Inspektori

Nu ko, tagad visi slavēsim sevi ka darām savu darbu, skolotāji ka labo burtnīcas, ārsti kad kādu izārstē. Saprastu ka nbijis apjoms tīklu kas km. mērāms, ja kas es šonedēļ vairāk izcēlu.
31.oktobris 2014, 11:39 | links
 
 
Nu baisais...!
30.oktobris 2014, 23:59 | links
 
Joskeee ej podā noraujies vai atvilknē ieveries.... cik var?
30.oktobris 2014, 23:50 | links
 
Kas var paskaidrot daudzos daudzos murdus un tīklus Daugavā un citos iekšējos ūdeņos ??? Cik lašus tā saucamie oficiālie zvejnieki pārdod tirgū? Kāpēc pasaulē reti kur izzvejo iekšējos ūdeņus, bet Latviju VVD uzpirktie zvejnieki izķer visus lašus! Lai ķer jūrā! Pats pajautāju oficiālajiem zvejniekiem cik dienā ( 1 zvejniekam) lašu, viņi pateica tikai mammas 38. vidēji 8,kg viena 38x8= 304 kg X 6 eur = 1 824 euro diena vienam zvejniekam! Novembrī 1824x 30 =54 720, tas ir pus miljons! Un tādu zvejnieku vairāk kā 20 .... Miljonus uz lašiem un ne bez VVD labvēlības! Kad beigs izķert visus iekšējos ūdeņus ar tīkliem un murdiem?
30.oktobris 2014, 22:52 | links
 
Ir kontaktelefons, e-pasts, droši jautā!
29.oktobris 2014, 10:58 | links
 
Varbūt ir pieejami kādi izdales materiāli, lai pašmācības ceļā sagatavotos atestācijai? Ļoti labprāt iesaistītos, bet minētajos datumos nekādi nesanāk. Varbūt kāds, digitalizācijas laikmetā, ir gatavs nofilmēt šos kursus??? Gaidīšu arī informāciju par turpmāko kursu organizēšanu.
29.oktobris 2014, 10:55 | links
 
Jums ir iespēja kļūt par VVD pilnvarotu personu un iesaistīties zivju resursu aizsardzībā!

Biedrība MĒS-ZIVĪM organizē Valsts Vides dienesta pilnvaroto personu divu dienu apmācības kursus, 2014. gada 1. novembrī no 10:00 - 19:00 un 2. novembrī no 10:00 - 17:00 novembrī (sākuma un beigu laiki var mainīties savstarpēji vienojoties). Apmācības notiks Salaspils domes telpās (netālu no dzelzceļa un autoostas stacijām). Par cik neesam saņēmuši šādam pasākumam papildus finansējumu, tad abu dienu apmācību cena ir 20EUR.

Lai iegūtu sabiedriskā vides inspektora statusu, attiecīgajai personai jāatbilst šādiem kritērijiem:

2.1. vismaz otrā līmeņa B pakāpes valsts valodas prasme;

2.2. vecums - vismaz 18 gadu;

2.3. vismaz vidējā izglītība;

2.4. nav sodīta par tīšiem noziedzīgiem nodarījumiem pret dabu un vidi;

2.5. nav sodīta par administratīvo pārkāpumu vides aizsardzības jomā pēdējā gada laikā.

Sīkāka informācija pa tel.: 26513010, Ivars, vai rakstot meszivim@inbox.lv

VVD atestāciju sabiedriskajiem inspektoriem rīkos novembra vidū, par datumu informēsim papildus!
29.oktobris 2014, 10:02 | links
 
Sapnis, katram grāvim vāks, un stabi no gumijas...!? Aiz katra staba ments...., utt.!?
Vai tiešām vari iedomāties situāciju, ka pie katra staba būs ments, un pie katra ūdens būs inspektors, tā nekur Pasaulē nenotiek, vajag zvanīt, bet no tā jēga maza, to ierobežot var tikai sabiedrība kopumā!?
Es arī daudz tādus variantus esmu redzējis, esmu arī zvanījis, uzskatu, ka esmu pietiekami spēcīgs cilvēks, bet tomēr, ne Švarcnegers, lai Voleros pavasarī cīnītos ar "Krievu" sotņas brakaru baru...!?
26.oktobris 2014, 20:39 | links
 
Šodien piebraucu pie Varkaļu kanāla tur veči uz nebēdu cemerē brekšus vienu dabūja manā acu priekšā.
Vai tiešām ir tik grūti izkontrolēt, la tadas cūcības nenotiktu pie paša tilta?
26.oktobris 2014, 17:23 | links
 
Lielupē pie Dubultiem aizturēts maluzvejnieks ar 360 metriem nelegālo tīklu

Kādam paveicās un kādam nepaveicās.
25.oktobris 2014, 16:43 | links
 
vitenahemots- nepatīk šajā valstī, var aizbraukt uz Angliu vēl kaut kur un pameiģināt tur kaut ko pārkāpt, liksies tik mīļa mūsu sistēm:D
20.oktobris 2014, 21:48 | links
 
Klau vitenahemont,vai ta zem Ķeguma zivis nav ka pietaurēji visu forumu?Es Tev ieteiktu iesūdzēt visu valsti tiesā-Par to ka neķeras,neviens neizskaidro saprotamas lietas,pie Varkaļa zog makšķeres,nepieņem licences,mainās mēnes fāzes,šodien līst,un drīz būs mīnusi!Jā un starp citu rīt saule leks par divām minūtēm vēlāk un attiecīgi ātrāk rietēs!Un pie ta visa vainīgi ir nekompetenti inspektori>

flipers, 20.oktobris 2014, 21:36



+ ;) :D
20.oktobris 2014, 21:37 | links
 
Kurus!?

vitenahemots, 20.oktobris 2014, 21:26



Izlasi likumu par pašvaldībām! Gudri tu te runā, man kā bijušajam tiesu sistēmas darbiniekam, liekas smieklīgi, ka tu domā, ka var izvairīties no soda nomaksas, jo esi deklarēts citā pašvaldībā...

Piemērs no dzīves- tev ir vasarnīca Jūrmalā, un dzīvoklis Rīgā, par atkritumu izvešanu tev Rīgā jāmaksā X summa, bet Jūrmalā 2X. Tu tak neej uz domi strīdēties, kpc tev jāmaksā Jūrmalas domes noteiktais tarifs, nevis RD!
20.oktobris 2014, 21:36 | links
 
Klau vitenahemont,vai ta zem Ķeguma zivis nav ka pietaurēji visu forumu?Es Tev ieteiktu iesūdzēt visu valsti tiesā-Par to ka neķeras,neviens neizskaidro saprotamas lietas,pie Varkaļa zog makšķeres,nepieņem licences,mainās mēnes fāzes,šodien līst,un drīz būs mīnusi!Jā un starp citu rīt saule leks par divām minūtēm vēlāk un attiecīgi ātrāk rietēs!Un pie ta visa vainīgi ir nekompetenti inspektori>
20.oktobris 2014, 21:36 | links
 
Esi taksists!? Tālu aizgājām, bet jebkurā gadījumā Tu runā par jautājumiem, kurus reglamentē MK, nevis īpašiem Pašvaldību izgudrojumiem un mistrojumiem!?
20.oktobris 2014, 21:32 | links
 
Kurus!?
20.oktobris 2014, 21:26 | links
 
Satiksmes noteikumos palikuši tikai :
tuvāk par 25 m pirms un 10 m aiz 534. vai 535.ceļa zīmes. Atļauts apstāties, ja tas nepieciešams pasažieru iekāpšanai transportlīdzeklī vai izkāpšanai no tā un ja tas netraucē pasažieru sabiedrisko transportlīdzekļu vai taksometru satiksmi, bet par zīmi 536,537,538 pieņem pašvaldība, kas drīkst stāvēt zem tās zīmes
20.oktobris 2014, 21:25 | links
 
Apstāšanās aizliegimu sabiedriskā transporta pieturā nosaka MK noteikumi, kas visiem saistoši, arī par nobraukšanu no brauktuves nereti Pašvaldības brīdina pirms iebraukšanas attiecīgajā Pašvaldībā, slikts piemērs...!?

vitenahemots, 20.oktobris 2014, 20:59

Palasi MK un tad te raksti par juridiskiem jautājumiem .
20.oktobris 2014, 21:12 | links
 
mjuniors
20.oktobris 2014, 21:11 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager