Inspektori

NAZI es nedomaju ta ! vajadzetu biku mainit aizliegumu vismaz lidz 15 maijam !
26.marts 2013, 08:36 | links
 
Es varētu paklapēt sliktos puikas, bet nau tie gadi. Es nevaru pateikt ka dienēju desantā un pofig astoņi blēži'. :D :D
ja nopietni tad man zināmie vīri gatavojās cīņai, bet mēs nevaram nodrošināt visu ūdeņu sargāšanu, finanses nav vajadzīgas lielas bet arī to nav. Tādēļ saku ka makšķerniekiem pašiem vajag pielikt pirkstu pie savu mīļo ezeru un upju sargāšanas. mums ir 8 zinoši vīri tātad ja makšķernieki izrāda savu vēlmi mēs varam noorganizēt vismaz 8 grupas ar nosacijumu ka grupā ir 3 cilvēki.
Tā kā viss Jūsu rokās!
26.marts 2013, 07:18 | links
 
NAZI esi fors PUIKA paklape auksejo galu savadak sogad lidakam hlapec !!!!!! pie tadiem laika apstakliem narsts saksies aprila vidu vai beigas , ezeros varbut vel velak ! atkopsanas (risana)saksies ka reiz maija . un vajadzetu kautka padomat par lidaku pamatgenofonda (5-10kg) saglabasanu varbut nekaujam vaisliniekus bet paturam mazas un tas kas jau paliek par kanibaliem ! AICINAJUMS ari parejiem INSPEKTORIEM passtutejiet un palidziet , personigi no manis (makskernieka) jeb kas ,jeb ko ,jeb kura laika (saprata un likuma robezas)!
25.marts 2013, 22:13 | links
 
 
Droši vien pie Hansabankas Saulesakmeņa. Vakar tur tika sastapti arī. P.s. cilvēku daudz,zivis ķeras!

seregins, 18.marts 2013, 14:50


Ne gluži. Rajonā aiz Krasta ielas SKY.
18.marts 2013, 15:32 | links
 
Šur-tur vandoties pēdējā laikā esmu saskāries ar inspektoru aktivitātes uzlabošanos...tas priecē!:)

Nesen biju liecinieks manuprāt pārspīlētai ,,likumpaklausībai"...tas nepriecē!:(
18.marts 2013, 15:13 | links
 
 
man pagājušo gad ar uz ledusķīsī pašvaldībnieki pārbaudija. un pa vasaru kādas reizes 8 :)
18.marts 2013, 15:07 | links
 
Droši vien pie Hansabankas Saulesakmeņa. Vakar tur tika sastapti arī. P.s. cilvēku daudz,zivis ķeras!
18.marts 2013, 14:50 | links
 
Tas uz Daugavas ledus.
Tevi interesējošs apgabals tas gan nebūs, notika viss Rīgā.
18.marts 2013, 13:45 | links
 
6dien brīnumu piedzīvoju. Nu labi, inspektors tas tomēr nebija, bet pašvaldības policisti, kas pienāca un paprasīja karti. Nudien nebiju domājis, ka manā dzīvē būs šāds pavērsiens :)

Hotentots, 18.marts 2013, 12:22

Kurā ezerā?
18.marts 2013, 12:27 | links
 
6dien brīnumu piedzīvoju. Nu labi, inspektors tas tomēr nebija, bet pašvaldības policisti, kas pienāca un paprasīja karti. Nudien nebiju domājis, ka manā dzīvē būs šāds pavērsiens :)
18.marts 2013, 12:22 | links
 
Uzzini ko ar stukačiem dara!


nelietigais, 14.marts 2013, 19:49

Nevajag stukaču ar ienaidnieku jaukt. Tu maliķis, es tavs ienaidnieks.
15.marts 2013, 19:49 | links
 
zushi kur ir...ng atbildi? tevi pa prieksnieku vajadzetu
14.marts 2013, 19:58 | links
 
Vakar pirmo reizi dzīvē man ķīsī pārbaudīja karti, redzeju kā veči, ieraugot pašvaldībniekus, paķer kasti, bori un tempā dur uz krasta pusi :D "spaļilsa" kā sakās, inspektori uzreiz meta mieru visiem un pārslēdzās uz bēgļiem :) forša izrāde :) Inspektoriem PALDIES par darbu ;)
14.marts 2013, 19:53 | links
 
kur tie zushi pa 700 stukam ielaisti?
14.marts 2013, 19:52 | links
 
Labadiena!
Vai te ir kāds Ventspils sabiedriskais inspektors. Man ir info par pāris vietām, kur būs tīkli līdzko nārsta laikā, Ventā.

fishmafia, 14.marts 2013, 12:46


Uzzini ko ar stukačiem dara!
14.marts 2013, 19:49 | links
 
sodien pa seniem laikiem bij redzami inspekcija babites ezera.
Gan ar dzipu bij atbraukusi un ar kvadru pa ezeru mauca ari.
Ta teikt reidins bij.
Babite jau pavasaros izslaveta vieta ar tikliem,biezi ka pa paris km izvelk lauka.
Ka diez soreiz gaja viniem.
14.marts 2013, 19:16 | links
 
Paldies!
Dabūju nummuru.
14.marts 2013, 13:05 | links
 
Labadiena!
Vai te ir kāds Ventspils sabiedriskais inspektors. Man ir info par pāris vietām, kur būs tīkli līdzko nārsta laikā, Ventā.
14.marts 2013, 12:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager