Inspektori

Rīgas sektora darbinieki uz Jēkabpils pusi devušies, reaģējot uz vairākkārt saņemtām iedzīvotāju sūdzībām, jo upē līdzekļu trūkuma dēļ reidu nespēja veikt ne Daugavpils, ne arī Madonas sektora darbinieki..

Es domāju ka pa šito tēmu ir lieki kas piebilstams pēc šādiem citātiem... Es labprāt palīdzētu kurzemes puses inspektoriem ar laivu un motoru... jo brīžiem liekas ka viņiem līdzīgs kreņķis :)
19.maijs 2011, 21:39 | links
 
bebr - Sausajaa Daugavaa loti prasaas ar visiem liidzekliem un dziishanos kad saakshu braukaat ar laivu un protams tiiklus atradiishu man griezties pie tevis ? ir jau tuvaak bet tie iznem vienu atziimee krustinu zurnaalaa man taads variants nipatiik vajag padzenaat jo svaadaak shitaadaa tiiklu bieznaa var sapiities taa ka ar laivu aaraa netikt ? var nosliikt arii tas ir pretiigi
20.maijs 2011, 02:00 | links
 
Par sauso Daugavu kontaktējies ar Nazi tepat neo foruma.
20.maijs 2011, 06:53 | links
 
ko jūs jemās.uzzvzniet 1188 un savienos jūs ar inspektoru.
p.s.
zinu cilvēkus,kuri tā darās!
:)
20.maijs 2011, 07:25 | links
 
Zivju Inspektoru Nr. ir tepat CL lapas apakšā !!!!
Sadasļas : Sākums ,....... , /Noderīgi/.
20.maijs 2011, 07:39 | links
 
Vai ta nevar vnk,piezvanīt pašvaldības policījai ?:)
20.maijs 2011, 08:25 | links
 
te būs īstā vieta kur pajautāt.

Ir vietas Latvijā kur ceļa, mežu, upju utt. malas ir apzīmētas ar
`Dabas lieguma zona` - ko tas nozīmē copētājam? Zivis jālaiž vaļā, vai jāmeklē licences vietas, vai tur pat staigāt nevar?
20.maijs 2011, 10:52 | links
 
man liekas, ka tas nozīmē, ka iebraukt ar auto nedrīkst, kājām staigāt un copēt drīkst, ja to neliedz MN.
20.maijs 2011, 10:57 | links
 
Katrā dabas liegumā ir savi ierobežojumi. Makšķerniekiem tas visbiežāk attiecas uz automašīnu. Neesmu dzirdējis ka kādā dabas liegumā būtu vēl papildus ierobežojumi kas tiešā veidā attiecas uz copi, protams ja nav ieviesta licencētā cope
20.maijs 2011, 11:07 | links
 
Paldies par atbildēm.
20.maijs 2011, 11:19 | links
 
paldies bebrs! zinaashu kad var vinam zvaniit vina telefons bij rakstaa par tiikliem , tomeer bij neticiiba vai ir patiess un par policiju jaa vini iznem bet tikai to ko atrod tai briidii ,bet man veel vajag inspektoru lai paraadiitu vietas kuraas darbojaas ,veel nevis 1188 ,bet tacu jau teicu un viss notiek 112 !!!!!!!!
20.maijs 2011, 12:51 | links
 
 
Mees ar Nazi esam loti asi dazreiz savaadaak nedriikst !!!
23.maijs 2011, 00:23 | links
 
Beidzot shodien sāku mācities par sabiedrisko inspektoru.
Nu vīri zieniet,lai nu ko bet visu cieņu vieņiem bet lai to visu zinatu un iemacitos ir jabut kartigam cilvekam.
Pats gan nezinu kaa man ies ar atestaciju,bet viegli tas nav.
Un tas ko vini valsts vides inspektori ir piedzivojusi savaa darbaa. uuu lai visi mes butu tadi kas par niecigu atalgojumu(pec maniem uzskatiem)riskee arii ar savu veselibu un gadas arii savu dzivibu
butu mana teiksana dazam labam inspektoram ordeni iedotu
4.jūnijs 2011, 23:31 | links
 
Gizmo- no kuras puses esi??
5.jūnijs 2011, 11:40 | links
 
Liepajas
5.jūnijs 2011, 21:54 | links
 
Jautājums gudrajiem inspektoriem. Es vel nēesmu sasniedzis 16 gadus, tādēļ varu makšķerēt bez makšķerēšanas kartes, un ja mani noķer inspektors, man ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Vai der pase, kurai pirms 5 mēnešiem beidzies termiņš? Pase, kā pase, tikai nav sanācis atjaunot. Vai man nevar pateikt : ''Sorrī, draugs, šitā nederēs, būs štrāfe.'' ?
14.jūnijs 2011, 21:48 | links
 
Pase ar beigušos derīguma termiņu teorētiski ir tikpat derīga kā atejas papīrs. Praktiski varbūt gan inspektors pievērs acis uz šo štelli... bet varbūt arī ne. Bet iesaku gan to papīru atjaunot, var noderēt.
14.jūnijs 2011, 21:53 | links
 
miljonas būs labi. tik močī!
14.jūnijs 2011, 22:03 | links
 
Ja Tava pase, domāju ka aizrādīs, ja vispār pamanīs termiņu, bet močī :)
14.jūnijs 2011, 22:10 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager