Gruntenes sistēma!

Feedera pievienošana!
ja biju uz copi uz vitkopiem dabuju 2 karpas vienu 2,5 kg otru cu mazaku es parasti makskereju ar parasto fideri uns apaksa piesienu aki ta sistema ari strada un nezinu vai ir vajadzigi tie daudzie aki pilnigi pietiek ar 2 akiem ... jus teicat ka karpai vajag pito auklu manuprat tas nau vaijadzigs jo visi ties latvijas karpnieki makskere ar parastajam auklam jo pita ir domata vairak spiningam bet es vienalga nesaprotu ka lai to granulu dabu uz aka panem pipeti tas gumiju sagriez aplisos un tad uzmauc virsu granulai un to gumiju aizkabina aiz aka un vis vai ta bet ja ta tas ir tad tas ir baigi ssarezditi.
19.augusts 2007, 22:11 | links
 
kur ir vidkopji??? Par to pīto auklu tu stipri kļudies, man pašam tīri labi patīk spiningot vēl nēsmu gaujmalā ar pīto auklu nevienu redzējis parasti visi darbojas ar 0,20-0,25mm monfīlo pītā ir dikti dārga tāpēc to izmanto retāk (veči karpu ķeršanai bet tā tur 2 sezonas)!!! īsti nesapratu par tām granulām !!! Un es neteicu ka krpām vajag pīto es teicu ka tā ir lābāka (ja ir elastīgs kāts)
20.augusts 2007, 09:19 | links
 
Ar ko tu parasti iebaro, cik daudz,un kādus atraktorus liec klāt???
20.augusts 2007, 09:47 | links
 
soreiz iebaroju ar veikala pirkto gatavo baribu sensas 3000 carp bet es meginu visadas citreiz makskereju ar pastaisitam baribam atraktorus es vispar nelieku kalt manuprat tie nau vajadzigi nu varbut retu reizi pieleku bisku kadu smarzinu kiploku ellu vai kautko tamlidzigu un iebaroju es diezgan maz kafus 2 kg ne vairak man nepatik gazt baribu spainiem ieksa tas ir par traku jo nesmu nekads miljonars ar tam granulam nezin daudzi ker es vel nesmu meginajis bet domaju ka meginasu sesdien braucu uz karpaam lai kam pirksu granulas bat nezinu ka vinas dabut uz aks .... ??? a tas granulas ka lai vinas aizmet tikk talu ka baro ..un vel es nesapratu ka vinas dabut uz aka ar kadiem makskerikiem jus makskerejat ar specialaiem karpu katiem un spolem ??(=
20.augusts 2007, 13:18 | links
 
vai laikam bikin saputrojos )=
20.augusts 2007, 13:20 | links
 
Tas nekas ka nesi miljonārs 5kg granulas maksā ap 2 ls es parasti baroju ar 1 pieckilogramīgu maisu granulām viemā spainī un spec pļuru otrā- 1kg smalki malti kukurūzas putraimi, 0,5 kg sensas 3000 carpes,120-140g. sensas grauzdētās kaņepes, lētā poļu karpu barība 1kg, 4 tējkarotes carpx, aromix carpes sensas, naver club aromix carpes. Tu mani drošvien nesaproti, kāpēc tikdaudz jābaro pirmkārt lai pēc iespējas vairāk karpas sanāktu pie manis jo vairāk karpas atnak jo lielāka tām konkurence par barību tās zaudē uzmanību un tad es sāku strādāt jo gadās ta kad carpa vēl ir sačokā ka jau otra grib savākt manu kātu!!! Manā arsenālā ir tikai viens īsts karpu kāts un viena spole nākošgad domāju pamatīgi iepirkties pašlaik iztieku ar vimbu kātiem, praktiski kātiem nau nozīme galvenais ir zivi apčakarēt tad vis būs ok!!!! un vēlreiz par granulām pņem pipeti sagriez to vairākos riņķīšos tad vienā riņķītī ieliec 4 gabalus tad pipeti aizāķē aiz āķa ko tur nesaprast!!?? Es visu to barības kvantumu ūdenī dabuju vienkārši ik pa 20 minūtēm pārmetot visas gruntenes!!!
20.augusts 2007, 17:35 | links
 
Sarunas par pasākumu "LR čempionāts zemledus makšķerēšanā 1.kārta". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
20.augusts 2007, 19:42 | links
 
Sarunas par pasākumu "LR čempionāts zemledus makšķerēšanā 2.kārta". Sīkāk par pasākumu skatīt šeit.
20.augusts 2007, 19:42 | links
 
ja
20.augusts 2007, 20:35 | links
 
ja nau noslepums ka jus sauc es vienkarsi gribu a r jums vel pa copi parunat bisku tur bus vieglak (=
20.augusts 2007, 20:54 | links
 
Mani sauc Toms Zuika, būsi ļoti pārsteigts jo noteikti domā kad esmu 40-50 gadu vec bet mani vienkārši ir mācijuši labākie daudz uzinu uz vietas no večiem tāpēc lūdzu bez tā jūs labi!!??
20.augusts 2007, 21:00 | links
 
ok ok (= sory
21.augusts 2007, 09:23 | links
 
Tak ne jāmaina tikai granulas kas ir izšķīdušas man karpas ir ļēmušas daudzko karpeli granulas boilas makaronu slieku bonduel kukurūzu baltos motiļus pagājušajā sezdienā gribi tici gribi ne man viena sīkaļa paņēma maili ar ko ķēru asarus domāju ka būs dūcis izrādās 1kg karpu bērns!!!
21.augusts 2007, 16:55 | links
 
a ko tu tam kartupelim liec kalat medu vai ko citu vai tikai pliku makaronu cik ta tu i nokeris lielako karpu ..
21.augusts 2007, 17:03 | links
 
vai sajaucu pliku kartupeli
21.augusts 2007, 17:03 | links
 
kartupeli un makaronu es mērcēju medū va zemeņu sīrupā pagaidām lielas man neķeras lielākā ir 2,3 parasti vienā copes reizē dabuju 8-12 nav protams giganti 1,8 -2,3 ja gribētu noķert lieās man dīķī vaidzētu sēdēt divas vai trīs dienas!!! Šad tad ūdenī ar kaķeni iešauju pakādam mazam tupenim (stundā 3-5) tā pat kādu kukurūzas graudu pie barības lieku klāt arī čut čut baltos vai motili vasarā par nelaimi tos dabūt grūti un maksā ar tie dārgāk!!! der arī sakapātas boilas nutrabaits ir labas!!
21.augusts 2007, 17:56 | links
 
a, es nekad neesmu ķeris karpas man tas ipasi nepadodaas.! :) man vairaak uz grunti patiik ķert gaujaa asarisus un raudas. :)
31.augusts 2007, 11:27 | links
 
lēnumos vai straumē uz ko cik liels āķis , cik gramu svins???
31.augusts 2007, 11:56 | links
 
es lenums ,mekleeju bedres ..!akis 8 .. uz tarpu.. svins man ir pastaisiits sakauseeju svinu ieleeju karotee in kajdu kad sakalst iznemu arr un izurbju caurumu un lets go copeet.! :)
31.augusts 2007, 11:59 | links
 
a cik tev gara tā pavadiņa ???
31.augusts 2007, 12:44 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager