Inspektori

Nju lai vai ka..... bet lasot vecu literaturu par zivjsaimniecibu, izglitosanas nolukos.... pirmie pec nez kadiem pionieriem-izgudrotajiem, elektrozveju liela kvantuma saka prahtizet lielie kolchozi savos diikjos.
Atri erti lietderiigi........, a par to kas bus riit (ka jau bija Padumijas laikos pienjemts ) mes padomaasim aizpariit.
20.oktobris 2011, 19:23 | links
 
Ērgli, VSOP,MOSP ...ku kū! Kas ta notika!? Kur palikāt? :) ideāli makšķernieku aizstāvji. Bīda savu štelli par 4 karpu pīckām un uz pārējo uzlikt. Cirks.
20.oktobris 2011, 21:38 | links
 
 
zvaigznei- par kuru Gulbenes ezeru tu domā? mož pa dzirnavu silu?
28.oktobris 2011, 12:09 | links
 
perpendikul, ir idejas, kā aizliegt tīklus? Man šobrīd nav, lai neciestu ūdeņu pieejamība. Varbūt vari pie viena pačukstēt, kurā makšķernieku organizācijā esi?
28.oktobris 2011, 13:30 | links
 
katra perpendikula sapnis ir plašs bezmaksas sulaiņu serviss visos viņus inetersējošos jautājumos. nu tā - man vajag, tagad... un viss notiek :)

visus, kuri vēlas sadarboties ar MOSP, laipni aicinām talkā. informācijas apmaiņa caur www.MOSP.lv
28.oktobris 2011, 14:33 | links
 
Rudulis21, precīzi nepateikšu, jo info man nodeva Gulbenietis, kurš dēļ izmaiņām, pie ezera ar ģimeni atpūsties vairs nevar, kaut gan strādā. Ņemot vērā ka cilvēks ir attāls radagabals, nav pamata domāt ka melo.
28.oktobris 2011, 14:41 | links
 
Zvaigzne, es pats ar Gulbenietis, vienīgais, kurš nāk prātā, kuru pārņēma apsaimniekotājs ir dzirnavu sils, tas ir laikam Liedes upes uzpludinājums, pats tur makšķerējis neesmu, varbūt ziemā sākšu. Vsp zivis tur smukas un esot arī sakopts, cena laikam par gada makšķerēšanu ir 8Ls, bet šur tur lasīju, ka apsaimniekotāji paši esot visu laiku tur ar tīkliem ķēruši un tagad varot tīklot droši! Bet varbūt tu domā citu.
28.oktobris 2011, 17:27 | links
 
Rudulis21, brīvdienās uzzvanīšu, paprasīšu, kad noskaidrošu aizrakstīšu tev PM. Cik sapratu, tad pašvaldība nodeva apsaimniekošanā pludmali, nezinu vai visu ezeru. Attiecīgi tas iespaidoja visus iedzīvotājus, kas iepriekš atpūtās pie ezera, nevis tikai makšķerniekus.
28.oktobris 2011, 17:49 | links
 
http://mod2.la.lv/main1.php?dat=2011-11-10&type=la


7lpp raxts - Lokās kā zuši, bet iekrīt
10.novembris 2011, 08:59 | links
 
A tu viņiem zvanīji un informēji par vietu un pārkuma veidu?
10.novembris 2011, 09:14 | links
 
tur jau taa lieta ka gan es gan mani koleegji ir vairaakkaarteeji zvanijushi noraadot preciizu vietu kur nelikumiibas notiek.Labaakajaa gadiijumaa ir tikai atrunas.
10.novembris 2011, 09:22 | links
 
ZZ.lv, ielikts raksts par inspektoru reidu Lielupē pie Kalnciema tilta!!
30.novembris 2011, 14:12 | links
 
Abavā nēģinieki esot paņemti ciet. Zivju resursu zaudējumi ap Ls 6500(1 lunkanais reiz 25). Ventā ar dažas dienas atpakaļ par to pašu vēl viena krimināllieta.
1.decembris 2011, 16:02 | links
 
Naudas sodi novembra mēnesī, ziņo ZZ.lv
8.decembris 2011, 08:04 | links
 
 
Moderators,Nazis uc gribētāji parunāt po dušam.Esiet tik laipni un par "zmejavikiem" un ne tikai,apspriežaties šeit.
13.janvāris 2012, 10:25 | links
 
Mani interesē cits jautājums, cik ir iekasēts, un cik no tā nonāk atpakaļ ūdenī?
13.janvāris 2012, 11:05 | links
 
Vairi, Lielupē pie Kalnciema tilta nēģu laikā bieži var sastapt personas, kas Tev parāda apliecību ar tādu dīvainu ierakstu "POLICIJA", kuriem rokās kules, kājās garie zābaki, ķipa reidā (:
13.janvāris 2012, 11:11 | links
 
man pazistami ir inspektori kuriem maja zivis netrukst un nekad netruuks
13.janvāris 2012, 11:19 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager