Inspektori

16 gadus tak nenosaka pēc pases,bet kopš dzimšanas.
14.jūnijs 2011, 22:11 | links
 
aizmirsu piebilst, ja vien neesi 1,90 garš un bārdains :D lai vai kā ne asakas!
14.jūnijs 2011, 22:12 | links
 
Esmu 1,80, bet bārdains nēesmu. :D
14.jūnijs 2011, 22:43 | links
 
Labdien..mož kāds kadreiz aizbrauks uz Daugavu Dienvidu tilta rajonā un pārtrauks zemmera zonderu iznicināšanu...
Jau ZB uz to visu skatīties.. Ja kaut ko pateiksi vel dirš pretī..IBIO ;((
17.jūnijs 2011, 08:29 | links
 
Diezi vai!Drīzāk aizbrauks izdrāzīs kādu copmani par to ka nav glābšanas riņķa,TĀ tagadiņās ir valsts prioritāte,un ar nākošo gadu būs jāreģistrē mopēdi,motoroleri un velosipēdi obligāti un par maksu!A pēc tam jau apskates un ceļu nodoklīts.DDDDD.Bļin vienīgā valsts eiropā kur 2,5 metrīgs pūslis ar cieto klāju saucās mazizmēra atpūtas kuģis!
17.jūnijs 2011, 13:51 | links
 
akella
kad pats esi klāt un vairākām laivām piefiksējis, ka kaut kas ne tā tiek bāzts kulītē - zvani 28365842 - tā ir kīšezera glābšanas stacija, kad esmu zvanījis vienmēr ir atbraukuši, vienīgi, ka d-tilts ir patālu, bet domāju, ka ja būs vairāki pārkāpēji, tad aizbrauks...+ vēl vari pateikt, lai obligāti pa ceļam pārbauda volleru rajonu, visas laivas, tur notiekot tieši vis tas pats....pats gan redzējis neesmu, jo tur neesmu bijis...svarīgi gan uzsvērt, lai viņi izkrata visu laivu - paceļ augšā grīdas utt....
17.jūnijs 2011, 14:06 | links
 
vīri, ja zinat iedodat inspektora numuru, kas atbildīgs par amatas novadu.
5.jūlijs 2011, 11:26 | links
 
Tp milijonas9

Tu vari uzrādīt arī pasi ar beigušos derīguma termiņu ja pēc pases fotogrāfijas tevi varēs atpazīt! Inspektoram ir galvenais uzdevums identificēt tavu vecumu vai citos gadījumos MK īpašnieku.

BTW:
Inspektori ir cilvēki un viņu mērķis nav sastādīt protokolus bet uzraudzīt ūdenskrātuves un informēt makšķerniekus un gadījumos ja nav līdz personas apliecinoš dokuments, bet ir MK visdrīzākais mutiski brīdinās.
5.jūlijs 2011, 13:04 | links
 
Andri Balin iesaku piezvanīt Uldim Lencbergam, man šķiet, ka viņš pa to pusi vairāk darbojās. 64123685, 26563566
5.jūlijs 2011, 13:09 | links
 
Ir, ir Uldis ;)
5.jūlijs 2011, 13:46 | links
 
vasaras vidū makšķerējot bārtas,toseles trisstūrī ievēroju,ka ir daži indivīdi,kas aktīvi ar tīkliem darbojas.. Domāju,ka tas tā normāli,bet pēc laiciņa uzzināju,ka tas pasākums ir aizliegts,kā tāds.. Varbūt var iegūt,kada inspektora nr. kas par to pusi dzīvojas. Lai varu nākamreiz uzzvanīt.
Man šitie zagļi vnk kaitina... Stulbākais ir tas,ka viņi domā,ka zagt ir labi.
28.augusts 2011, 13:16 | links
 
Sāksim ar šodienu aktīvi sekot un ievietot informāciju par notikušajiem reidiem, vismaz no VAA.
Šodien Daugavā vaktējot tīkliniekus noķērās divi zemūdens mednieki, vienkārši tīklinieki neatnāca likt tīklu! Tātad lomā bija paturējuši: pimais zemūdens mednieks - trīs zandarti- 32cm;39cm; 40cm. Divi asari- 39cm; 26cm. viena rauda- 31cm. Otrs zemūdens mednieks- Divi zandarti katrs 31cm; divas līdakas 38cm un 49cm; divi sami 46cm un 58cm. Medijās šie vīri Daugavā tieši tur kur makšķeernieki iebaro un cer sagaidīt savu lomu! Šeit arī centīšos izsekot un ievietot informāciju par uzliktajiem sodiem!
Labs darbs kas padarīts!
Ne asakas! Un makšķerējam godīgi!
16.septembris 2011, 11:33 | links
 
Uh ku sāpīgi, tam vienam laikam sods virs 1000 ls
16.septembris 2011, 11:36 | links
 
nelieši un slepkavnieki! ko var iesākt ar 30cm zandartiņu vai 46cm samiņu??
16.septembris 2011, 12:00 | links
 
Būs būs, es pasekošu lai griežot zivtiņas gabalu viņiem asaras birst! Iedomājies, šķēlīte 25 lati! Mmmmm garšīgi!
16.septembris 2011, 12:33 | links
 
izlasīju arī tvnetā izvērsto versiju (http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/392106-daugava_pieker_zemudens_medniekus_ar_zemmera_zivim_loma)

MALAČI!
16.septembris 2011, 14:42 | links
 
Paldies par labi padarītu darbu, Nazi!
16.septembris 2011, 15:55 | links
 
Vīri!!!! Paldies!
Bet teikšu kā ir, arī makšķernieku atbalstu informācijas veidā gaidu!!!!
16.septembris 2011, 16:05 | links
 
atklāti sakot man šogad ķīšezerā nav uzskrējis neviens tīkls... pagājušo gad gan stučīju mežaparka postenim :)
ā nē, pavasarī pie sužu vecā militārā slipa bija viens pāri līcim tīklu pārvilcis.
bet vispār nevar sūdzēties.
16.septembris 2011, 16:12 | links
 
Ķīsī man šogad uz dzenskrūves uztinās nakts šņore , piezvanīju policijai , šie pateica ka pa nakti nebrauks , lai ņemu ārā , tā nu man tā naktsšņore tagad garāžā mētājās .
16.septembris 2011, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager