinu?
Ar kimisku vielu pielietosana zveja ir liegta,vai atraktori Latvija ir arpus likuma?
19.februāris 2009, 00:24 | links
 
Speciāli Maģistram!!!!!!!!!! Ieej likumi.lv II. Makšķerēšanas rīki un veidi

11. Makšķerējot atļauts vienlaicīgi izmantot ne vairāk kā divus šādus makšķerēšanas rīkus:

11.1. jebkura tipa ziemas vai vasaras makšķeri (arī mušiņmakšķeri) ar vai bez spoles ne vairāk kā ar diviem jebkura veida āķiem katrai;

11.2. spiningu (arī velcējot), lietojot dabīgās vai mākslīgās ēsmas, ne vairāk kā ar trim āķiem;

11.3. peldošu nenoenkurotu ūdu ne vairāk kā ar vienu āķi.
Tagad pastāsti kas ir aizliegts?
18.februāris 2009, 20:17 | links
 
Makšķerēšanas noteikumos nav aprakstīts, kā jāizskatās makšķerei , spiningam un mušiņmakšķerei, tāpēc par legālu uzskatu gan līdaku makšķeri ar pludiņu, gan ar karodziņu, bet par kriminālām līdaku makšķeres, kas nav saskatāmas vismaz no 50 m attāluma.Pats dodu priekšroku makšķerei ar karodziņu, jo tā ir labāk saskatāma par pludiņmakšķeri.
10.februāris 2009, 18:03 | links
 
zans , man vispār neinteresēja ko raksti un to nemaz nelasīju, arī mans iepriekšējais koments bija domāts citam cilvēkam , virs kura komenta es to esmu uzrakstījis !!!!!!!
4.februāris 2009, 15:33 | links
 
Roli Es runāju par copi Igaunijā, un tā viņi definē ūdas. Tas ka mūsējo noteikumu sastādītāji ir mazliet ierobežoti savā makšērēšanas iespēju izpratnē tas ir cits jautājums. Lielākā problēma ir tā, ka normālos likumos un noteikumos ir skaidri definēts katrs makšķerēšanas rīks, kā rezultātā nerodas pārpratumi un domstarpības. Mūsējos makšķerēšanas noteikumos nav skaidri definēts ko nozīmē makšķere, kur būtu teikts kādai tai jābūt. Es neredzu lielu atšķirību starp 30 cm garu ziemas spiningu uz kura uzlikta dzīvā ēsma un veikalos nopēkamo ūdu ar karodziņu.
4.februāris 2009, 13:13 | links
 
Piesien pie ūdas žagaru,un būs tev makšķere.
3.februāris 2009, 15:58 | links
 
Nē, ne tā ....
3.februāris 2009, 15:49 | links
 
II. Makšķerēšanas rīki un to lietošana
11. Vienlaikus atļauts izmantot ne vairāk kā divus makšķerēšanas rīkus (makšķeri, spiningu, mušiņmakšķeri) ar ne vairāk kā trim jebkura veida āķiem katram rīkam, ja makšķerēšanas rīku lieto iekšējos ūdeņos, un ne vairāk kā četriem jebkura veida āķiem katram rīkam, ja makšķerēšanas rīku lieto jūras piekrastes ūdeņos. Katrs vairākžuburu āķis tiek uzskatīts par vienu āķi.


Tātad kur šeit ir pieminētas ūdas ka licencēts makšķerēšanas rīks? Respektīvi ja nav tad nedrixt!

bet savukart punkts 16 paredz ka - .Visu sugu zivju makšķerēšana un vēžošana jebkurā citā veidā un ar citiem rīkiem Latvijas Republikas ūdeņos ir aizliegta. Tatad udas ir citi riiki un ar tam makskereet ir aizliegs ne ta koleegi?
3.februāris 2009, 14:20 | links
 
Vienā igauņu majas lapā atradu definīciju: ""ūda - sastāv no makšķerauklas, vienžubura, divžuburu vai trīsžuburu āķa un pludiņa, kam uztīta makšķeraukla; var būt aprīkota ar metāla pavadiņu un papildus atsvaru" - Tā definīcija ir mazliet dīvaina, jo ūdai obligāti jābūt pludiņam, es gan uzskatu ka galvenā doma ir tā ka ūdai ir jābūt aprīkotai ar kādu signalizēšanas aprīkojumu (pludiņš, karodziņš vai pat karpu signalizātoru), svarīgākai lai mazajām līdakām paņemot tās laicīgi var izvilkt, kamēr ēsmas zivtiņa nav pārāk dziļi ierīta un āķa izņemšana nenodarītu nopietnu ļaunumu līdakai! Otra lieta kurai es piekrītu pinībā ir tā ka ūdai ir jābūt labi redzamai uz ledus, tādējādi nerastos inspektoriem jautājumi par to cik un kurā vietā katram makšķerniekam ūdas atrodās.
http://www.kalastusinfo.ee/sisu/amatieru-makskeresana-igaunijC481/atlauto-zvejniecibas-piederumu-uzskatijums-un-apraksts.php
29.janvāris 2009, 09:28 | links
 
nu no pusmetra lidz metram
23.janvāris 2009, 16:17 | links
 
liec kadu pus metru
22.janvāris 2009, 17:00 | links
 
Labi tas būtu skaidrs, bet no grunts cik augstu ja ir apmēram 2-3 m dziļš ezers.
22.janvāris 2009, 16:26 | links
 
Paslaik uz dziluma kantem, pavasari var ari seklak!
22.janvāris 2009, 14:56 | links
 
A kā laizina kur ūdas likt un kādā dziļumā.
22.janvāris 2009, 13:58 | links
 
Ja krieviski,tad http://fishercity.narod.ru/pages/jerlica.htm
27.decembris 2008, 22:33 | links
 
Ja saproti krieviski -http://www.vlasenko.ru/ ,ieej masterskaja un tur atradīsi.
25.decembris 2008, 12:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager