Inspektori

Jā 2 gadus ar ministrijām sarakstāmies lai uztaisītu saistošos par pilnvaroto personu pilnvaras izsniegšanas kārtību pašvaldībā, bet jūs jau varat izsniegt atbilde.Nu tagad kā lemj pašvaldības vadība, vai es
18.septembris 2011, 16:55 | links
 
Piekrītu ka visiem kas vēlas nevajag izsniegt, jo parādīsies tādi kas pilnvaras aizsegā paši nodarbosies ar maluzvejniecību, vēl kas pieprasa kukuļus, kaut kā tā lieta jāsakārto, laikam pieņemsim bez saskaņošanas jo 2 reizes jau projektu aizsūtijām ministrijai atbildes kā nav tā nav.
18.septembris 2011, 16:58 | links
 
Varētu konkrētāk, kuru pantu. Tas ir saskaņā ar LM ieviešanu.
18.septembris 2011, 16:59 | links
 
V nodaļa
Zivju resursu aizsardzība un uzraudzība
18. pants. Zivju resursu aizsardzības un uzraudzības institūcijas

Latvijas Republikas iekšējo ūdeņu, teritoriālo ūdeņu un ekonomiskās zonas ūdeņu zivju resursu aizsardzību un uzraudzību veic Valsts vides dienests un Dabas aizsardzības pārvalde, kā arī Valsts vides dienesta pilnvarota persona — sabiedriskais vides inspektors Latvijas Republikas iekšējos ūdeņos un jūras piekrastē un pašvaldības pilnvarota persona — attiecīgās pašvaldības administratīvajā teritorijā.
(09.10.2008. likuma redakcijā, kas stājas spēkā 01.01.2009.)
18.septembris 2011, 17:03 | links
 
Par laivu zādzībām tas policijas funkcijas,kam papildus noteikumus zīst no pirksta, tad jau mašīnām arī lai viena pašvaldības pieņem aplīmēt ar vadītāja ģīmi priekšas kapotu, lai nenozog, otra pieņems uz sāna uzlīmes ar vadītāja vārdu uzvārdu, trešā lai visi uzstāda signalizācijas jaunākās, kur tu tad ar mašīnu līdz Rīgai aizbrauksi, lasīsi tikai katras pašvaldības saistošos un karināsi klāt mašīnai lai tik sodu neuzliek.
18.septembris 2011, 17:13 | links
 
Maluzvejnieku ķeršanas ar ir it kā VVD funkcija?
Daudzas pašvaldības izvēlas sev dzīvi nesarežģīt.
Kādam laiva, kādam zivs svarīga....
18.septembris 2011, 17:19 | links
 
Kur šodien ir tīkli!?? Gribās pastrādāt! ;))))
18.septembris 2011, 18:10 | links
 
Nazi -avizee lasiiju nupat esot zilupee maniiti nu aizbrauc :ddd
18.septembris 2011, 18:12 | links
 
Standarts Pieriigaa. Babite....
18.septembris 2011, 18:19 | links
 
Janka_k Nav tradicionāli, ir naudiņas vājums! Es nevaru tik daudz noplēst no ģimenes budžeta!
Bet neatsaku, ja būs tāda infa es pacentīšos aizbraukt! Mani neinteresē fakts ka bija tīkli, bet gan ka tur un tur IR tīkli! Es vēlos to saimnieku!
juris26 par tādu informāciju pat nesapņo ka es skriešu! Un Tur jau prasās vīru runa.
18.septembris 2011, 18:24 | links
 
Ak jā, Babīte man nepatīk, jo es Tur nekā nezinu! Ja godīgi nekad es tur nēsu bijis! Bet ja būs infa aizbraukšu! Vīri pēc manas informācijas gan ir strādājuši!
18.septembris 2011, 18:26 | links
 
Tadu 100% atbildi ka tur ir es nevaru dod...Vnk es tepat netalu dzivoju (pinkos) un runas ik palaikam esmu dzirdejis ka liek utt
18.septembris 2011, 18:43 | links
 
Babīte ir maliķu meka! Ja kādu noķer tas notiek pārāk reti! Tur jau sen vajadzēja būt atsevišķai brigādei kas to ezeru sargā!
18.septembris 2011, 18:50 | links
 
Protams viegli mums taa spriest
18.septembris 2011, 19:37 | links
 
Gribēju pavaicāt. Zeme pie ūdeņiem taču pieder kādam. Bieži vien ir tā, ka makšķernieku ar sūdainu koku dzen prom, jo kāds negodprātīgs pirms tam aiz sevis nav sakopis, kaut ko aizņēmies vai vienkārši īpašniekam slikts garastāvoklis. Bet kā maluzvejnieki tiek tiem ūdeņiem klāt? Ir tādas publiskās vietas pa kurām šie šiverē? Jeb tādas kur īpašniekam ir vienaldzīga tauvas joslas izmatošana? Varbūt varētu uztaisīt karti? Es piemēram, varbūt kādu dienu labprāt aizbrauktu uz kādu man nepazīstamu ūdenskrātuvi pamakšķerēt. Bet kur ir pieeja ūdenim nav ne jausmas. Jo vairāk makšķernieki šādas vietas zinātu, jo grūtāk būtu maluzvejniekiem. Jeb kļūdos?
Piemēram, Lielvārdē pie pilsdrupām, kur zeme pieder valstij vai baznīcai bieži vien kāds makšķerē, nu vismaz pirms stundas sēdēja, attiecīgi maluzvejniekam tur nav ko darīt.
18.septembris 2011, 21:30 | links
 
Zvaigzenej:
Par tauvas joslu zvejniecības likuma 9. pants. Tauvas josla
19.septembris 2011, 19:11 | links
 
Sākumā noskaidro kam pieder zvejas tiesības konkrētā ūdenstilpnē ja nezini paskaties Civillikuma pielikumus, ja tur tā ezera vai upes nav tad droši tie ir privātie ūdeņu un zvejas tiesības pieder to īpašniekiem un tad vajaga īpašnieka vai īpašnieku atļauju lai makšķerētu.
19.septembris 2011, 19:15 | links
 
Par makšķerēšanu privātos ūdeņos:
IV. Makšķerēšanas tiesību izmantošana
24. Ar makšķerēšanu bez īpašnieka papildu atļaujas, ievērojot normatīvos aktus, var nodarboties visos privātajos ūdeņos, kuros zvejas tiesības pieder valstij, kā arī privātajās upēs un to privātajā īpašumā esošajās daļās, kurās saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem nav aizliegta makšķerēšana.
25. Makšķerēšanai ezeros, kuri ir viena zemes īpašnieka zemesgabala robežās un kuros zvejas tiesības nepieder valstij, ir nepieciešama privāto ūdeņu īpašnieka atļauja.
26. Makšķerēšanai kopīpašuma ezeros, kuros zvejas tiesības nepieder valstij, ir nepieciešama kopīpašuma ezera īpašnieku (vismaz viena) atļauja, pamatojoties uz kuru makšķernieks var makšķerēt tajā ezera daļā, kas atrodas tuvāk atļaujas devēja zemei nekā cita īpašnieka zemei.
27. Privātajos ūdeņos maksa par īpašām atļaujām (licencēm) makšķerēšanas tiesību izmantošanai var tikt noteikta tikai tad, ja šajos ūdeņos tiek organizēta licencētā makšķerēšana, kurai saskaņā ar normatīvajiem aktiem par licencētās amatierzvejas – makšķerēšanas kārtību jāizstrādā atsevišķs nolikums.
19.septembris 2011, 19:18 | links
 
Malikis
Zvejniecības likums nosaka.
(6) Tauvas joslas bezmaksas lietošana bez iepriekšējas saskaņošanas ar zemes īpašnieku ir paredzēta:
1) kājāmgājējiem;
2) zivju resursu un ūdeņu uzraudzībai un izpētei;
3) robežapsardzībai;
4) vides aizsardzības, ugunsdrošības un glābšanas pasākumu veikšanai.

(7) Pēc saskaņošanas ar zemes īpašnieku tauvas joslā ir atļauta:
1) laivu un kuģu piestāšana (izņemot zvejas uzraudzības dienesta laivas un kuģus, ja tie izmantoti, pildot dienesta pienākumus), to izkraušana un pagaidu uzglabāšana;
2) laivu un kuģu pārziemošana, būve un remonts;
3) zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūta, zvejas rīku žāvēšana un citas ar zveju saistītas darbības;
4) ūdenstūristu apmetņu ierīkošana.

Makšķerēšanas noteikumi
9. Makšķerniekam makšķerējot ir tiesības bez maksas izmantot dabisko tauvas joslu: gar jūras piekrasti – 20 metru, gar privāto ūdeņu krastiem – 4 metru, gar pārējo ūdeņu krastiem – 10 metru posmā.

Nekur nav rakstīts, ka makšķerēšana nav jāsaskaņo ar īpašnieku, ja ir, uzraksti kur?

Vai kaut kur ir aprakstīts kas ir makšķerēšana?

Kā tu tiec līdz tauvas joslai, ja līdz tai pārsvarā ved privāts ceļš, vai jāšķērso pļava, bet laivu piestāšana jāsaskaņo ar zemes īpašnieku? Ieej kāda sētā un pasaki, ka ej uz tauvas joslu?

Nevajag vairot mītu, ka tauvas josla pieder visiem un visi tur var darīt ko vēlas.
19.septembris 2011, 21:05 | links
 
24. Ar makšķerēšanu bez īpašnieka papildu atļaujas, ievērojot normatīvos aktus, var nodarboties visos privātajos ūdeņos, kuros zvejas tiesības pieder valstij, kā arī privātajās upēs un to privātajā īpašumā esošajās daļās, kurās saskaņā ar makšķerēšanas noteikumiem nav aizliegta makšķerēšana.

Nosaka to, ja tu esi ticis līdz ūdenim, tev man nav jāprasa atļauja ķert zivis, bet līdz ūdenim ir jātiek.
Tas ir, ar laivu vai pa ūdeni mana īpašuma priekšā tu vari grozīties cik vēlies.
19.septembris 2011, 21:08 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager