Inspektori

Ja ir videokamera, nofilmē..
30.septembris 2014, 23:15 | links
 
jautajums inspektoriem -- redzu tikliniekus cemmeretajus - ka man rikoties????

sandx__, 30.septembris 2014, 23:09

zvani policijai!
30.septembris 2014, 23:14 | links
 
jautajums inspektoriem -- redzu tikliniekus cemmeretajus - ka man rikoties????
30.septembris 2014, 23:09 | links
 
Neko labu no visas šīs ''smules'' nevar izlobīt... Viens inspektors lamā otru... Kurš inteliģentāks, jūrmalnieks vai latgalis?! Spriežot pēc rakstītā, tikai daži, arī latgaļi, vismaz uzrunu raksta ar LIELO ''T'', ko nevar teikt par jūrmalniekiem. Nekā personīga, tikai uzskatu, ka cieņu vajag izrādīt jebkuram foruma biedram, neatkarīgi no uzskatu dažādības.
30.septembris 2014, 22:16 | links
 
Varbūt nav jācīnās tik ļoti ar maliķiem, bet ar iespēju pārdod nelegāli ķertās zivis, saprotu ka tas neatrasinās to maliķu problēmu kas ķers nelielos apjomos, bet lieliem būtu grūtāk.
30.septembris 2014, 22:09 | links
 
Nopietnas lietes nevajag ņemt pārāk nopietni...It sevišķi vakaros :)

Tonis, 30.septembris 2014, 21:40


Lai Jūs neaizvainotu, rūpīgi pārlasīju pēdējās 2 dienas postus...bet kam tika adresēti vārdi par "lietēm" vakaros, tā arī nesapratu!!!:))
30.septembris 2014, 22:05 | links
 
Nopietnas lietes nevajag ņemt pārāk nopietni...It sevišķi vakaros :)
30.septembris 2014, 21:40 | links
 
Jau 4 dienas lasu šo saraksti...un saprotu - bērnudārzs...labākā gadījumā - sētu mači!!!
Man makšķerēšana ir atpūta. Tad kad esmu uz ūdens, domāju tikai par vienu, kā atrast zivi, kā piemānīt zivi, kā uzlabot savas prasmes makšķerēšanā...par darbu un ikdienu vispār nedomāju...es vnk atpūšos no tā, no ikdienas!!
Jā, esmu pret maliķiem, brakariem, tīkleniekiem...bet šeit es neredzu loģisku, saprotamu risinājumu pret viņiem!! Cik noprotu, tie kas cīnās pret, ir pārāk vāji, pārāk nespējīgi izdomāt veidus kā cīnīties un galvenais, vēl paši ir neapmierināti ne jau ar savu darbu, bet situāciju kā tādu...protams, vainojot citus apstākļus(piemēram, samaksu par darbu)! Turpretī, pretējā nometne jūtās ļoti komfortabli...domā, ka visus ir piečakarējusi un ir "zemes naba"...cik raksturīgi mūsdienām!! Vienu vārd sakot, abi domā, ka ir gudrāki par otriem...lūk rezultāts konfliktam, kas virmo arī šeit...
Bet, ja nopietni...es tiešām kā ierindas makšķernieks nezinu kā man rīkoties, ja netīšām uzduros/atrodu kādu tīklu!? Kas ir pareizi, kas nē. Kādām jābūt manām rīcībām?? Ja teiksiet, palasi likumus...tā nav atruna!! Tas ir Jūsu tiešais darbs, skaidrot, kā būtu pareizi!! Nevis, kā es to redzēju šeit...ja tiešām šeit redzēto rakstīja inspektors, kas saņem algu no nodokļu maksātājiem...man radās jautājums - vai tiešām ir vērts Jūs meklēt(jo info par šādām lietām nav pietiekami atspoguļotas...ir krietni jāpapūlas, lai saprastu kam un kurā brīdī var zvanīt, ja protams atrod īsto ierēdni!!),vērsties pie Jums pēc palīdzības(skat.attieksme šeit Forumā)!? Žēl man ir tikai zivis, kas cieš gan no maliķiem, kas viņas slaktē...gan inspektoriem, kas zivis izmanto kā ķīlniekus, mānekļus, lai sagūstītu maliķi...iespējams, tā nav taisnība otrajā gadījumā, bet tas ir tas ko es no malas redzu...
Rezumē: es noteikti neesmu pret inspektoriem, amatpersonām, kas cenšas darīt savu darbu. Es noteikti neesmu pret to, lai noķertu un sodītu maluzvejniekus(vai kā citādi viņus sauktu)! Manuprāt šis forums ir vieta, kur visus apstākļus, likumus, ierosinājumus, kļūdas utt. mēs visi varam apspriest konstruktīvi, efektīvi un visiem saprotamā valodā(bez jurista palīdzības), tā lai tas palīdzētu kopīgam mērķim - lieliskai makšķerēšanai, labai atpūtai pie/uz ūdens.

Vēlos dzirdēt(lasīt) tiešām profesionālu informāciju no amatpersonām, izsmeļošu informāciju par šo tēmu...nevis šo "bērnudārzu"!

Visiem veiksmi un galvenais labi atpūsties pēc darba vai brīvdienās!!:)
30.septembris 2014, 20:11 | links
 
Kur pazudusi inteliģence ?
Ja kopā sēnes lasītas, kāpēc pēcāk publiski jāķēzās?
Toni, tev ar visu laiku kautkas niez? Itkā vecis normāls, brīžam liekas, ka aiz neko darīt tiešām velk uz kāšķi !
Apsveru domu pie tevis zivis paķert, bet šī reklamācija man nu nepavisam nepatīk.

Pēdējā laikā sajūta, ka večiem lielai daļai ir mēnešreizes, lai gan ģenētiski tas nav pierādīts !!!
30.septembris 2014, 20:01 | links
 
vsop,
Varbūt tevi apbēdināšu,bet man ne tikai darbadienu,bet arī brīvdienu rītos nav niķis pohot,tā kā kompāniju sastādīt nevarēšu...

Tonis, 30.septembris 2014, 19:22

jus alkatrazi esat pamanijusi sadaljas nosaukumu?tikli vienmer ir likti un turpinas likt,varat kaut viens otram matus raut no d...as bet neko neizmainisiet.
30.septembris 2014, 19:32 | links
 
vsop,
Varbūt tevi apbēdināšu,bet man ne tikai darbadienu,bet arī brīvdienu rītos nav niķis pohot,tā kā kompāniju sastādīt nevarēšu...
30.septembris 2014, 19:22 | links
 
Pazīstams ar tevi neesmu.....
Pārējais tekstā.

Nekas nemainās....paliek garlaicīgi :)
30.septembris 2014, 18:28 | links
 
Prieks, ka esi izgulējies, doļevik...

Redzi, Toni, lai nepārprastu tu vēlreiz, tā doma par doļās ņemšanu ir tava. Tu to šeit propogandē, muldēdams tukšu. Krīt acīs arī tāda lieta, ka vairums tavu textu parādās vēlu vakaros un tādi ... sekli vai?... nu murgaini... šis no šī rīta ir pavisam smags... uz dienu jau atkal mazliet skaidrāks, saprotamāks...

Ja nebūtu publiskas informācijas, ka tu dien-un-nakt zāli pļauj un māju tīri, tad šīs sakritības, iespējams, varētu saistīt ar alkoholu. Iespējams, jo pazīstams ar tevi neesmu. Tā alkohola doma ienāca prātā, kad tu man piedēvēji pohas.

Nav man , Toni, niķis darbadienu rītos pohot, doļās tevi neņemšu. Arī tavās doļas neprasos, savu pietiek.

Skumji, ka vecs vīrs ar tādām muļķibām nodarbojas.
30.septembris 2014, 17:37 | links
 
v.s.o.p.
:) Nu kā,vieglāk palika? Nevajag kopā jaukt,ta smagi nabūs...:))
Bet laikam zināma taisnība Tev ir,kamēr šeitan viens otru doļās nepaņems,miera nebūs...:DD
30.septembris 2014, 15:41 | links
 
Toni, varbūt viņš grib doļā. Norēķins zivīs. A tu viņu neņem un dzen prom. Pat strādāt nepiedāvā.

PS. Ja doma tev bija par kaut ko vēstīt adminam, tad izmanto izvēlni "ziņot administrācijai". Tevi var pārprast.

PPS. izskatās pēc smaga rīta...
30.septembris 2014, 10:41 | links
 
Bet vispār jau īpatnēji sanāk,-cpmaņu forumā ,kurā jābūt popularizētai copmaņu paustā idealoģija un nostāja,kuras administrācija idealoģiski it kā neatbalsta maluzvejniecību un tīklu pārbagātību iekšējos ūdņos,kāds patstāvīgi aizstāv un popularizē to izmantošanu.Pie tam to dara patstāvīgi aizvainojot citus foruma lietotājus...Manuprāt neviens patiesas dabas 'pašpatēriņa 'tīklu licējs ,kurš dzīvo pie ezera un pa laikam iestiepj kādu rūtaino lai daudzveidotu savu pusdienu galdu un tikai tādēļ, ka nav pacietības un laika sēdēt ar makšķeri rokās,nesēdētu caurām dienām copmaņu forumā un ar putām uz lūpām neaizstāvētu savas saprotamās intereses...Domāju,ka katram copmanim ir skaidrs,ka šāda 'pašpatēriņa' tīklu likšana mūsu variantā faktiski ir tāda pati maluzvejniecība,tikai oficiāli atļauta.Tātad iemesls slēpjas pavimam kur citur,-'pašpatēriņa'copi pārvērst par materiālas iedzīvošanās veidu.Centrāltirgus ir pilns ar zivīm daudzas no kurām tur arī sapūst un ir ķertas 'pašpatēriņam'....

Admin, vai nebūtu laiks izbeigt šo 'pašpatēriņa maluzvejniecības' popularizēšanu šajā forumā?






aizstāvju ideju popularizēšanu šajā forumā?
30.septembris 2014, 07:56 | links
 
Ideāls šīs diskusijas iznākums ir tieši tāds pats kā jebkuras citas šeit iesāktas diskusijas iznākums.
30.septembris 2014, 00:02 | links
 
Man interesanti, kādu jūs, zēni, katrs iedomājaties šīs diskusijas ideālo iznākumu :)

Bet tas tad ir gauži viss, kas ir interesanti.
29.septembris 2014, 23:25 | links
 
Imations, varētu tev atbildēt, bet labāk lai Tu paliec pie savas pārliecības.
29.septembris 2014, 23:09 | links
 
Pavērojat kad parādās zaļpumpainais cilvēciņš!Kautkā tas parasti notiek laikā kad iestājas paltraku liegums!Klau gardieņmeistar,nepiesārņo copmaņu portālu!Labāk dodies uz savu šķūnīti un pameditē divvientulībā ar paltrakiem!Varbūt kāds caumurs nav aizlāpijies!DDD
29.septembris 2014, 22:27 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager