Inspektori

Viss ir ok par makšķerēšanas kartēm,nemaksā jau tur 100ls,bet gan pāris latus.
Atņēma jaunu labu dārgu ledus bori.
Grib atpakaļ dabūt to bori,bet nekā.Inspektora vārdi bija šādi: Tu ko puisīti ,pasaki paldies ka es tev sodu neuzliku.
23.janvāris 2013, 15:39 | links
 
kad lieta izskatīta un sods samaksāts, automātiski jāsaņem atpakaļ, nekādas papildu maksas nevar būt.
23.janvāris 2013, 15:31 | links
 
lietu izņemšanu var tikt izmantots situācijās, piemēram a) īpaši nokaitinot īpaši ļaunu inspektoru, b) drošībai, ka ieradīsies uz lietas izskatīšanu (nevar konfiscēt, var izņemt ar aktu), tipa - ja gribēs priekšmetu atpakaļ, nāks samaksāt sodu; c) lietuviešu gadījumā, kas citādi sodu maksāt i nedomā, jo nav nokārtota sadarbība starp valstīm šajā jomā.
Makšķerēšanas kartes trūkums vairāk attiecas uz a) vai b)
23.janvāris 2013, 15:29 | links
 
Janciigais,nu jā šājā portālā necopēju:)
Kas par ezeru tāds vulgāris,pirmo reizi dzirdu:),es tik copēju Gaujā jeb Burtniekā.
Un tās mantas ir iespējams dabūt atpakaļ vai ir atkal jāmaksā.
23.janvāris 2013, 15:27 | links
 
Bet vispār sprīdīti, Tu taču necopējot šeit, bet gan ezeros kuru nosaukumus vulgaris latvietis nezinās, kam Tev šejienes noteikumus... :)
23.janvāris 2013, 15:17 | links
 
Inspektoram ir tiesības konfiscēt inventāri, ja ar to tiek/ir izdarīts MN pārkāpums. Domāju ka katru gadījumu izvērtē, jo par konviscēšanu, lasīt izņemšanu, ir jāsastāda izņemšanas akts.
23.janvāris 2013, 15:16 | links
 
Sveiki copmaņi.
Gribētu uzzināt vienu sāpīgu jautājumu,
Vai ir tiesības inspektoriem atņemt makšķerēšanas piederumus,piemēram spiningu, ledus bori,u.t.t.
Jo tas makšķernieks nebija iegādājies makšķerēšanas karti.
23.janvāris 2013, 15:12 | links
 
Tie kas saka ka bez karodziņa arī labi, jautājums vai kaut vienu līdaku kas pieķērusies pie tādas ūdas var atlaist un būs dzīvotāja, jo āķi jau vēderā?

Malikis2011, 22.janvāris 2013, 14:41


Karogs jau arī negarantē 100% momentānu reakciju (lai gan nenoliegšu, ka laicīgākas reaģēšanas uz zivi iespēja daudz lielāka). Lai gan likums paģēr atrasties zināmā attālumā no ūdas, nav jau pavēlēts visu laiku uz to glūnēt. Ja vēl sākas laba cope, tad copmanis tikai pēc laika atjēdzas - jopcik, man tak ir ūda uzlikta. Diezi, kas tad ar to notiek? Nu un tādā situācijā ēsmas zivs jau var būt dziļi iekšā.
22.janvāris 2013, 15:13 | links
 
pievienojos Lbruno!
nu tad- par lieliem ūdeņiem!:DD
22.janvāris 2013, 15:13 | links
 
Būtu jau skaisti,bet cik šīs zemes dabas draugiem sagāztos biznes?
22.janvāris 2013, 15:13 | links
 
Nu re kā daddy...to vēl vienu burtu nevaru atrast...:)izjauc leģendu par to,ka zivīti atlaižot ar āķi viņai nekas nenotiek,jo tai puncī esot skābe,kas to āķi ātri vien ,,saēdot"un zivīte laimīga peld tālāk...!!!:)))
22.janvāris 2013, 15:12 | links
 
Jā,jā!Jāaizliedz velcēšana ar motoru.Tik ar airiem.Tiks noņemts presings daudz labiem ūdeņiem.
Protms ,ūdas ar dzīvu ēsmu zem katras kritikas.Tikai sportiska makšķerēšana!
Un vēl.Brīnamies ,ka pazūd zivis,tiek ievazātas dažādas sērgas.Lielākā daļa ūdu licēju izmanto ievestu ēsmas zivtiņu.Piemēram Amerikā,drīkst lietot tikai un vienīgi sertificētu "galenieku",uzrādot veikala čeku.
Vēl,iebarošana.Arī šis pasākums tai zemē liegts lai nepiesārņotu ūdeņus.Brīnamies un nevaram saprast,ka upes un ezeri aizaug.Katrs sevi cienošs balto zivju copmanis saskatās TV un katrā copes reizē,kā minimums,10kg sūdu sagāž ūdenī.Kopā sanāk baigās tonnas!
22.janvāris 2013, 15:10 | links
 
es esmu noķēris līdaku, kurai bija mutē un vēderā 3 āķi - vienžuburis, divžuburis un trīsžuburis. Ļoti vezučaja zivs bija...bet uz mani iekrita. un neko bija, dzīva pri dzīva :))

Ja domājam par atlaišanu, tad jālieto āķi bez atskabargām u.c. atvieglojumi...
22.janvāris 2013, 15:05 | links
 
A tas nav svarīgi, ja nevari, tad nedari:))
22.janvāris 2013, 15:00 | links
 
Mn noteikti jāpapildina ar punktu , ka visu makšķerēšanas laiku rīks jātur rokā! un vēl tikai vajadzētu noteikt loma svaru vai skaitu:D

Juurasbullis, 22.janvāris 2013, 14:42


Diez kā šo punktu varētu izpildīt grunteņotāji:)))
22.janvāris 2013, 14:56 | links
 
Es lietoju 4 izmēra vieninieku,pat ja āķis ir rīklē nogriežot auklu līdaka paliks dzīva.Bet kā būt ar vobleri ar 3 trīsžuburiem ,un vēl siltā ūdenī?
22.janvāris 2013, 14:50 | links
 
MN ir pateikts kā jāatlaiž zemmēri. tur nekas nav teikts par izdzīvošanu. ar karogu gan jau ka 100% izdzīvotu.
22.janvāris 2013, 14:47 | links
 
V.S.O.P.- tomēr atdzinies ka nav hobijs bet makšķerēšana rūpnieciskos apjomos zivju iegūšanai:D:D:D
"Mēs gribam ķert un noķert zivis. Daudz zivis. Lielas. :)"

Malikis2011, 22.janvāris 2013, 14:35


Nepamatots secinājums :) Man cope ir hobijs. zivis ķeru ēšanai, ģimene man neliela, ar normu pietiek.
Nezinu nevienu makšķernieku, kurš negrib noķert daudz lielu zivju. Bet tāpēc jau tie nav rūpnieki... ir daži, kas kropļo copi ar cemmerēšanu, tīklošanu, naktsšnorēm utt, bet tie ir pārkāpēji, maluzvejnieki. Tie nav makšķernieki.
22.janvāris 2013, 14:44 | links
 
Mn noteikti jāpapildina ar punktu , ka visu makšķerēšanas laiku rīks jātur rokā! un vēl tikai vajadzētu noteikt loma svaru vai skaitu:D
22.janvāris 2013, 14:42 | links
 
Tie kas saka ka bez karodziņa arī labi, jautājums vai kaut vienu līdaku kas pieķērusies pie tādas ūdas var atlaist un būs dzīvotāja, jo āķi jau vēderā?
22.janvāris 2013, 14:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager