Inspektori

pagaajusho gad, tur ar elektriibu ar bija sists pirms ledus iestaashanaas! shaurumaa visa ledus apaksha bija klaata ar mazajaam zivtinaam!
11.novembris 2008, 15:15 | links
 
iesniegumu, paarakstiijos.
11.novembris 2008, 15:19 | links
 
Tu no sākuma pabeidzi skolu un tad pļurksti gudrības ! Tu pats sajēdzi ko tu raksti , jeb vienkarši vēlies kaut ko izspļaut "gudru ", šeit nav tīņu čats , kad tu vienreiz to sapratīsi ?
Atbildi negaidu un nav man laika ar skolniekiem strīdēties !
11.novembris 2008, 21:34 | links
 
zini, ir taads teiciens, ka cilveeki uz vecumu paliek stulbi! un peec tavaam domaa ko ta man dariit? rakstiit to iesniegumu, neticu vienkaarshi ka kkas notiks! neko gudru es nesplauju aara, vienkaarshi veelos, lai sho informaaciju sadzird kaartiiga inspektora ausis! ka tu vienreiz sapratiisi, ka es kashki nekur nemekleeju! palasi no saakuma un paskaties, ko pats esi rakstiijis es vienkaarshi uzrakstiiju, ka tur notiek shaadas cuuciibas!
DAVAI BEIDZAM PIESAARNOT FORUMU!
11.novembris 2008, 21:41 | links
 
Sveiki,Viiri!Vai kaads nevar padot kaadu infu,kur un kaa klluut par inspektoru,esmu izmekleejis netaa krustu sskkeersu,bet nekaa.
24.novembris 2008, 12:52 | links
 
www.likumi.lv tur es atradu. ofic ir jaauzraksta kkaads iesniegums un ta tnaaks uzaicinaajums uz lekcijaam un peec lekcijaam uzreiz ir eksaamens! jaabuut vismaz videejai izgliitiibai!
24.novembris 2008, 12:55 | links
 
LEKCIJAS NOTIEK TIKAI DAZREIZ GADAA!
24.novembris 2008, 12:57 | links
 
kur tas iesniegums jaaraksta?Paldies
24.novembris 2008, 12:59 | links
 
neatceros... pameklee tajaa adresee, tur ir arii pa pienaakumiem un taadaam lietaam rakstiits..
24.novembris 2008, 13:05 | links
 
paskaties te pat CL labajā augšējā stūrī....FIŠMAFIJA ir ielicis visu info ko vajag!!!
24.novembris 2008, 18:51 | links
 
vencs; Tu pieteicies???
24.novembris 2008, 22:42 | links
 
Vel ne
25.novembris 2008, 10:28 | links
 
kads nezin kad buus nakamaa akreditaacija sab. inspektoriem?
9.aprīlis 2009, 00:09 | links
 
Nākamās atestācijas.
http://www.vvd.gov.lv/lv/?id=37
26.aprīlis 2009, 21:43 | links
 
Vides dienesta mājas lapa ir vieta kur meklēt info par apmācībām un atestāciju.
26.aprīlis 2009, 21:44 | links
 
njaa.. atestaaciju riiko, bet apmaaciibu vairs neriiko..

arii biju domajis pieteikties,bet bez apmaaciibas noteikti, ka nav jeegas..
26.aprīlis 2009, 23:32 | links
 
Nja, bez apmācībām nemaz nevar laikam.

Iesaku sazināties ar biedrību "Mēs Zivīm" viņi šad tad rīko apmācības un var mēģināt ar Salmo, vai precīzāk Normundu Grabovski. Viņš ar tagad pa sabiedriskajiem ņemas. Varbūt kko vairāk zinās.

Jautājums pārējai publikai - nav te kāds sabiedriskais no Ventspils?
27.aprīlis 2009, 16:38 | links
 
Pie Mez Zivim jau pieteicos..
es gan domaaju, ka to atestaaciju jau vari kartot tapat, tikai jautajums, vai kko vareesi pats pasmacibas celaa apguut...
27.aprīlis 2009, 18:57 | links
 
Jā, eksāmens ir grūts. Tiesības dabūt man liekas ir vieglāk :D
27.aprīlis 2009, 19:44 | links
 
Tas ir vienk. pisec. Nebrīnos, ka iekš LV zivju paliek mazāk. Vakar sēdēju pie upes, makšķerēju ar pludiņu, nāk 2 čaļi ap gadiem 20 uz spiningo. Prasu, vai nezinat, ka spiningot vēl ir aizliegts, atbild, ka zinot, un iet paņirdzot tālāk. Vēlāk jau savācis kātus, brienu prom no upes un nāk vēl viens ar "nodzertu seju" un spiningu pretī. A ko var reāli padarīt? Saukt policiju katru reizi, kad ieraugu kādu spiningotāju? Pats jau dot pa degunu gluži nedrīksti, ietupinās vēl... :/
28.aprīlis 2009, 09:18 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager