Inspektori

Vai mierīgi varēsi gulēt naktīs,ka tagat gribi uzlikt nažus viņiem,nedomāju viss.Vis sāksies ar sliktāko un tad būs labāk,bet viens tu neesi darītājs.Aicini kompānijā savus draugus,paziņas un klāt vēl inspektoru.Tad vēlu tev pacietību,un protams veiksmi.
19.jūlijs 2010, 11:48 | links
 
tomels,katrā makšķernieku noteikumu grāmatiņā ir visi inspektori gan telefoni un kurā vietā,vai rajonā.Bet lieta tāda ka viņi nebrauks,jo redz nava bendzīna,ne naudas,tas tā.Esmu jau to izbaudijis.
19.jūlijs 2010, 11:52 | links
 
Es, atrodot tīklus, mēdzu tos tur pat ūdenī sagriezt... un āmen!
Ja atradīsi tīklus Alūksnes ezerā, zvani uz ALJA.
19.jūlijs 2010, 11:56 | links
 
Es arī tā daru,paņemu nazi un pirdrikt,uz koka pa detaļām,bet tas nav līdzeklis pret šiem,elektro zveja notiek arī ko nu tu šiem padarīsi ka pagrieš stobru pret tevīm,ko ieteiksi,šajā gadijumā.
19.jūlijs 2010, 11:59 | links
 
Rīgā nevienu inspektoru neesmu redzējis jau gadiem. Labākajā gadījumā pašvaldības policija reizēm pajautā makšķernieku kartes, bet aizliegtos lomus un rīkus viņi nepārbauda. Bauskas pusē gan esmu manījis inspektorus gan Lielupē, gan Mēmelē.
19.jūlijs 2010, 13:55 | links
 
tad kakova hrena vajag vispar tās makskernieku kartes ja inspektori nav pieejami :D :D :D
19.jūlijs 2010, 18:08 | links
 
Nu Lielupe( vismaz pie Jelgavas) bieži šos redz, arī mēdz pārbaudīt kartiņu, vestes utt. :)
20.jūlijs 2010, 16:26 | links
 
Es platonē atradu tīklus, iekšā bija daudz līdakas un lielie asari, nācās pārgriezt un izlaist zivtiņas, tas jau ir pārāk nežēlīgi!
28.jūlijs 2010, 19:41 | links
 
Uz sešiem āķiem un vēl citi....
26.janvāris 2011, 07:01 | links
 
tīklus lika liek un liks!!! inspektoru pārāk maz un citi nedrīkstot aiztikt bez inspektora!!!
26.janvāris 2011, 07:11 | links
 
aiztikt driikst, tikai tad jaaraksta paskaidrojums policijaa :) viseertaak, ja normaala pashvaldiibas policija tajaa rajonaa uzzvaniit un noraadiit vietu. vismaz riigaa ierodas aatri un superiigi dzheki no kjiishezera laivu baazes.
26.janvāris 2011, 07:41 | links
 
inspektors teica ka nedrīkst!!! ko tu zini kas krūmos sēž ar stroķi!!!
26.janvāris 2011, 07:44 | links
 
Juglas ezers, Kisezers, Baltezers ludzu jums telefona numurinjs zvaniet...26510086
26.janvāris 2011, 07:45 | links
 
ķuhņā jau īpaši uzdarbojās maliķi kur var droši fīrēties
26.janvāris 2011, 07:45 | links
 
cik ir tā bijis ka liek tīklus un murdus kā knapi ezeram ledus pazudis..... ir zvanīts un teikts inspektoram bet tas jau pālī atsaka jā jā brauksim brauksim ...... eju nākamā dienā tā i stās kā iepriekšējā dienā
26.janvāris 2011, 07:50 | links
 
parcopi.lv

nu Bauskas pusē Vimbu laikā praktiski katru dienu var sastapt inspektorus, citā laikā gan retāk, bet vispār mūspusē atsaucīgi un strādīgi veči :))
26.janvāris 2011, 08:04 | links
 
forshi jau buutu, ja uz makshkjernieka karteem buutu viens numurs, kas savieno ar regjionaalajaam inspekcijaam un kuras ir speejiigas aatri reagjeet :(
26.janvāris 2011, 09:28 | links
 
ir inspektori kas iet uz roku ar maliķiem
26.janvāris 2011, 09:36 | links
 
Kuri? Mani tas interesētu. Konkrētas vietas, laiki, kas kā notikās.
26.janvāris 2011, 09:52 | links
 
es pats kādus 10 gadus ne vienu inspektori nesmu sastapis Limbažu pusē.maļiķi stādā. vasarā esmu uz velci kādus divus tīklus dabūjis..bet citi vīri regulāri pa tīklam nedēļa.........
26.janvāris 2011, 20:12 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager