Inspektori

Par to UN?
Tādi ir mums tie pārstāvji, viens pārkāpējs otrs sīnis, kuri visos iespējamos veidos propogandē "labo" LM un zveju iekšejos publiskos ūdeņos.

Mālpils piemērs bija ļoti spilgts piemērs par ko tu cīnies. 600 eiro gadā manuprāt ir mazāk kā 2 eiro dienā. Cepuri nost un kāju virsū :)
26.novembris 2014, 10:37 | links
 
http://www.copeslietas.lv/site/bildes/bilde-52097.htm

guntarskl, 26.novembris 2014, 09:51


UN?
https://www.zm.gov.lv/zivsaimnieciba/statiskas-lapas/nozares-darba-grupas-padomes/latvijas-ieksejo-un-juras-piekrastes-udenu-resursu-ilgtspejigas-izmant?nid=1127#jump

Kur ir MRK?
26.novembris 2014, 10:20 | links
 
 
Cik zinu MOSP uzdodas par LV makšķernieku pārstāvjiem, tad būtu interesanti uzzunāt kādi priekšlikumi ir iesniegti maluzvejniecības samazināšanai. Ja nemaldos MOSP dibināja 2011 gadā, tad 3 gadu laikā kāds kontroles progress ir saniegts ?

Alcans, 25.novembris 2014, 21:44


Progress ir milzīgs, mēs ierosinājām maluzvejniecību izskaust pilnībā, un valdība apsolīja to paveikt ja ne šogad, tad nākamgad noteikti.
26.novembris 2014, 09:44 | links
 
Šī suga jāgaida kad izmirs, ar LM viņus neapkarot.
26.novembris 2014, 08:48 | links
 
Es par licenzeetu copi Gaujaa, vismaz nebuus cemmeretaaju, Buļļupee ari licenzes vajadzeetu obligaati, vairaak ne grama :)

opusums, 25.novembris 2014, 21:51

Kurā vietā Gaujā esi manijis cemmerētājus???
Kāpēc labprātīgi pats sev vēlies sarežģīt/ierobežot savu vaļasprieku???
26.novembris 2014, 08:04 | links
 
Es par licenzeetu copi Gaujaa, vismaz nebuus cemmeretaaju, Buļļupee ari licenzes vajadzeetu obligaati, vairaak ne grama :)

opusums, 25.novembris 2014, 21:51

sasapņojies ! Kuldiga un zem tas LM jau kuro gadu , bet cemeretaju mazak nav palicis !
25.novembris 2014, 22:08 | links
 
Es par licenzeetu copi Gaujaa, vismaz nebuus cemmeretaaju, Buļļupee ari licenzes vajadzeetu obligaati, vairaak ne grama :)
25.novembris 2014, 21:51 | links
 
Cik zinu MOSP uzdodas par LV makšķernieku pārstāvjiem, tad būtu interesanti uzzunāt kādi priekšlikumi ir iesniegti maluzvejniecības samazināšanai. Ja nemaldos MOSP dibināja 2011 gadā, tad 3 gadu laikā kāds kontroles progress ir saniegts ?
25.novembris 2014, 21:44 | links
 
Burtnieks ir labs piemērs??? Nesmīdiniet tautu! :)
25.novembris 2014, 21:17 | links
 
jeeska, es jau par to arī runāju, ka šādu piemēru negribu uz Gaujas. Labs piemērs ir Alūksnes ezers, neko sliktu nav ko teikt.
25.novembris 2014, 20:36 | links
 
Urmaas, kā tur īsti ir ?

Ko jūs tur kasās?

Man šķiet ka VSOP vismaz kautko dara, cik lasu, iet uz ZM sēdēm, piedalās, nav vienalkdzīgs, ja ir iespēja papurina arī cemmerētājus.

Tērē savu laiku, utt.

LM....cik tad viņam ir to ezeru un upju, kur viņam ir doļa ? Varbūt te ir tikai stāsts no Tavas puses ''ods un zilonis''??

Ja tas pats nelaimīgais varkalis, tad tur ir sadirsta vieta ar, vai bez LM, varbūt daļiņu tas LM tomkēr no turienes atsit, bet kopumā vieta neomulīga.

Man daudzko gribētos mainīt, bet nav ne laika, ne vēlēšanās ko darīt, jo parasti ''Iniciativa bivajet nakazujema'', to var manīt arī šeit. Kāds kautko dara, cenšas, bet liela daļa pastarpināti no 5-6 jau izpuškotas informācijas nodod tālāk 7jam, un fleitē par 9 mēmi.

Kā var priecāties un propogandēt par to ka nepērk MK, tad jau es uzskatīšu, ka tehniskajā apskatē nemaksāšu ceļu nodokli, jo bedraini ceļi, bet to nevar, jo savādāk TA neiziet.

Likumi tak visiem vieni !!!???


Es vēlaizvien ceru, ka šeit abpusējā simpātiju izrādīšanā kādu dien būs augļpilna diskusija pie viena galda.

Par svēto zivi, ko jūs te dēvējat, vispār nesaprotu.
Norvēģija, kura ir pilna ar šo svēto govi, pat viņiem ir tikai pāris dienas gadā (mājai pie ūdeņiem - lašupēm), kad viņiem ļauts noķert un paturēt (ir ģimenes draugi, ir būts ciemos). Un kas ir Norvēģija, lašu Meka. A mēs te burkšķam par Gauju, Salacu. IR jāsakārto daudzas lietas, bet ir jābeidz skaldīt mati, par to tik priecājas tie, kas šeit neraksta un nerakstīs, bet tikmēr pildīs leduskapjus.

Veči, sākam ar sevi ;) Priekā ;)

kadmijs, 25.novembris 2014, 20:07


Man nav neviena licenzētas makšķerēšanas vietas, Kadmij. Arī doļas nekur nav. Tukša muldēšana, muļķiga minēšana uz a-vosj....

Bet es nekad nenogriezīšu kādu no ceļiem, kuri ūdeņus no nahaliem var pasargāt. Pat ja tas būs LM. Tāds LM kāds tas ir atsevišķas vietās šobrīd - tāds arī nav pieņemams, trūkumi jānovērš un tas ir darbs jaunaji padomei, viens no pirmajiem 4 svarīgajiem. Nav slikti, ja cilvēki iegūst līdzekļus no zivju ķeršanas organizēšanas, resursus vajag lietot, bet resurss nedrīkst pasliktināties. Tas arī viss.

Piemēram - Mālpils zivis - ieņēmumi no LM bija tikai 600 EUR/gadā, bet ūdeņi ir sakopti un apsargāti. Zivis ķeras. Viņi to no tiem noželojamiem 600 EUR nodrošināja? Aizliedziet vēl ko. Alūksnes piemērs, Burtnieka piemērs. Ko slikti? Copmaņi brauc rindām. Bet kāds visu laiku piļi, ka pret un viss. Slikti un viss. Nu tak padomāt vajag, nevis malt vienu un to pašu. Viņa klubs bija gatavs Buļļupi aizlikt ciet copmaņiem, lai tikai zvejniekus izdzītu. Kur loģika? Zivju pietiek visiem, cemmerētājiem blīvums pietiek, kur nu vēl copmaņiem, tik Centrāltirgū jau imports dominē.

Ko vēl importēsim? Graudus, ja nūjotājiem zemnieku lauki sāks traucēt? Tak tālāk par degungalu jādomā.

Rīt makšķernieku interešu grupa, tad arī darbi atsāksies.
25.novembris 2014, 20:34 | links
 
Brusis
Par šo nav problēmu, varu parakstīties, baigais i-neta guru!?
Bet šobrīd, pēc Tava komentāra, es zinu arī Tavu personību, personas kodu, un daudzas tavas paroles!? Turpmāk, raksti citur lēnām un uzmanīgi...!?
Čekosim...!

vitenahemots, 25.novembris 2014, 20:21

Malacis.Drīksti paņemt konfekti no plauktiņa...
25.novembris 2014, 20:30 | links
 
jancīgais
salacas LM ir pilnīgs idiotisms...nu labi pieļauju uz Svētajām govīm. Bet...ja tur nebūs LM...tad visā upes garumā visu gadu vispār nevarēs makšķerēt. To savulaiku ieviesa stūlbenis-režiosors. Neviens prātvēdērs gan neuzdrošinas to acelt vai izmainīt.

Jā un Staiceles posmam ...vismaz es neatradu kur nopirkt licences.
25.novembris 2014, 20:28 | links
 
Kad beidzot atrisinās problēmas ar MN punktu 12.3...., normāls ES un Skandināvu balansieris!?

vitenahemots, 25.novembris 2014, 20:13

http://www.copeslietas.lv/site/sarunas/topic/1033/
25.novembris 2014, 20:24 | links
 
Brusis
Par šo nav problēmu, varu parakstīties, baigais i-neta guru!?
Bet šobrīd, pēc Tava komentāra, es zinu arī Tavu personību, personas kodu, un daudzas tavas paroles!? Turpmāk, raksti citur lēnām un uzmanīgi...!?
Čekosim...!
25.novembris 2014, 20:21 | links
 
Kad beidzot atrisinās problēmas ar MN punktu 12.3...., normāls ES un Skandināvu balansieris!?
25.novembris 2014, 20:13 | links
 
Nez kā pašam ekspertam ir ar
foto
https://www.google.com/search?q=vitenahemots&;oq=vitenahemots&aqs=chrome..69i57j69i60j69i61.11504j0j4&sourceid=chrome&es_sm=93&ie=UTF-8

Brusis, 25.novembris 2014, 20:02




Tu jau arī esi smuks, ko ar to gribēji pateikt....!?
25.novembris 2014, 20:08 | links
 
Ja ar LC domā LM, tad savu škrobi uzrakstīju. Nemakšķerēju tikai foreles.
25.novembris 2014, 20:07 | links
 
Urmaas, kā tur īsti ir ?

Ko jūs tur kasās?

Man šķiet ka VSOP vismaz kautko dara, cik lasu, iet uz ZM sēdēm, piedalās, nav vienalkdzīgs, ja ir iespēja papurina arī cemmerētājus.

Tērē savu laiku, utt.

LM....cik tad viņam ir to ezeru un upju, kur viņam ir doļa ? Varbūt te ir tikai stāsts no Tavas puses ''ods un zilonis''??

Ja tas pats nelaimīgais varkalis, tad tur ir sadirsta vieta ar, vai bez LM, varbūt daļiņu tas LM tomkēr no turienes atsit, bet kopumā vieta neomulīga.

Man daudzko gribētos mainīt, bet nav ne laika, ne vēlēšanās ko darīt, jo parasti ''Iniciativa bivajet nakazujema'', to var manīt arī šeit. Kāds kautko dara, cenšas, bet liela daļa pastarpināti no 5-6 jau izpuškotas informācijas nodod tālāk 7jam, un fleitē par 9 mēmi.

Kā var priecāties un propogandēt par to ka nepērk MK, tad jau es uzskatīšu, ka tehniskajā apskatē nemaksāšu ceļu nodokli, jo bedraini ceļi, bet to nevar, jo savādāk TA neiziet.

Likumi tak visiem vieni !!!???


Es vēlaizvien ceru, ka šeit abpusējā simpātiju izrādīšanā kādu dien būs augļpilna diskusija pie viena galda.

Par svēto zivi, ko jūs te dēvējat, vispār nesaprotu.
Norvēģija, kura ir pilna ar šo svēto govi, pat viņiem ir tikai pāris dienas gadā (mājai pie ūdeņiem - lašupēm), kad viņiem ļauts noķert un paturēt (ir ģimenes draugi, ir būts ciemos). Un kas ir Norvēģija, lašu Meka. A mēs te burkšķam par Gauju, Salacu. IR jāsakārto daudzas lietas, bet ir jābeidz skaldīt mati, par to tik priecājas tie, kas šeit neraksta un nerakstīs, bet tikmēr pildīs leduskapjus.

Veči, sākam ar sevi ;) Priekā ;)
25.novembris 2014, 20:07 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager