LMSF

Kāds ir jūsu viedoklis par LMSF organizētajām sacensībām.
Citāts no facebook teksta- "Ne velti vienmēr tiek deklarēts, ka pirmo desmit vietu ieguvēji var uzskatīt sevi par izlases kandidātiem.""Kāds var pateikt kad kāds čempionāta 8-10 vietas ieguvējs ir reāli ticis izlasē?Tīri intereses pēc interesējos!

stakeris, 18.augusts 2016, 19:58



Kā rezervnieks vai vismaz palīgs, domāju, noteikti varētu būt tāds gadījums, lai gan pētījis neesmu, protams. :)
18.augusts 2016, 20:06 | links
 
Citāts no facebook teksta- "Ne velti vienmēr tiek deklarēts, ka pirmo desmit vietu ieguvēji var uzskatīt sevi par izlases kandidātiem.""Kāds var pateikt kad kāds čempionāta 8-10 vietas ieguvējs ir reāli ticis izlasē?Tīri intereses pēc interesējos!
18.augusts 2016, 19:58 | links
 
Man ar', man ar' lūdzu linku uz Kristiāna viedokļa saiti. Paldies! :)

Megafox! Kur var iepazītītes ar Kristiāna rakstu? Ir ziņkārība iepazīties ar Kristiāna viedokli.

Meklēju un nesanāk atrast.

o.

otinjsh, 18.augusts 2016, 16:23
18.augusts 2016, 19:12 | links
 
PM skaties...


Megafox! Kur var iepazītītes ar Kristiāna rakstu? Ir ziņkārība iepazīties ar Kristiāna viedokli.

Meklēju un nesanāk atrast.

o.

otinjsh, 18.augusts 2016, 16:23
18.augusts 2016, 17:32 | links
 
to close24

Nešķiet ka JST komentārs parāda to, ka LMSF nepieciešamas pārmaiņas un uz tādiem principiem nevar turpināt savu darbību vispār?

Baloža vietā uzrakstītu izklaides pēc IZM SD (labāk sekretāra vietniekam :) ) un arī LNSP, jo LMSF ir pārkāpusi Sporta Likumu.

Skatoties uz šo ģeniālo JST FB komentāru jāsecina, vecums nenāk viens....
18.augusts 2016, 16:48 | links
 
Megafox! Kur var iepazītītes ar Kristiāna rakstu? Ir ziņkārība iepazīties ar Kristiāna viedokli.

Meklēju un nesanāk atrast.

o.
18.augusts 2016, 16:23 | links
 
Ja nu kāds nav Facebook, J.Stikuta komentārs.

LMSF katru gadu ir diskusijas par izlašu veidošanu. Pateicoties Mārtiņa Baloža "aktivitātēm", tās netrūkst arī šogad. Varu tikai īsi iepazīstināt ar savu viedokli, kurš izveidojies ilgu laiku esot valdes priekšsēdētāja amatā.

Valde katru gadu lemj par 6-7 dažādām izlasēm un tai katru gadu nākas sastapties ar visdažādākajiem viedokļiem. Ir izmēģināti dažādi varianti un valde sen ir pārliecinājusies, ka mūsu apstākļos labākais ir risinājums, kad izlases veidošana tiek uzticēta valdes loceklim, kurš ir atbildīgs par attiecīgo disciplīnu. To valde ir deklarējusi neskaitāmas reizes un, liekas, visiem tas bija jāzin. Valde ir pārlicināta, ka tieši tā ir persona, kura vislabāk pārzin iekšējo virtuvi un spēj izvērtēt visus aspektus. Ir bijušas visdažādākaš idejas, taču tās nav sevi attaisnojušas.
Attiecīgi, atbildīgā persona vienmēr piedāvā delegācijas un izlases sastāvu un savu argumentāciju, kāpēc tieši tā tiek piedāvāta. Kritēriji, kuri ir pamatā izlases sastāva veidošanā, nav, kā saka, akmenī iecirsti. Protams, pamatā vienmēr ir sportiskie sasniegumi, pārsvarā gadījumos izlasē tiek iekļauti medaļnieki, bet dažreiz tajā tiek iekļauts karī kāds bez medaļām. Ne velti vienmēr tiek deklarēts, ka pirmo desmit vietu ieguvēji var uzskatīt sevi par izlases kandidātiem.

Veidojot izlasi, reti kad izdodas izbēgt arī no izvēles subjektīvo kritēriju izvērtēšanas. Par tādiem var pieskaitīt pašfinansēšanās iespējas, sponsoru atbalstu, saderību komandā, laika trūkumu treniņiem, ūdenstilpju specifikas pārzināšanu, iepriekšējos nopelnus un pieredzi, un tml. Subjektīvo kritēriju skaitā varētu minēt arī kandidāta publiski pausto attieksmi pret LMSF un tās prestižu. Nez vai valde vienbalsīgi akceptēs izlasi, kurā tiks piedāvāts iekļaut sportistu, kurš izmanto katru izdevību, lai grautu pašu izvēlētās valdes prestižu un turās tikai pie paša definētām savdabīgām uzvedības normām.

Protams, iespējami augstākā vieta PČ ir mērķis, taču līdz šim esam centušies to sasniegt nevis par katru cenu, bet iespējami sabalansētā ceļā. Godalgotā vieta nekad nav bijis pašmērķis, lai gan no tās vienmēr ir bijis atkarīgs valsts dotāciju lielums. Arī labvēlīga ponsoru un atbalstītāju attieksme biežāk ir bijusi atkarīga no sportistu uzvedības nekā no ieņemtās vietas.

close24, 18.augusts 2016, 15:28



Ko nozīmē-"Protams, iespējami augstākā vieta PČ ir mērķis, taču līdz šim esam centušies to sasniegt nevis par katru cenu, bet iespējami sabalansētā ceļā. Godalgotā vieta nekad nav bijis pašmērķis, lai gan no tās vienmēr ir bijis atkarīgs valsts dotāciju lielums. Arī labvēlīga ponsoru un atbalstītāju attieksme biežāk ir bijusi atkarīga no sportistu uzvedības nekā no ieņemtās vietas." ?!?
Tad kāds ir mērķis piedaloties starptautiskās sacensībās? Ja mēs makšķerēšanu kaut kādā līmenī uztveram kā sportu, tad jebkuram dalībniekam, piedaloties jeb kādās sacensībās ir mērķis uzvarēt. Ja tas tā nav, un izlase brauc ar mērķi aizbraukt, tad nafig vajag vispār kaut ko atlasīt un izvēlēties, lai brauc, tie kas grib aizbraukt.
Jo tālāk- jo trakāk...
18.augusts 2016, 16:22 | links
 
Un kurš tagad no "draudziņiem" slēpjas zem nika "close24", kurš aizvakar tik piereģistrējies? :)

Es jau J.Stikuta kungam minēju par atklātību, atbildot uz viņa jautājumu, bet kā redzams, triki turpinās... Eh, makšķernieki :(
18.augusts 2016, 15:49 | links
 
Ja nu kāds nav Facebook, J.Stikuta komentārs.

LMSF katru gadu ir diskusijas par izlašu veidošanu. Pateicoties Mārtiņa Baloža "aktivitātēm", tās netrūkst arī šogad. Varu tikai īsi iepazīstināt ar savu viedokli, kurš izveidojies ilgu laiku esot valdes priekšsēdētāja amatā.

Valde katru gadu lemj par 6-7 dažādām izlasēm un tai katru gadu nākas sastapties ar visdažādākajiem viedokļiem. Ir izmēģināti dažādi varianti un valde sen ir pārliecinājusies, ka mūsu apstākļos labākais ir risinājums, kad izlases veidošana tiek uzticēta valdes loceklim, kurš ir atbildīgs par attiecīgo disciplīnu. To valde ir deklarējusi neskaitāmas reizes un, liekas, visiem tas bija jāzin. Valde ir pārlicināta, ka tieši tā ir persona, kura vislabāk pārzin iekšējo virtuvi un spēj izvērtēt visus aspektus. Ir bijušas visdažādākaš idejas, taču tās nav sevi attaisnojušas.
Attiecīgi, atbildīgā persona vienmēr piedāvā delegācijas un izlases sastāvu un savu argumentāciju, kāpēc tieši tā tiek piedāvāta. Kritēriji, kuri ir pamatā izlases sastāva veidošanā, nav, kā saka, akmenī iecirsti. Protams, pamatā vienmēr ir sportiskie sasniegumi, pārsvarā gadījumos izlasē tiek iekļauti medaļnieki, bet dažreiz tajā tiek iekļauts karī kāds bez medaļām. Ne velti vienmēr tiek deklarēts, ka pirmo desmit vietu ieguvēji var uzskatīt sevi par izlases kandidātiem.

Veidojot izlasi, reti kad izdodas izbēgt arī no izvēles subjektīvo kritēriju izvērtēšanas. Par tādiem var pieskaitīt pašfinansēšanās iespējas, sponsoru atbalstu, saderību komandā, laika trūkumu treniņiem, ūdenstilpju specifikas pārzināšanu, iepriekšējos nopelnus un pieredzi, un tml. Subjektīvo kritēriju skaitā varētu minēt arī kandidāta publiski pausto attieksmi pret LMSF un tās prestižu. Nez vai valde vienbalsīgi akceptēs izlasi, kurā tiks piedāvāts iekļaut sportistu, kurš izmanto katru izdevību, lai grautu pašu izvēlētās valdes prestižu un turās tikai pie paša definētām savdabīgām uzvedības normām.

Protams, iespējami augstākā vieta PČ ir mērķis, taču līdz šim esam centušies to sasniegt nevis par katru cenu, bet iespējami sabalansētā ceļā. Godalgotā vieta nekad nav bijis pašmērķis, lai gan no tās vienmēr ir bijis atkarīgs valsts dotāciju lielums. Arī labvēlīga ponsoru un atbalstītāju attieksme biežāk ir bijusi atkarīga no sportistu uzvedības nekā no ieņemtās vietas.
18.augusts 2016, 15:28 | links
 
Nekas slikts jau tai makšķerēšanas popularizēšanā nav,nu vismaz jauniešu vidū ne!Varbūt mazāk tizleņu un deģenerātu uz ielām būs!To kam svarīgāks par visu ir bezmaksas internets uz krīta pirktā telefonā un kāds psdiennaudas ieekonomēts kokčiks izstrēbts kaut kur vārtrūmē!tad jau labāk lai sēž pie upes vai dīķa!Varbūt ar laiku iemācīsies Vārni no bezdeļas atšķirt?Savākt aiz sevis atstāto alus bundžu kalnu un nosvilināto telti vai pivemto madraci,nevis pamest upmalā pēc foršās izlaiduma kopsvinēšanas!Par to vai bīdīt visus uz sportisko makšķerēšanu mans viedoklis ir mainīgs!Nu nevar visi būt sportisti un daudziem varbūt nevajag arī!Tā lūk.
18.augusts 2016, 14:30 | links
 
Nu gan sasmējos - "strādāt pie vienota mērķa - makšķerēšanas popularizēšanas"... visa šī ņemšanās dara tieši pretēji!

jurciks66, 18.augusts 2016, 13:59


Jāiepļūtī ar kaut ko.
Man, kā svētdienas makšķerniekam, nafig nav vajadzīgs, lai makšķerēšana kļūtu arvien populārāka :) Pilnīgs bulšits tas uzstādījums. Laiks to mainīt. Skan tik jēli un banāli.
18.augusts 2016, 14:16 | links
 
Nu gan sasmējos - "strādāt pie vienota mērķa - makšķerēšanas popularizēšanas"... visa šī ņemšanās dara tieši pretēji!
18.augusts 2016, 13:59 | links
 
Lasu un brīnos, brīnos un lasu.
Ar nelielām skumjām secinot, ka pareizs bija mans lēmums nelīst dziļāk iekšā šajā "sportā". Jā, tieši tā - sportā ir pēdiņās (variet mani nosodīt), un tas pamatā pateicoties šim te mūsu pīļu dīķa skandālam.
Reti rakstu, bet nu arī gribējās viedokli paust :)

Skaidrs, ka ir sāncensība, ne vienmēr viss ir draudzīgi, katram savs raksturs, intereses utt.
Pazīstu arī daļu no iesaistītajiem - gan sportistus, gan LSMF darboņus - nu nav neviens balts un pūkains, katram ir raksturiņš. Skaidrs, ka kāds ir kādu pasūtījis, kādam ko pateicis, kāds atkal atriebīgs vai sodīt gribošs utt. utml.

Bet taisnība ir tiem, kas rakstīja, ka vajag normālu sacensību/izlases veidošanas/ētikas nolikumu, lai nerastos situācijas. Ja kāds kādu sūta uz 3burtiem - sākumā brīdina, tad diskvalificē. Ja tas nav noticis sacensībās, neviens nav diskvalificēts, tad viss - izlase veido pēc nolikuma un nepārprotami brauc čempioni. Par raksturu nesaderību - tāda problemātika, kā dažs labs atzīmēja, bijusi iepriekš un ticiet man - būs vēl un vēl (skatos, kā krasta spinigotāji rīvējas par raneriem utt.). Un atceramies, jo spilgtāka personība, jo šausmīgāks var būt (ne obligāti :)) raksturs + viduvējības neko nesasniedz.

Patika K.Godiņa raksts par sacensībām + apkopojums par rezultātiem, kur secināms, ka viņi ir labākie/stabilākie. Un piekritīšu tiem, kas teic, ka 7.vietas ieguvēju vietā bijā jāsūta otri stabilākie - Karpenkovs/Riekstiņš. + LSMF nu piezvanīt K.Godiņam tak varēja, ne ? :)

Skumji, jo skumji un neatbildēts paliek jautājums - kāda jēga piedalīties čempionātā, ja tālāk Tu netiec, jo kādam nepatīc?

Visbeidzot, es kā "fair play" piekritējs ieteiktu sekojošo - 7.vietas ieguvēji! Saņemieties un uzraksties LSMF, ka atsakāties no dalības pasaules čempionātā, jo nepiekrītat šādai kārtībai un nejūtaties pelnījuši! (P.S. Nu kas ir, dūšas trūkst? :))

Tad mēs paskatītos, kā rīkotos LSMF, varbūt tomēr apsēstos pie viena galda ar visiem, viens otram atvainotos (visi jau pie vainas tomēr), uz čempionātu brauktu labākie un vienotos par kārtību (nolikumiem), lai nebūtu vairs šādu ekscesu un tiešām mēs varētu turpināt strādāt pie vienota mērķa - makšķerēšanas popularizēšanas.
18.augusts 2016, 12:20 | links
 
Par spīti visiem klaigātājiem un knābātājiem M.Balodis ir pierādījis, ka māk makšķerēt un iekabināja visiem Lv čempī! Ļoti prasmīgs, gudrs, mērķtiecīgs un labi ekipēts makšķernieks sportists, cik sanācis komunicēt ar viņu, nevienu sliktu vārdu teikt nevaru.
Ja Lv čempja uzvarētāji netiek izlasē, tad man LMSF ir jautājums: kāda iksa pēc vispār tāds Lv čempis ir vajadzīgs, ko?
Un otrs jautājums: ja M.Balodis ir kaut ko pārkāpis, tad tieši kādus noteikumus un kādus punktus? Savādāk izskatās pēc bērnudārza!
Respekt Mārtiņam par godam izcīnīto 1.vietu Lv čempī, tur tika ļooti liels darbs un laiks ieguldīts!
Bet lai tie rējēji un pārgudrie iet uz poda, jei bogu!
18.augusts 2016, 06:45 | links
 
Willij, ceru, ka mani nepieskaitīji tiem LMSF zākātājiem. Uzrakstīju atstāstījumu tam ko uzrakstījis M.Balodis. Mani var droši pieskaitīt tiem organizētajiem viedokļa paudējiem, kuri norāda uz to, ka viņš nav spējīgs darboties komandā augstāku mērķu sasniegšanai. Iespējams viens pasens M.Baloža vadītās biedrības MOSP lēmums nesadarboties ar LMSF Latvijas kausa organizēšanā (kaut iepriekš MOSP tika norādīts kā organizators un solīja organizēt šīs sacensības) norāda uz pavisam uz ko citu. Saprotams tad arī pie lēmuma, pēc M.Baloža rakstītā, bija vainīga federācija (neatminos kādi tad epiteti tika veltīti šai organizācijai), nevis apstāklis, ka viņš vēlējās Latvijas kausu rīkot nepiemērotā vietā (Lielupē, kura ir par šauru šāda mēroga sacensībām) un ne ar vienu nesaskaņojis bija uzsācis sarunas ar Jelgavas pašvaldību par to. Es gan vēl nezinu kurš mani ir organizējis, bet gan jau ar laiku noskaidrošu.
17.augusts 2016, 23:56 | links
 
Būtu forši ja pēkšņi saradušies federācijas zākātāji parādītu savus ģīmīšus, savādāk izskatās pēc anonīmi apmaksāto aizstāvju pulciņa?
17.augusts 2016, 23:04 | links
 
Izlasīju papildinājumu LMSF skaidrojumam (tepat blogos). Beidzot man tapa skaidrs, kas noticis. LMSF ir viens liels intrigantu kantoris, par kuru vērptajām intrigām sportisti publiski klusē un neatbalsta. Kurzemnieks intervijā pateicis jaunumu, ka sportistu iemaksas nesedz sacensību rīkošanas izdevumus, šī informācija ir īpaši interesanta tiem, kuri rīko sacensības (lasīt nav teicis taisnību). H.Raciborskis izmantojot kopā Jāni Stikutu daudzus gadus noslīpētas shēmas un senu cīņas veidu, kas lielu izbrīnu neradot, pacenties nodrošināt vietu izlases pamata sastāvā BSSA ekipāžai. Tas vēl nav viss, var gaidīt kad ilggadējiem intrigantiem radīsies vēl idejas, ar kurām tie piesegs savu interešu lobēšanu. Diemžēl neviens neteiks vai gadījums ar karogu nav bijis apzināta M.Baloža rakstura provokācija. Pie tam komentāri, kura rada nepareizu iespaidu par M.Balodi ir koordinēti. Balodis ir spējīgs darboties komandā, var teikt komandas cilvēks, kompānijas dvēsele, kuram sportisti nekoordinēti pauž atbalstu, tai skaitā zvanot. p.s. Zurabik sovsem nevinovatij :)
17.augusts 2016, 22:02 | links
 
A manuprāt cepiens ir ne par ko!!!Un lielākajai daļai no šā portāla būtībā par Šo visu borģeli nav nekādas daļas!Ne paši piedalaties,ne taisāties to darīt!(Es pirmām kārtām)Savāciet pietiekami daudz piķa,vai atrodiet sponsorus,lai varētu iegādāties aprīkojumu ar kuru veiksmīgi varētu startēt Latvijas čempī un uz priekšu!Tas tak nevienam no mums nav liegts?Viss pārējais izskatās kā tai krievu teicienā-hokej igrajet sostojaķeļnij mužčina,a bednij igrajet domino!Tāds nu ir mans personīgais verdikts par visu šo lietu!Domāju ka varētu pietiekoši veiksmīgi startēt šajos mačos bet-Ne man ir laika To darīt ne arī pārdesmit tūkstošu liekas naudiņas visiem ar šo pasākumu saistītajiem izdevumiem!Un lai pēc katra posma klausītos To samazgu liešanu par to kā nu kurš ir nobraucis,kuram tur priekšā aizstājušies un kā pirms mačiem izdauza zivis?Personīgi man labāk patīk Tā pa vienkāršo paķert zivis,pabaudīt dabu vienatnē kad gribu kur un ar ko kopā,jo nevienam nekas nav jāpierāda!Notiek tikai iekšējā cīņa pašam ar sevi!Nu Tāds ir mans rezumē,patīk Jums tas vai nē!
Nu kaut kā Tā.
17.augusts 2016, 21:05 | links
 
Sazaans vari man nezinātājam pastāstīt, kuri ir Osprey fishing team sponsori, kas tos piesaistījis, ja ir kādi uzņēmumi, kas ir to īpašnieki?
17.augusts 2016, 20:57 | links
 
Un kas tad tur tāds bija tajās sacensībās? Ko tad Mārtiņš Balodis sastrādāja?
Vesela sadaļa par vienu cilvēku!

P.S. Lizzy komentārs ir ļoti precīzs!

latvians88, 17.augusts 2016, 12:28


Es gan neuzskatu ka Lizzy komentārs ir precīzs. Tas ir komentārs par to, kā būtu vai nebūtu... Nedomāju, ka kāds no Osprey fishing team komandas, būtu neapmierināts ar Baloža k-gu kā komandas dalībnieku. Tādēļ nav objektīvi spriest par cilvēku vadoties no tā, kā viņš attiecās vai neattiecās pret konkurentiem, jeb kādu ārpus LR čempionāta.
Pie tam, neviens vel jo projām nav paskaidrojis, par ko ir viss šis stāsts. Savādāk visi gudri spriež, bet neviens nezin par ko, jo informācija par notikumiem ir virspusēja un nekonkrēta.
17.augusts 2016, 20:06 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager