Inspektori

...un kāpēc vnk izbraukāt ar melnajām Ss.Y. mašīnām jūras krastu, ja ENTAJIEM piejūras copmaņiem netiek pārbaudītas ne makšķerēšanas kartes, ne loms, ne kātu skaits, NEKAS! .... ?? Kur ir tā slēptā gudrā doma?
10.novembris 2008, 11:40 | links
 
nee! esmu meitene! :)
10.novembris 2008, 15:56 | links
 
Par Tevis teikto var ierosināt vairākus kriminālprocesus. Ja ko zini, tad vērsies policijā ar iesniegumu. Tam ko te raksti nav nekādas jēgas.
10.novembris 2008, 16:11 | links
 
suudiigi !
domaaju, ka kaads vismaz no sauktiem INSPEKTORIEM,kas ir tik humaani nostaadiitu attieksmi lashu laukaa pret zivtinjaam vareetu arii pakustinaat savas extremitaates uz to rajonu pusi !
iesniegums policijaa? :) tad jau man kruumos jaaseezj,lai salasiiity pieraadiijumus,vai pashai jaakljuust par zivju inspektoooru:D
10.novembris 2008, 18:14 | links
 
Meitenei nepieklājās rakstīt tādus vārdus kā "sūdīgi". Beidz blefot, "meitene".
10.novembris 2008, 18:25 | links
 
Hell ... Nav jau pašam jasēž krūmos un jāvāc pierādījumi tādai vai citādai pretlikumīgai darbībai, ja esi pārliecināta par informacijas patiesumu vari droši rakstīt iesniegumu Valsts policijai, kurai vajadzētu šo informāciju pārbaudīt... Savādāk sanāk tikai vārdi un nekas vairāk .
Ne asakas !
10.novembris 2008, 18:28 | links
 
Nekur krūmos Tev nav jāsēž. Uzraksti iesniegumā Tev zināmos faktus - citēju Tevi "pats audzētavas priekšnieks ir atļāvis doties upē pēc zivīm nelikumīgi un viņam pat telefoniski vis ticis pateikts! Kā arī ticēsiet vai nē,bet tajā rajonā , no Braslās audzētavas uz augšu katras mājas iedzīvotāji,kas ir blakus dzīvojoši pei upes nodarbojas ar maluzvejniecību. pats trakākais,ka tas tiek darīts ar elektrību !". Policijai būs jāpārbauda Tevis iesniegumā minētie fakti. Jauki ja varētu pamatot savus apgalvojumus savādāk sanāk apmelošana. Arī komentāru rakstīšana internetā var būt apmelošana.
10.novembris 2008, 18:28 | links
 
hell!!!tikai nevajag jeelu di.....t!manas domas taadas, ka tu neesi nekaada meitene,bet viens no Dripes pakalpinjiem(shestjorka),kuram dots uzdevums visos ar zveju saistiitos forumoos paraudaat,sak:varbuut tauta sapratiis un aizstaavees to nabaga Dripeenu.nekaa nebij !tadiem kaa Dripe jaaseezh buurii
10.novembris 2008, 20:28 | links
 
Man jau gan liekas ka par tādiem pārkāpumiem ir jārunā dikti daudz. Ja šijā forumā ir kāds likumsargs no tās puses, kur notiek likumpārkāpums, viņš pievērsīs tam uzmanību. Un par šādu komentāru noteikt nevar krimnāllietu ierosināt...
Ne asakas!
10.novembris 2008, 22:02 | links
 
Nē, nu redzi Archa , runāt un apvainot jau var daudz par ko , bet nevar publiskā telpā apvainot otru personu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, it sevišķi , ja pašam ir jaatbild par informācijas patiesumu ....ja , tomēr ir aizdomas par tadām vai citadām darbībām , kas saistītas ar varbūtējo pārkapumu , tad tai informacijai jabūt ar varbūtības pakāpi !
10.novembris 2008, 22:17 | links
 
Galīgi negribas negribas šajā vietā strīdēties un kašķi meklēt...
Jāsaka kā pans Kleksis, šonakt redzēju baigo murgu, Kuldīgā ielās tirgo lašus...
10.novembris 2008, 22:24 | links
 
Spēku un izturību visiem likusargiem ar maliķiem cīnoties!!!
10.novembris 2008, 22:25 | links
 
Nē, nē, Archa , tas bij vienkārš juridisks sveiciens ... Par iespējamām nopietnām nelikumībām vajag ziņot tikai ar apdomu , lai pašam nesanāk problēmas , jo daudzviet info ir stipri maldīga !
10.novembris 2008, 22:35 | links
 
Paldies ARCHA par sapratni!tieshi ar tādu domu rakstu,varbūt kāds pievērsīs uzmanību šim rajonam!
ko vēl varu teikt...vakar raidījumā "nekā personīga"tieši tika "cilāts"jautājums par Braslas zivju audzētavu un rādīts tika kā taimiņi stāv sprostā un no turienes tiek izmakšķerēti ar rokām!vai ar to jau ir par maz? :)
Veiksmīgu dienu visiem !
11.novembris 2008, 13:00 | links
 
domaajat ka menti tos protokolus nem veeraa??? vini ir tik slinki, ka savu peecpusi no kreesla neizkustinaas! ir man dazi zinaami atgadiijumi, ka ir uzrakstiits iesniegums un bijushas sarunas, bet menti reaali neko nedara! (nav saistiits ar makshkereeshanu) Sho portaalu apmeklee ne viens vien inspektors, ieskaitot Bebru :) informaaciju mees nododam, bet nezinu, kaa juus uz to reageejat...
11.novembris 2008, 13:44 | links
 
pastaastiishu par Usura ezeru, kur ruupnieciskaa maluzvejnieciiba sit augstu vilni. 2 dzeki gandriiz katru dienu liek iekshaa km tiiklu un veezu murdinu un tas notiek, jau dazus gadus! ir braukushi inspektori vakteet, bet bez rezultaatiem :( domaajam, ka dazi arii sadarbojas ar viniem, jo es nezinu kaadam jaabuut inspektoram piebraucot klaat pie laivas makshkerniekam un paprasot: "kas taa pa pudeli metrus 100taalaak?" un otram atbildot, ka tas laikam Pica tiikls... ka tiem 2dzekiem bija melna koka laiva, ta zvinas tajaa uz griidas bija 3cm biezumaa, bez nekaadiem jokiem! pats loti reti, ka aizbraucu uz sho ezeru, bet pazinas biezi brauc un saka, ka shaadas cuuciibas notiek. uz jautaajumu kaapeec vini nezvana inspektoriem, vini atbild,, ka vini ir korumpeeti un taa pat kameer atbrauks labi ja naakamajaa dienaa, ka tiikli jau buus aara! pats vienreiz zvaniiju organizaacijau Mees ziviim, Jurim Valainim, jo biju sazvaniijis draugus un shie saka, ka tiikli samociiti un pashi vaininieki ar ezeraa. a shis man atbild, ka lai vinsh pats pazvana mums, jo taa neesot korekta informaacija. taa arii zelis vinam nepazvaniija, jo kur ta vinsh zvaniis, ja pashi vaininieki 200m no vina! pa purnu negribeeja dabuut un mashiinas riepas ar daargas. teica, ka itkaa esot atbraukushi kkaadi 2zeli un saakushi meetaat pa vietaam, kur es teicu, ka atrodas tiikli. tik nepareizajaa vietaa vini mekleeja, ja bija no organizaacija mees ziviim...
pastaastiishu kaa vini riikojas-atbrauc vakaraa, iebrauc iekshaa koka laivaa samocii tiilus un brauc maajaas. agri no riita atbrauc, atstaaj mashiinu uz cela (nebrauc iekshaa staavlaukumaa) iznem tiklus, ta palaiz vienu krastaa ar tiikliem un otrs noliek laivu vietaa. peec tam aiziet liidz mashiinai un savaac otru ar visiem tiiliem (varu noskaidrot arii mashiinas marku) tirgo dazreiz pat zivis cik esmu dzirdeejis Gulbenee pie Maximas! bet paarsvaraa ved uz Riigu un lieloties, ka nedeelaa varot pat 500ls nopelniit! pirms kaada laika ushuraa nokeera vienu veci ar entajiem veezu murdiniem un sastaadiija protokolu. vaininieks esot parsiijis, cik jaamaksaa? inspektors atbildeejis 100ls. ta malikis nometis 100ls zemee un teicis, ka vins nedeelas laikaa atpelniis 3x!
PAR SAVIEM VAARDIEM PILNIIBAA ATBILDU!
11.novembris 2008, 14:02 | links
 
Un tagad uzraksti , cik no tā visa pats esi redzējis , nevis viena tante teica un , kas tavā izpratnē ir menti, un uz kādiem protokoliem viņiem ir jāreagē ?
11.novembris 2008, 14:42 | links
 
pats esmu to laivu redzeejis, esmu redzeejis tos entos tiiklus iekshaa, esmu arii redzeejis kaa vasaraa dienas laikaa veel ar trubinu parpeld paari tiiklam, lai paskatiitos, vai nav pilns! esmu redzeejis, kaa vinus atziimee ar niedras galu dzilumaa, esmu redzeejis ka vinus noliek liidz ar niedru beigaam! varbuut pietiks Roli un nemekleejam kashki?!
11.novembris 2008, 14:48 | links
 
Tātad desmitā daļā no iepriekš rakstītā ir tikai baumas ....
Nu , ja tev velk uz kašķi , aptiekā ir zāles pret parazītiem ....
Atā , nav man laika tukšām diskusijām !
11.novembris 2008, 14:55 | links
 
jaa droshi vien tikai 10dala! davai beidz runaat gudriibas... es nerakstu mans draugs dzirdeeja no vina drauga un vina draugs no veel viena drauga! JA PATS NEBUUTU REDZEEJIS UN NO SAAVIEM COMIEM DZIRDEEJIS, KO VINI REDZEEJUSHI IR TA ARII NEKO NERAKSTIITU! informaaciju nodevu, kaa vina tiks izmantota, to es nezinu! protokolu negrasos rakstiit, lai man vel kaads gudriits pi**u mozgas! VISS!!!
11.novembris 2008, 15:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager