Pirmais Feeder makšķerēšanas komplekts.

Vēlos iegādaties labu pirmo Feeder makšķeres komplektu.
Ļoti atkarīgs no tā, kādos apstākļos fīderē. Lielupi nepazīstu, bet ezeros tāds 120g būs ar atliektiem galiem. Man ir divi- Daugavai: 3.6m, 180g un stāvošam ūdenim 3.9m, 80g, spole, arī salmo baitfeeder

eldorado, 21.janvāris 2016, 14:43


Lielupe un Iecavas upe ir tas raksturīgākās vietas kur dodos, ir straumīte, bet ne tik liela.
domāju, ka 3.60m ir pietiekami, varbūt vari pateikt kāds tev ir modelis!?
21.janvāris 2016, 14:49 | links
 
Ļoti atkarīgs no tā, kādos apstākļos fīderē. Lielupi nepazīstu, bet ezeros tāds 120g būs ar atliektiem galiem. Man ir divi- Daugavai: 3.6m, 180g un stāvošam ūdenim 3.9m, 80g, spole, arī salmo baitfeeder
21.janvāris 2016, 14:43 | links
 
opusums:

Paldies, pameklēšu tavu ieteiktu modeli, jāievērte.
21.janvāris 2016, 13:24 | links
 
Dainisznots:

Paldies par info. Jā, Salmo Diamond jau ir ļoti kvalitatīvs materiāls. Pašlaik apbraukāju veikalus un skatos, kas ir piedavājumā. Noteikti paturēšu arī tevis ieteikto kātu.
Vai spoles gūltņu skaits Feeder tehnikai ir svarīgs, vai var iztikt arī ar 5-6 gūltņu!?
21.janvāris 2016, 13:23 | links
 
dažas labas Salmo spoles ir tā tīri neko, ja uz copi nebrauc bieži - free run salmo spole.
21.janvāris 2016, 06:47 | links
 
Tieši gadu atpakaļ es arī sev uzdevu šādu jautājumu. Un atrisināju to šādi : Kāts - Salmo Diamond 120g 3,9m (50 EUR), spole - Salmo Carp Runner (25 EUR (mazā)). Esmu dikti apmierināts. Protams, ka kāds var pateikt, ka tas ir tāpēc, ka neko labāku rokā neesmu turējis. Bet man Gaujā pietiek. Jo galu galā makšķerēšana tomēr ir gana dārgs prieks. Tā māksla ir ne tik daudz zivi izvilkt, cik sabalansēt budžetu.
21.janvāris 2016, 06:17 | links
 
Sveiki kolēģi,

kamēr ziema ieskauj ūdeņus, man mieru nedod vasaras aizrautīgās copes piedzīvojumu kāre.

Vēlos jums jautāt jautājumu par vispiemērotāko inventāru priekš Feeder makšķerēšanas.

Vēlos iegādāties savu pirmo Feeder komplektu un tādēļ jautāju, ko jūs man varētu ieteikt kā iesācējam.

Kādu kātu izvēlēties (modeli, testa svaru u.c kam jāpievērš uzmanība)?

Kādu spoli izvēlēties (modelis, cik gūltnu, galvas izmērs)?

Auklas (modeļi, izmēri u.t.t)



Vietas kurā regulāri makšķerēju ir Lielupe un daži ezeriņi Latgalē.

Cenu kategorija no 60 līdz 90 euro par komplektu.

Ceru, ka būsiet pretīmnākoši un dalīsieties savā pieredzē.

Sargiet sevi!
21.janvāris 2016, 00:58 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager