Inspektori

Urmās labāk neaiztiec manus draugus .Varbūt es viņam vairs neesmu bet viņš man sirdī ir. Neviens no mums nav tīrs un ideāls . Te iet runa par darbu,par kopēju lietu - par kopējām interesēm .Te nav cīņa par līdzekļiem ,te iet runa par to kādos ūdeņos makšķerēt mūsu bērniem un tā ir sanācis ka mēs varam kopējiem spēkiem izlemt un aiznest līdz likumdošanai vairākuma domas . Nav svarīgi kāda kam ir pagātne - svarīgi ir tas ko varam izdarīt tagad un rīt. Mans ieteikums - atmetam personālijas un runājam ,daram. Ja ir iebildumi,jūti zemūdens akmeņus sakam pa tiešo acīs skatīdamies nevis te . Es gribu visus piezemēt - man tāds ziemassvētku noskaņojums sācies :)
27.novembris 2014, 11:11 | links
 
Urmās labāk neaiztiec manus draugus .Varbūt es viņam vairs neesmu bet viņš man sirdī ir. Neviens no mums nav tīrs un ideāls . Te iet runa par darbu,par kopēju lietu - par kopējām interesēm .Te nav cīņa par līdzekļiem ,te iet runa par to kādos ūdeņos makšķerēt mūsu bērniem un tā ir sanācis ka mēs varam kopējiem spēkiem izlemt un aiznest līdz likumdošanai vairākuma domas . Nav svarīgi kāda kam ir pagātne - svarīgi ir tas ko varam izdarīt tagad un rīt. Mans ieteikums - atmetam personālijas un runājam ,daram. Ja ir iebildumi,jūti zemūdens akmeņus sakam pa tiešo acīs skatīdamies nevis te . Es gribu visus piezemēt - man tāds ziemassvētku noskaņojums sācies :)

Bralitis, 27.novembris 2014, 11:11


Piekrītu +++
27.novembris 2014, 11:14 | links
 
Guntar, Tu esi MRK valdes loceklis, tātad MRK Tavu pozīciju atbalsta, jo citādi Tu tāds nebūtu. Tas, ko divi citi MRK valdes locekļi 3 gadus mēģina visiem iestāstīt par MOSP. Tas taču attiecas abpusēji? Tā būtu korekti.


V.S.O.P., 27.novembris 2014, 10:48

Valdes loceklis kā amatpersona ir tiesīgs paust organizācijas viedokli tikai robežās ko nosaka organizācijas statūtos definētie mērķi, valdes un kopsapulces vairākuma lēmumi. Katram privāti ir pilnīgas tiesības uz savu viedokli, pie tam viedokļi dažados jautājumos var būtiski atšķirties, mēs taču neesam kloni.

zaraza, 27.novembris 2014, 11:09


Atkal izvairies no vīra atbildes, Guntar.

Cik no MRK biedriem šo ievēro? Un ko MRK darīja MOSP valdē? Ievēroja valdes lēmumus?

MRK ir izvēlējies mūžīgo opozīciju un novelt atbildību uz citiem, kuri dara.

MRK var iesaistīties darbā un uzņemties atbildību par paveikto.

Līdz šim Jums ir paticis pirmais variants.
27.novembris 2014, 11:17 | links
 
Bruno mums jau ar tā ir Latv.mežu īpašumos. Te klupšanas akmens vienotās domās ir Licenzētā Makšķerēšana. MRK domas diezgan krasi atšķiras no MOSP bet ..... laiks iet ,mēs novecojam ,bērni aug . Vajag apsēsties un izrunāties. Varbūt ir labi ka ir LM ?? Kādos ūdeņos,cik tas varētu maksāt ,uttttt . Tad likt šo jautājumu publiskajā vidē ar konkrētu ieguvumu pamatojumu ,izskaidrojumu - un tikai tad virzīt uz likumdošanas koridoru. Vajag arī atbildīgo personu kurš konkrēti atbildēs par to ka projekts nonāks līdz augšai tieši tāds kāds ir sasniegts kopēji vienojoties . Tad zinās no kā prasīt atbildību.
27.novembris 2014, 11:20 | links
 
Man ir jautājums. Vai lēmēji ir padomājuši kā darīt zināmus MN tautai? Ok publicēs vēstnesī. Bet. Cik daudzi lasa vēstnesi? Cik daudzi, sevišķi veci cilvēki lasa internetu? CL ir 15000 lietotāju, klonus ieskaitot. LV ir no 100 000-150 000 copmaņu. Kā darīt MN zināmus lielākajai daļai no visiem LV copmaņu. Jo viena liela daļa viņus nemaz nezina, vecāka gada gājuma cilvēki nezina jaunākās izmaiņas, daudzi dzīvo vēl pēc padomju laika noteikumiem. Vai vispār bez noteikumiem. LV dzīvo gana daudz krievvalodīgo, kuri LV neko nesaprot. Tādi vispār noteikumus nezina. To esmu dzīvē pārbaudījis uz savas ādas. Var pieņemt dajebkādus noteikumus, bet ja cilvēki viņus nezinās, no viņiem nebūs nekādas jēgas. Pat mūsu sportisti nezina MN, un tādēļ iznāk reizēm tos pārkāpt.
27.novembris 2014, 11:25 | links
 
To: Micuks: Likumu nezināšana neatbrīvo no atbildības. Tam ir domāti tādi cilvēki kas var izvērst publiskas kampaņas -sociālās. TV,internetā,avīzēs piem. kaut ar vienu teikumu: "Iepazīsties ar jaunajiem MK noteikumu projektu" abās valstī dominējošās valodās . Līdzekļi ir - no makšķernieku nodokļiem. Tas būs demokrātiski un pareizi.Tad tiek dots laiks publiskajai apspriešanai ,tad tiek pieņemts gala lēmums. Aizkulisēs to nevar darīt jo tas skars nākamās paaudzes.
27.novembris 2014, 11:37 | links
 
Man ir jautājums. Vai lēmēji ir padomājuši kā darīt zināmus MN tautai? Ok publicēs vēstnesī. Bet. Cik daudzi lasa vēstnesi? Cik daudzi, sevišķi veci cilvēki lasa internetu? CL ir 15000 lietotāju, klonus ieskaitot. LV ir no 100 000-150 000 copmaņu. Kā darīt MN zināmus lielākajai daļai no visiem LV copmaņu. Jo viena liela daļa viņus nemaz nezina, vecāka gada gājuma cilvēki nezina jaunākās izmaiņas, daudzi dzīvo vēl pēc padomju laika noteikumiem. Vai vispār bez noteikumiem. LV dzīvo gana daudz krievvalodīgo, kuri LV neko nesaprot. Tādi vispār noteikumus nezina. To esmu dzīvē pārbaudījis uz savas ādas. Var pieņemt dajebkādus noteikumus, bet ja cilvēki viņus nezinās, no viņiem nebūs nekādas jēgas. Pat mūsu sportisti nezina MN, un tādēļ iznāk reizēm tos pārkāpt.

micuks, 27.novembris 2014, 11:25


Būs gan druka, gan izplatība, gan nets, protams, ka par to domā, arī par krievu valodu un angļu valodu. Darba būs ļoti daudz.
27.novembris 2014, 11:42 | links
 
Braliti, nav jau kam atbildēt. Inspektoru nav kā sugas. Sabiedriskā apspriešana utt tas viss ir forši. Bet ir jānogādā šī informācija līdz tiem kuri neko nezin par tādām apspriešanām utt. Un tādu perifērijā ir ļoti daudz. Ir pat tādi kuri ir izbrīnīti ka ir makšķernieku kartes un ka viņas ir jāpērk par naudu.
27.novembris 2014, 11:45 | links
 
Būs gan druka, gan izplatība, gan nets, protams, ka par to domā, arī par krievu valodu un angļu valodu. Darba būs ļoti daudz.

V.S.O.P., 27.novembris 2014, 11:42


Beidzot! Ļoti labi!
27.novembris 2014, 11:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager