Inspektori

Toni , jā Zviedrijā tas ir atļauts , lai zviedri ar to nodarbojās , mani tas neinteresē , braukšanai uz Zviedriju esmu gatavs , mantu izkaltēju , pulverī saberzu .
16.septembris 2011, 22:01 | links
 
NU re-ir vēl gudri cilvēki šaipusē,a Tu-uz muzeju...
16.septembris 2011, 22:03 | links
 
gint, man pret Tavu pulverīti ir vismas 10 l antidopinga...DDD
16.septembris 2011, 22:06 | links
 
Nazi , Tu tas biji ? Jā Tev vajag , Tu vari viņu dabūt , brauc pakaļ , daudzi ir viņu prasījuši , nevienām nedevu , jo nebiju pārliecināts par tālāku pielietojumu , Tev ar mierīgu prātu atdošu .
16.septembris 2011, 22:09 | links
 
Nu vot tā izgaist manas pēdējās cerības tikt pie kārtīgas Ļurbas....DDD
16.septembris 2011, 22:21 | links
 
...Būs laikam Nazis jāaicina...
16.septembris 2011, 22:23 | links
 
Toni , ļurbu uz gruntenes dabūsim .
16.septembris 2011, 22:25 | links
 
Mjā.........
Elektrozvejas aparāta glabāšana ir krimināli sodāms pārkāpums !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tā jebkurš atrunājas ka atrada, grib atdot muzejam, nezin ko darīt un tamlīdzīgi.
17.septembris 2011, 07:27 | links
 
Nazi
Ja šis dod to aparātu tad saņemšanu dokumentē ar slēpto videokameru, fiksi sauc policiju, noķērsi elektriķi, gods un slava, aleluja !
17.septembris 2011, 07:33 | links
 
Copmanis to es nedarīšu jo nēsu nekāds sū..... brālis, kurš var kautko tādu izdarīt!
Gints es vispirms sazināšos ar to spečuku un ja vajadzēs tad jau sarunāsim!
17.septembris 2011, 08:04 | links
 
Nazis , labi .
17.septembris 2011, 08:08 | links
 
Copmani , tādam sū - brālim ka tu es viņu nekad nedotu , bet jā es publiski paziņoju ka man tāds ir vēl no tiem laikiem , kad šāda likuma nemaz nebija , kas aizliedz tādu glabāt un piedāvāju to nodot inspektoram , neviena policija neko izdarīt nevarēs , kā tad cilvēki nodod policijai atrastos ieročus ? Ko cilvēki domā par tevi , iekopēju vienu teikumu no privātās vēstules , palasi >
17.septembris 2011, 08:59 | links
 
Nospiedu nepareizo pogu , šeit būs iekopētais :
un veel kas parsteidz cik te var buut daunu jobansrods ,vai tiesaam pie upes arii vinu ir daudz vai tomeer nau tik traki ?
17.septembris 2011, 09:03 | links
 
uz Zviedriju labāk tagad nebraukt, tur piedzērušies aļņi uzdarbojas, kas zin ko tāds var nodarīt! :DDDDD
17.septembris 2011, 09:54 | links
 
Zinu, ka jautajums jau ir bijis bet piedodiet. Gribu zināt, ja man ir gumijas laiva un pats esmu pilngadīgs, es varētu iztikt ar piepūstu peldriņķi laivā?
Man nevarētu piesieties ūdens policija?
17.septembris 2011, 11:36 | links
 
GintsGG
111.pants. Elektrozvejas ierīču nelikumīga izgatavošana, iegādāšanās, glabāšana, realizēšana, pārvadāšana un pārsūtīšana

Par elektrozvejas ierīču nelikumīgu izgatavošanu, iegādāšanos, glabāšanu, realizēšanu, pārvadāšanu vai pārsūtīšanu —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz diviem gadiem vai ar arestu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu līdz simt divdesmit minimālajām mēnešalgām.

Elektrozvejas aparāta glabāšana ir krimināli sodāma rīcība!
Viss ko raksti ir tukšas atrunas! Atbalsta vēstules vari kopēt vai nē bet ja vari tad mēģini komunicēt bez lamuvārdiem!

Nazi, esi gatavs izķert visus Latvijas ZM kur atbildība paredzēta admistratīvo pārkāpuma kodeksā BET tos kas pārkāpj kriminālikumu, nē tur neesi "nekāds sū..... brālis, kurš var kautko tādu izdarīt!". Vai nav divkosība???
17.septembris 2011, 14:06 | links
 
Pirmām kārtām, viņam bviņš kautkur nobāzts, jau sen tāda lieta mētājās, vai viņa strādā pārbaudīt nevar. Ja cilvēks izsaka vēlēšanos nodot man un lai es rīkojos, lai izgatavoju ierīci ar kuras palīdzību tiktu ķerti to lietotāji es domāju ka es atrastu pat atļauju tādai darbībai!
Man nav jāsoda cilvēks tikai tādēļ ka viņš vēlās nodot! Es zinu kā ir ar ieročiem! ;)
17.septembris 2011, 14:34 | links
 
Janchuks
1.Noteikumos ir minēts ka riņķim jābūt ar "līni".Tobiš ar šnorīti riņķī.Par piepūšamu vai cieto riņķi nav minēts neviena vārda.Bet vestīti tāpat vajadzēs.
17.septembris 2011, 15:04 | links
 
Nu kā var tādus noteikumus izdot kur nekas nav rakstīts! Man paziņa laivā iemetis no vecās centrafīgas to spilvenu, es šim jautāju nafig tev tāds, šis saka glābšanas riņķis!!! Idiotisms!
Taspats kas enkurs. Vai auklā iesiets akmens ir enkurs!
17.septembris 2011, 15:09 | links
 
Elektrozvejas aparāti nav jānodod vienalga kam. Divkosība, "jau sen tāda lieta mētājās, vai viņa strādā pārbaudīt nevar".Vai tas ir elekrozvejas vai radio aparāts vai lūžņu kaudze Nazi par to tev nelemt. Viss.
17.septembris 2011, 16:22 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager