Inspektori

Tas pats par laipām, laivu piestātnēm, tās ir privātīpašums, nevis tauvas josla vai ūdens.

Tāpēc mans jautājums tomēr paliek atklāts.
19.septembris 2011, 21:12 | links
 
Sevišķi neapdāvinātiem paskaidroju, ja līdz ezeram nav ceļa tad tikt tur nevar bez kādas zemes īpašnieka atļaujas, Es neteicu ka tauvas joslā var darīt visu ko gribas, bet makšķerēt drīkst,un ko lien uz cita laipas ja tā nav tavējā?
19.septembris 2011, 22:55 | links
 
Cik zinu pēc jaunā likuma, pašvaldībām būs jānodrošina piekļuve līdz publiskiem ezeriem, bet kur zvejas tiesības pieder valstij laikam nē.
19.septembris 2011, 22:57 | links
 
Cik saprotu tas vēl tikai likumprojekts:
http://www.mk.gov.lv/mk/tap/?pid=40224010
19.septembris 2011, 23:14 | links
 
Būtu labi, ja pašvaldība nodrošinātu pieeju - laivas ielasišanas vietas arī pie tiem ūdeņiem, kur zvejas tiesības pieder valstij.
Attiecīgi lielākās ūdenskrātuvēs 2 vietas, mazākās viena.
Neko sarežģītu nevajag.
Pie tam cik saprotu to var izdarīt par ES naudu, vismaz Ķegumā projekts ir gandrīz pabeigts.
20.septembris 2011, 00:13 | links
 
Malikis, makšķerēt drīkst ūdeņos, pa tauvas joslu pārvietoties.

Tāpēc kā jau teicu, jautājums paliek aktuāls, kuras ir tās vietas kuras izmanto maliķi, vai tās varētu apkopot kartē? Ja zemes īpašniekam nav pretenziju pret maliķi, tad pret makšķernieku būs vēl mazākas.
20.septembris 2011, 00:21 | links
 
Hmm, vaitad no upēm nebija 10m tauvas josla, pa kuru var pārvietoties šķībi un līki? 10m no ūdens var copēt, tālāk privātīpašums sākas?
20.septembris 2011, 00:32 | links
 
Varbūt lai arī tev pašvaldība nodrošina kas tārpu uz āķa uzliek???:D
20.septembris 2011, 00:55 | links
 
Privātīpašums ir līdz ūdenim, citiem arī zem ūdens.

Tas ko uzrakstīji ir tas, ko domā visi un tas ko daudzi cenšas iepotēt. Sākot no tā, ka tauvas josla pieder valstij, beidzot ar to ka tauvas joslā var darīt visu.

Makšķerēt tu vari ūdeņos. Pa tauvas joslu pārvietoties bez saskaņošanas. Bet tauvas joslas izmantošana tomēr jāsaskaņo. + kā jau rakstīja Maliķis2011, līdz tauvas joslai vēl jānonāk.

Tīri teorētiski, velc gumijniekus vai "zeķubikses", tiec pie ūdens, stāvi ūdenī un makšķerē, gribi pāriet uz citu vietu izmanto tauvas joslu. Bet ja gribi pasēdēt ar grunteni, pludiņu uz vietas, tā tomēr sanāk iet pie īpašnieka un prasīt atļauju.

TJ platums, privātie 4m, pārējie 10m, gar jūru 20m.

Ja kāds zina labāk, lūdzu.
20.septembris 2011, 00:58 | links
 
Malikis2011, nesapratu tavu jautājumu?

Ja atklāti saka, tas kas maksā pietiekoši nodokļus varētu arī pašvaldībai paprasīt kādu kas viņam tārpus liek uz āķa.
Visi man liekas ir aizmirsuši ka pašvaldības ir cilvēkiem, nevis cilvēki pašvaldībām, un nezinu kā šo ačgāno domāšanu izmainīt?
Ķeguma novads var iekārtot gan pludmali, gan volejbola laukumu pludmalē, gan laivu ielaišanas vietu.
Var kā Gulbenē, nodeva privātam, tas uzstādīja maksu un vairs neviens uz ezeru neiet, jo pa lielam nevar atļauties, pludmale aug ciet, visiem labi.
20.septembris 2011, 01:07 | links
 
Malikis2011, man ir labi tārpi, viņi paši uzsēžas uz āķa! :)) :D

Zvaigzne, galīgs murgs karoč!
20.septembris 2011, 01:08 | links
 
DaniiC, murgs, ne murgs, bet tomēr... un par šīm lietām īpaši nerunā.
20.septembris 2011, 01:28 | links
 
Zvaigzne, nu tur jau tā lieta ka nerunā! Neviens diži neinteresējas, visi tik staigā! Paldies dievam nevienu reizi neesmu sāli pakaļā vēl dabūjis :))
20.septembris 2011, 01:37 | links
 
Ir tā, ka tie, kas izprot zemes īpašniekus, aiziet un uzprasa atļauju un izņemot dažus gadījumus, neesmu dzirdējis, ka kādam atteiktu. Kārtīgs makšķernieks ievēro arī makšķerēšanas noteikumu 32.5. punktu - saudzīgi izturēties pret dabu, nepiesārņot ūdenstilpes un to piekrastes joslu.
Ir izņēmumi, vieni izmantojot zemes īpašnieka labvēlību vai paļaušanos, ka cienīs viņa īpašumu, atstāj aiz sevis miskasti, citi, ar savu taisnību, sāk runāt par neeksistējošām tiesībām un ar to parasti zemes īpašnieka labvēlība beidzas, no tā diemžēl cieš pārējie makšķernieki. Lieta slēpjas tanī, ka tiesības makšķerēt un tiesības izmantot tauvas joslu nav viens un tas pats.
Makšķerniekam makšķerējot ir tiesības bez maksas izmantot dabisko tauvas joslu (MN), bet nekur nav rakstīts, ka šī darbība nebūtu vai būtu jāsaskaņo ar zemes īpašnieku, tas attiecīgi atstāj vietu interpretācijai. Attiecīgi apskatot Zvejniecības likumu, bez saskaņošanas ar īpašnieku, tauvas joslu bez maksas var izmantot kājāmgājēji, bet pēc saskaņošanas laivu piestāšanai, zvejnieku apmetņu ierīkošana, atpūtai, zvejas rīku žāvēšana un citām ar zveju saistītām darbībām.
Baidos, ka pie šī jautājuma skaidrošanas nebūs vēlmes ķerties klāt.
Atļaujot izmantot tauvas joslu bez saskaņošanas, zemes īpašnieki nobērs ar zvaniem vides inspektorus, lai tie brauc un konstatē notikušu piekrastes joslas piesārņošanas faktus, no otras puses, skaidri un nepārprotami pasakot makšķerniekam, ka atrašanās tauvas joslā jāsaskaņo ar zemes īpašnieku, radīsies jautājums, kur tad es drīkstu, kur ir tās valsta vai pašvaldības zemes? Iespējams ka kļūdos, kāds varētu pamatoti palabot.
20.septembris 2011, 03:10 | links
 
Zvaigzne- Ķegumu neliec kā piemēru!!! Ķegumā lai spodrinātu podziņas pāris deputāti to izdara, bet ja nopietni pie tā pieiet nev pie mums nekāda atbalsta no pašvaldības!
Vasārā uzraakstiju par nometnes organizēšanu, neatteica pēc kādas 3 reizes gandrīz nokavējot termiņus pieņem lēmumu ka var organizēt. Tad sākās problēma par ēdināšanu, izrādās ka skola nenodarbojās ar ēdināšanu un es to uzzinu neilgi pirms nometnes sākuma. Labi ka ir draugi kas var ziedot savu viesumāju uz vesalu nedēļu!
90 gados rakstiju iesniegumu par publiskās pirts atjaunošanu un pakalpojumu sniegšanu. Joprojām tukš un nekas nenotiek! Šogad aizgāju pie izpildirektora par to pašu telpu, apskatiju nu ir slikta bet neko darīt vajag taču kur laivas turēt, remontēt utt. pateica ka nedošot! Gadi 3 atpakaļ lūdzu lai iznomā daugavas krastu kur ir LM, bija doma sakopt, izcirst liekos krūmus, iesēt zālīti salikt vasaras mājiņas, ierīkot laukumus visādākām sporta spēlām, mangālus, galdus, laivu ielaižamo vietu, atpūtai vajadzīgo inventāra nomu. visa teritorija brīvi pieejama. Protams ja vēlies izmantot inventāru par to samaksā. Atbilde bija sekojoša, Jūs ierobežosiet brīvu pieeju Daugavai.
Paskatamies kas notiek tagad, zemi izīrē citiem. ES naudiņas ir uzlikti galdiņi krūmos, šķībi greizi, ir blakus miskaste kura ir pilna un nav izvākta, Ugunskura vietas ir tipa uzmūrēta vietiņa, daugavas dolomīts samests cementā. Varbūt kāds zin cik naudas tika piešķirts tāda veida projektam?
Kādreiz es maksāju 5 ls par to ka nogāja cilvēks pa krastu un novāca atkritumus, kas notiek tagad!
Es varētu vēl un vēl turpināt!
20.septembris 2011, 08:28 | links
 
Kā var cienīt zemūdens medniekus????!!!!!!!!
http://www.water-live.com/images/protokoli/latvian_championship_open_2011_sivers
20.septembris 2011, 09:01 | links
 
Nazi
Laiks pierādīt vārdus darbos, piestrādā pie tās tabulas. Varēsi izpildīt solījumu blogā.
20.septembris 2011, 09:30 | links
 
Pie kuras tabulas???
20.septembris 2011, 09:43 | links
 
 
Copmanis! Tu domā Administratīvo protokolu par konstatēto faktu????
Labs jautājums, šo saiti es aizsūtīšu JIŪP Liskina kungam. Lai tie domā! Vai vēlaties lai es to nopublicēju??
20.septembris 2011, 09:56 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager