Inspektori

Kļūdies, kāmēr savu dīķi nēsi piereģistrējis PVD kā audzētavu attiecas visi noteikumi, labi ka mūsu inspektori saprot ka likums nav pilnīgs
14.janvāris 2012, 23:07 | links
 
MN neatiecas tikai uz ūdeņiem specializētai zivkopībai un mākslīgai zivju pavairošana. Privāta ezera (dabas ūdeņu) īpašnieks makšķerēšanas tiesības var izmantot pats vai atļaut tās izmantot arī citām fiziskām vai juridiskām personām saskaņā ar MN. Ja runa ir par izraktu bedri ar ūdeni uz privātas zemes, tad, tā ir tikai un vienīgi privātīpašnieka kompetence, bet jābūt zīmei, ko drīkst un ko nedrīkst darīt.
14.janvāris 2012, 22:47 | links
 
Jautājums likumu pazinējiem:
Makšķerēšanas noteikumi attiecas uz privāto dīķi, ja nē kas jābūt???:D
14.janvāris 2012, 22:32 | links
 
Nezinu kāds tas nazis,bet muterīte viņam baigi forša;))
14.janvāris 2012, 21:41 | links
 
Alus ir stiprs,dzersim patekas:))
14.janvāris 2012, 17:05 | links
 
Miljonas- Tu vari kaut ar 10 dakšām staigā, nu ja pie ūdens būsi ar žebērkli tad ziepes!
Par to stādīšanos priekšā ir jāizvērtē! Ja tā ir cilvēcīgā puse cilvēks pieiet klāt un saka inspektors grauds un palūdz uzrādīt MK itkā jau nav pareizi. Copmaņi ir saprotoši tie parāda mk. bet ja sanāk aizturēt kādu brakaru un neparādīsi var ziepes pašam sanākt. bija man viens spruktiņš kurš bļāva pilnā rīklē kā nēsu parādijis apliecību un neko nesakot šim es esot piegājis un teicis eja AP rakstīt. Labi ka viss bija kamerā ierakstīts. arī diktafoni ir!
Ivars- nav iemesla lai lietotu, un ja ir tad negribu!
es labāk kvasu ieplēšu!
14.janvāris 2012, 16:48 | links
 
nazis krietnā šmigā
14.janvāris 2012, 13:39 | links
 
Tev radās pamatotas aizdomas ka tie poliči ir pārgērbti noziedznieki, kas dienas laikā braukā gar ūdeņiem un prasa visiem dokumentus ? :))
Kad strādā ir slikti, ka nestrādā arī ir slikti....
14.janvāris 2012, 13:00 | links
 
Nazi, a vienkārši, pastaigāties gar ūdeni ar dakšu rokās es nevaru? Neko nerudot.

Vienreiz gāju gar upmalu ar spini, meklēju kādu vietu. Tā bija lielupe. No krasta biju +/- 50 metru attālumā, jo gāju pa ceļu gar upi, pienāca pašvaldīabs policijas (!!) vīrs, neparādot nekādu apliecību, par priekšā stādīšanos pat nerunāsim un prasija uzrādīt makšķerēšanas karti. Tā kā man nav 16, parādiju pases kopiju un gāju tālāk, bet pēc tam funktierēju - Vai man maz vispār kaut ko vajadzēja rādīt?
14.janvāris 2012, 12:37 | links
 
Nazim ģimene ir pofig! galvenais ir tik prom no mājas. laikam ir mīļākā vai mīļākais:) a varbūt viņš ir maniaks:)
14.janvāris 2012, 12:26 | links
 
Nu tas jau kļūst par traku! Vai Nazim nav savas dzīves un ģimenes? Nu nav viņam visa dzīve jāpavada pie ūdeņiem kādu žuļiku ganot!
14.janvāris 2012, 12:21 | links
 
Raichu - pirms man uzteikt kautkādu neuzticību paskaties uz sevīm un uz saviem darbiem!
14.janvāris 2012, 12:20 | links
 
Raichu - Ja Tu man maksātu algu tad varētu kviekt. Ja jau Tu tik labi zini ka biju Spānijā tad pasaki kad?
Man Tavs viedoklis ir galīgi vienaldzīgs, visiem labs es netaisos būt un arī nevaru!
14.janvāris 2012, 12:18 | links
 
Piemeram es nazi neuzskatu par diezko labu incpektoru vins tikai ar muti runa daudz a kad jasarga lasi tad dodas celojuma uz spaniju tadas ir manas domas.
14.janvāris 2012, 12:09 | links
 
Cojs vienmēr dzīvs!!!
moderators- paldies ka uzskati par inspektoru.
ZM kārtību regulē makšķernieku noteikumi tur ir skaidri un gaiši rakstīts kādi rīki ir ZM. 'Tiklīdz būsiet ar dakšu pie ūdens un vēl nodūris zivi iestājās MK 295. punkts - 26.3. iegūt jebkādas sugas zivis, vēžus un nēģus, izmantojot elektrisko strāvu (izņemot zivju, vēžu un nēģu ieguvi ar līdzstrāvas vai līdzstrāvas impulsa elektrozvejas aparātu to uzskaites veikšanai zinātniskos nolūkos), duramos rīkus, sprāgstvielas, šaujamieročus un ķīmiskās vielas;
Nesapratu par kādu plinti iet runa, ja bise tad arī ir savi noteikumi!
14.janvāris 2012, 11:32 | links
 
Cojs :D :D :D :D :D
13.janvāris 2012, 17:26 | links
 
tad tu skaities neptuns :)
13.janvāris 2012, 17:02 | links
 
vēl viens gabals- kāram zobam:

cien. Inspektori- Nazi un paligs, ja man mutē tikai kokteiļsalmiņš, nu plinte pats par sevi-mēslu dakša ar štrumbanti, es skaitos ZM, vai nē?
13.janvāris 2012, 16:58 | links
 
(:
13.janvāris 2012, 16:39 | links
 
ķert var ar rokām, var ar inspektoriem..., var ar sūdu dakšām, zārdu, var arī ar dakšiņu
13.janvāris 2012, 15:55 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager