Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
Kāds nevarētu pateikt kā efektīvi pievienot barotavu pie gruntenes vietā ,kur ir nedaudz zāļaina grunts!
2.augusts 2007, 13:02 | links
 
Hmm.patc nesmu ar grunteni makšķerējis bet cik saprotu tu biji domajis ka piestiprināt pie makšķertes auklas ja??varbuut var meģināt ar trisdaļīgo virplīti unpavadiņu...:))
14.augusts 2007, 17:05 | links
 
pameiģini barrotavu likt starp vairākām skrotīm!!! Vēl vari meiģināt lietot PVA šķīstošos maisiņus nevis fīderus!!!
14.augusts 2007, 17:42 | links
 
toms004 laikam esi baigais makskernieks tu varetu man palidzet ka lai labak uztaisa grunteni braucot uz karpam
14.augusts 2007, 21:56 | links
 
kaza es nezinu vai tu gribi ķert ar boilām vai ar fīderi?.!Un kur tu gribito to darīt dīķī vai ezerā???
15.augusts 2007, 09:27 | links
 
Es no sākuma uzlieku divus griezulīšus un sienu galā fīderi..
ES uzskatu ka tur kur man ar grunteni ķeras tikai breksēni un raudas, PVA maisins butu tikai naudas terešana!
16.augusts 2007, 14:35 | links
 
Es tev piekrītu, nauda mums ir tik cik nu ir un tur neko nevar darīt, raudām un brekšie PVA maisiņus nau jēga tērēt arī maksas dīķos pietiek ja barotavai abās pusēs liek 3 lielas skrotis un apakšā sien 2 6-8 Nr. aķus. ķerot
16.augusts 2007, 15:37 | links
 
toms004 es taisos makskeret diki dzilums 2-4 m a kas ir tas fideris es domaju makskeret uz kukuruzu vai makaronu var jau ari uz boilu pameginat .nesmu nakad keris ... ???bet ka da butu ta labaka sistema sadam variantam ... paldies (=...
17.augusts 2007, 12:35 | links
 
Fīderis ir tā pati vecā labā barotava tikai tā to sauc karpinieki ar svinu vai bez tas ir vienalga! Labāk meiģini ķert ar granulām(protams arī slieka un kukurūza ir laba paika) un iebarot arī ar granulām,bet ja gribi ķert ar boilunāksies dikti jābaro! Es parasti sistēmu taisu tā vispirms uz auklas uzlieku 3 vidējas skrotis tad uzveru fīderi atkal uzlieku 3 skrotis lai fīderis ar visām skrotīm nestaigātu priekšā sienu āķi un nokniebju tam galu lai paliek tikai āķa kātiņš pēctam piesienu divus āķus 5-10 cm atālumā!!! Visa tā gudrība!
17.augusts 2007, 17:15 | links
 
tomsoo4 tas granulas ir tas iecavnieka taja 5kg maisa ja un kapec jakniebj akim gals un vel es ta isti nesapratu kur tie divi aki jasien pie ta nokniebta vai pie ta fidera ...??? paldies ...(=
17.augusts 2007, 18:45 | links
 
Granulas ražo dobeles dzirnavnieks tās ir 2 , 5 , 10 kilogramu maisos. Es jav tā domāju ka tu mani nesapratīsi!!! kad tu uzliec fīderi ar skrotīm (tev paliek brīvs auklas gals ap 50 cm tad tu piesien āki kuram tu nokniebi galu tad nostum strotis ar visu fīderi līdz tam, tad tev paliek vēl brīvs auklas gabals tur sien āķus.) Ceru kad saprati 'tā to grūti izstāstīt (bet sistēma strādā labi ( ja māk to pielietot))!!! Ja nesanāk jautā vēl ! ceru ka zini kā uzlikt granulas uz āķa, tās var nopirkt katrā normālā copes bodē! Lai veicas!!!
17.augusts 2007, 20:33 | links
 
ja vispar isti nezinu ka granulas dabut uz aka to sistemu meginasu taisit ta redzes kas sanaks a obligati vajag tos svininus likt pie fidera .... bet vel nevaru saprast kapec tas akis jakniebj un ka tur var palikt gals ja piesien aki es nezinu vai jus sapratat ko gribeju prasit ... ?? paldies ka esat tik saprotos (=.
17.augusts 2007, 21:13 | links
 
Sistēma ir pa visam vienkārša kad to redz pats ar savām acīm, no sākuma es arī nesapratu bet kad redzāju vis aizgāja!! Ar granulām ir vienkārši vajag nopirkt pipetes tad tās sagriest mazākos aplīšos, un tad tajās vajag ielikt lielākos kombikorma gabalus un tad aiz gumijas aizāķēt, un jā es zinu ko tu gribi saprast!!!āķa galu vari nekniebt ja gribi, tā tev būs vieblāk!!! un kad piesin visus āķus aiz tiem auklu nogriez!! ceru ka kļūs vieglāk!!!
17.augusts 2007, 21:32 | links
 
tomsoo4 jums skype nav ja nau noslepums (= ... paldies ..!!!!!
17.augusts 2007, 21:40 | links
 
cik tad tas granulas jaliek uz aka 2 un kadu zilku labak izmantot monifila 0,30 bus laba kada firmas zilku jus izmantojat ... ??? paldies...
17.augusts 2007, 22:04 | links
 
to sistemu apmeram sapratu paldies tev ...(=
17.augusts 2007, 22:05 | links
 
es pats lieku 4 gramulas, ja ir lokans kāts var pirkt pīto 0,18 ir pilnīgi pietiekama var arī monofīlo 0,30-0,40mm (negribu firmas reklamēt) bet SALMO BRAID ELITE ir mana iecienītākā pītā aukla !!! Nav par ko!!! un kas ir skype????? Lai veicas
18.augusts 2007, 16:23 | links
 
Granulas var un vajag likt (uz āķa)arī uz cita tipa sistēmām!!!
18.augusts 2007, 20:41 | links
 
toms004 tas granulas nem ari citas zivis piem breksi utt un vel a tas granulas nevar kautka vieglak uz aka dabut tas ar to pipeti ir sareztiti pec katras zivs jamaina tie gumijas rinkisi jo zivs jau vinu aped ????
19.augusts 2007, 20:34 | links
 
Ja tu uzliksi granulas un pec tam uzliksi slieku protams, es esmu tā ķēris karūsas raudas brekšus ručraudas!!! Citu veidu es nezinu, tās granulas udenī izšķīst apmēram 20-25 minūtēs, es paprovēju mājās krūzē!! Es centīšos tev mazliet apgaismot kad esi uzlicis gralulas uz āķa pagriez tās apkārt ap āķi un tad aizāķē !! Ceru ka saprati!! Es sapratu ka tu biji uz copi, vai tā?? kā gāja?? Pasaki kādas sistēmas tu parasti lieto!!
19.augusts 2007, 21:02 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager