Inspektori

Apstāšanās aizliegimu sabiedriskā transporta pieturā nosaka MK noteikumi, kas visiem saistoši, arī par nobraukšanu no brauktuves nereti Pašvaldības brīdina pirms iebraukšanas attiecīgajā Pašvaldībā, slikts piemērs...!?
20.oktobris 2014, 20:59 | links
 
Tu runā par sodiem, bet es par principiem, viss atkarīgs cik godīga būs Pašvaldība sodīt personu iepriekš nebrīdinot par pārkāpumu, vai arī cik labs personai būs advokāts...!?
Ja Tu neatzīsti to, ka jebkuram LV pilsonim nav jāzin visu LV Pašvaldību Saistošie noteikumi, tad tālāk nav jēgas diskutēt!?

vitenahemots, 20.oktobris 2014, 20:20

Zaglis var iet tavā dzīvoklī, jo durvis taču nebij aizslēgtas.. Es nezināju, kad tavā pašvaldībā (dzīvoklī) nedrīkstēja tā..
20.oktobris 2014, 20:58 | links
 
vitenahemots-es jau rakstīju, ja taisies braukt uz citu pašvaldību un neko nepārkāpt, iepazīsties ar tās saistošiem, gribi teikt ja es aizbraukšu uz Rīgu un novietošu auto zālienā, via apstāšos taksometra stāvietā un man uzlīmēs plāksteri, es būšu sodīts netaisnīgi? Es arī nezinu visu pašvaldības saistošos, bet zinu daudz ko Rīgā nevar, ko pie mums var.
20.oktobris 2014, 20:46 | links
 
Tu runā par sodiem, bet es par principiem, viss atkarīgs cik godīga būs Pašvaldība sodīt personu iepriekš nebrīdinot par pārkāpumu, vai arī cik labs personai būs advokāts...!?
Ja Tu neatzīsti to, ka jebkuram LV pilsonim nav jāzin visu LV Pašvaldību Saistošie noteikumi, tad tālāk nav jēgas diskutēt!?
20.oktobris 2014, 20:20 | links
 
Par LM runājot, atbildība jau paredzēta un pašvaldība tieši nevar sodus noteikt, varētu par kaut kādu laivu, atkritumu vai apmešanās vietu pārkāpšanu.
20.oktobris 2014, 20:09 | links
 
vitenahemots- pašvaldības, balstoties uz likumu par pašvaldībām :
43. pants. Dome ir tiesīga izdot saistošus noteikumus, paredzot administratīvo atbildību par to pārkāpšanu, ja tas nav paredzēts likumos, šādos jautājumos:
un ja viņas neparedz brīdinājumu, tad nebūs brīdinājums, vari tad sūdzēties tiesās cik patīk nekādi nevinēsi.
20.oktobris 2014, 20:01 | links
 
malikis2011
Es nekad neteicu, ka iebraucot citā Pašvaldībā tie nav jāievēro, bet tiem nav primāra spēka, attiecīgi, pirms sodīt citas Pašvaldības iedzīvotāju par atšķirīgu attiecīgās Pašvaldības pārkāpumu, kurš nav noteikts LV likumā vai MK noteikumos ir iepriekš jābrīdina par tādu vietējo noteikumu esamību, un tikai tad, ja atkārtoti pārkāpj, arī sodīt...!?
20.oktobris 2014, 19:57 | links
 
Nekad nejauciet Valsts likumus, vai Valsts noteikumus/MK/ ar likuma spēku ar Pašvaldību Saistošajiem noteikumiem, kuri nav saistoši visai valstij...!?
20.oktobris 2014, 19:47 | links
 
Normunds
Ja būtu gudrāks, tad saprastu, ka Pašvaldību Saistošajiem noteikumiem nav likuma spēka, un tas nav likums!?
20.oktobris 2014, 19:43 | links
 
Jebkurā gadījumā, padomā par to faktu, ka jebkuram LV pilsonim nav pēc likuma jāzin jebkuras Pašvaldības Saistošos noteikumus, un izsecini no tā izrietošo...!?

vitenahemots, 20.oktobris 2014, 18:41[/quote]

palasi Latvijas likumdošanu un būsi pārsteigts par to, ka ir tāds punkts kur rakstīts: likuma nezināšana neatbrīvo no atbildības
20.oktobris 2014, 19:34 | links
 
Re, te ar vari to pašu izlasīt!

https://e-justice.europa.eu/content_member_state_law-6-lv-maximizeMS-lv.do?member=1
20.oktobris 2014, 19:30 | links
 
Pašvaldību saistošie noteikumi, ir saistoši konkrētās pašvaldības administratīvajā teritorijā. Neatkarīgi no tā, kur persona ir deklarēta!

Tad jau pēc tavas loģikas sanāk, ka aizbraucot uz citu valsti tev nav jāievēro vietējā likumdošana, jo tev tak neviens neliek zināt visu pasaules valstu likumdošanu. Ne tā?!
20.oktobris 2014, 19:27 | links
 
Par ko jūs cepās?
vitenahemots taču neko nezin, bet uzdod jautājumus.
Kungam visi teikumi ir ar jautājuma zīmi beigās.
20.oktobris 2014, 19:18 | links
 
vitenahemots- parādi kaut vienu tiesas spriedumu kur pateikts ka iebraucot citā pašvaldibā nav jāievēro tās saistoši. Man pieriebušies tādi juristi kas izlasa kaut ko un kaut kā un sāk izrādīties.Varu pastāstīt no prakses, atbrauc klienti ar juristu, sākumā jurists ienāk un paprasa kā pēc likuma viss jādara, tad pasauc klientus un sāk šiem klārēt likumu, ko tikko viņam pastāstija, laikam tādu juristu pieštancēts pie mums ka biezs.
20.oktobris 2014, 18:59 | links
 
vitenahemots
Tad pēc tavas loģikas sanāk ka, piemēram Ventā tiem kas nedzīvo Kuldīgas novadā kur ir spēkā LM nav jāpērk licences jo redz viņiem nav jāievēro kādi tur Kuldīgas novada saistošie noteikumi par licencēto makšķerēšanu? Visus sastošos apstiprina reģ un vides ministrija, apstiprinot skatās vai nav pretrunā ar satversmi, MK noteikumiem, likumiem un citiem normatīviem aktiem. LM nolikums ir kā pielikums saistošajiem noteikumiem.
20.oktobris 2014, 18:58 | links
 
Iespējams, viss atkarīgs no laba jurista...!?
Malikis2011 pastudē vairāk jurisprudenci un tad strīdies, ne vienmēr viss dzīvē notiek tā, kā tam vajadzētu notikt, it sevišķi Latvijā...!?
Jebkurā gadījumā, padomā par to faktu, ka jebkuram LV pilsonim nav pēc likuma jāzin jebkuras Pašvaldības Saistošos noteikumus, un izsecini no tā izrietošo...!?
20.oktobris 2014, 18:41 | links
 
vitenahemots- tad jau sanāk, ka mani kā Jūrmalas iedzīvotāju Rīgā par braukšanu bez biļetes sodīt nevar... :D
20.oktobris 2014, 18:29 | links
 
Pašvaldību saistošie noteikumi ir saistoši visām privātpersonām un juridiskajām personām attiecīgajā administratīvajā teritorijā...!?
20.oktobris 2014, 18:28 | links
 
vitenahemots-nu Tu brauc auzās, pirms brauc uz citu pašvaldību iepazīsties ar tās pašvaldības saistošiem.
20.oktobris 2014, 18:14 | links
 
Bebrs, kur mācījies...!? Katram Latvijas pilsonim nav jāpārzina katras Latvijas Pašvaldības Saistošie noteikumi, bet ir jāzina visi likumi, un uz to pamata izdotie normatīvie akti, Ministru Kabineta noteikumi, kas savulaik tiek izsludināti „Latvijas Vēstnesis”!?
Pašvaldību Saistošie Noteikumi nav primāri citu Pašvaldību iedzīvotājiem, lai tos piemērotu citas Pašvaldības iedzīvotājiem ir tos iepriekš jābrīdina par noteikumu pārkāpumu, un attiecīgām sekām...!?
Protams vecie "menti" bieži rīkojas par vecam...!?
20.oktobris 2014, 17:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager