LMSF

Kāds ir jūsu viedoklis par LMSF organizētajām sacensībām.
Šī šarāde atgādina puiku ģimnāzijas pirmo klasīšu ecēšanos - viens no spējīgākajiem censoņiem savārījis ziepes: izsitis logu, rādījis citiem mēli, apsmējis klasesbiedrus, izkarinājis pa logu savas apenes, salīmējis košļenes pie galdiem un beigu beigās vēl uzspļāvis skolotājam! Direktora mērs ir (beidzot!) pilns! Puika dabū ar stibu pa biksēm un par sodu netiks ņemts skolas ekskursijā! Auuuuu....!!!! brēciens atskan pa visu skolu - daļa klasesbiedru un skolotāju skrien žēlot, daļa nezinot visus apstākļus raksta plakātus un organizē piketu pie direktora kabineta, "sūda skola! rokas nost no mūsu puikas! atlaist direktoru!"... daļa stāv malā un klusi sačukstas... daļa smīn un nesaka neko, bet cītīgi seko, baigi inčīgi, kas nu būs?! Bet čalis tik turpina aurot pa visu mācību iestādi un nemaz nedomā atvainoties vai nokaunēties! Gluži otrādi, viņš aģitē pārējos rīkoties! Rakstīt slepenas sūdzības par iespējamiem pārkāpumiem pret audzēkņiem un paralēli izsaukt uz skolu žurnālistus, organizēt skolu inspekciju utt., utt... Skolai ir savi konkrēti likumi un sava kārtība... direktoram konkrētas instrukcijas kā rīkoties ... Piebrauc autobuss, visi dodas ekskursijā... čalim arī gribas, bet pateikt atvainojiet ... piedodiet, ... es labošos, viņš nav spējīgs....
Smieklīgs un absurds salīdzinājums tāpat kā visa šī situācija! Man visu laiku likās, ka īsti vīri tā nerīkojas un veļu publiski nemazgā! Ir sanācis nelāgi, apsēžas pie galda un izrunā! Bet kam tas ir izdevīgi? Pirmkārt publiski risinot šāda veida domstarpības vienmēr lielākā daļa ieinteresēto būs "cietēja" pusē. Otrkārt, arī slikta reklāma ir reklāma, ko vajag izmantot :) Treškārt, lieliska iespēja iemest papildus dubļus LMSF dārziņā, kur tā jau "nekas netiek darīts" un tagad vēl šitāda šmuce!!!
"Kāds viedoklis par LMSF? Smalki izstrādātas shēmas... iepriekš sarunāts izlases sastāvs... slepeni balsojumu rezultāti..."
Esot šajā makšķerēšanas virtuvē jau ļoti daudzus gadus un daudzus gadus sadarbojoties ar LMSF, man nav nekādu ilūziju! Shēma ir un vēl kāda! :) LMSF ir biedrība, kurā cilvēki bez atlīdzības darbojas uz entuziasma pamata un velta savu brīvo laiku, lai Latvijā popularizētu makšķerēšanu kā sporta veidu un organizētu Latvijas dalību starptautiska mērogs sacensībās. Tā ir organizācija, kurā lēmumus nepieņem kaut kāds viens cilvēks, bet gan valde, kuru veido zinoši vīri ar lielu pieredzi savā jomā. Tāpat tai ir konkrētas vadlīnijas kā darboties. Jā, varētu labāk, varētu savādāk, bet vēlreiz atkārtoju, tas ir brīvprātīgs darbs bez atlīdzības!

Ak, jā, Stikuta kungs ir šīs organizācijas dibinātājs un bijis tās vadītājs 40 gadus!!! Kā viņam tas ir izdevies vai neizdevies ir cits stāsts. Un kāda vispār starpība, tas laiks ir pagājis un šis sirmais kungs jau divus gadus LMSF grožus ir nodevis citās rokās, kas vēl vairāk piestrādā, lai šo organizāciju padarīt par mūsdienīgāku un makšķerēšanas sportu par pamanāmāku plašākā sabiedrībā. Lai vai kā, uzskatu, ka Stikuta kungs pa ieguldīto darbu ir pelnījis cieņu un tikai un vienīgi! Un nevienam nav tiesību viņu, sirmu kungu, saukt par idiotu, kur nu vēl publiski! Tas ir prasti un zemiski, sevišķi zinot to ka ar "nīsto" LMSF viņam ir tik vien sakara kā galvenā tiesneša pienākumi! Tikpat prasti ir spļaut bļodiņā no kuras pašam vēlāk gribēsies kaut ko uzēst! Un nebūt nav tā, ka oi, netīšām vienreiz sanāca, sorry veči! Tas kausiņš ir krājies pa pilienam vien un te nu ir rezultāts! Apzināts vai neapzināts, kas to zin.. tāpat kā čempiona tituls!

ginca, 15.augusts 2016, 00:04


Gint, vispār cepuri nost, labi uzrakstīts un lielā mērā analoģija sakrīt , tikai te neiet runa par esksursiju bet gan drīzāk par starptautisku matemātikas olimpiādi, uz kuru, pēc pedagoģiskās padomes lēmuma netiek pielaists skolas olipmpiādes uzvarētājs, tikai tāpēc, ka direktoru d... pasūtījis :) Tas, ka objektīvi vinš ir uzvarējis, nobāl pret funkcionāru personīgajām ambīcijām un aizvainojamiem, pajāt, ka uz starptautiskām sacensībām tiks nosūtīts kāds vājāks. Es vēl vakar foreļsacensībās ar visādiem cilvēkiem runāju, pie tam, lai gan liela daļa ar Balodi nebūt nav draudzīgās attiecībās (arī es), bet ir sašutusi un neizpratnē par LMSF valdes lēmumu - kā tā, vārdus no dziesmas izmest nevar, čempioni ir čempioni, kāda mārrutka pēc nav izlasē!?
15.augusts 2016, 08:57 | links
 
Man personīgi arī ir pa "parabanu" kas notiek LMSF, bet man ir ir šāds jautājums, pat divi, "Viedoklim"
-Ja neesi pazīstams ar situāciju Latvijas makšķerēšanā, ko tā cepies par LMSF?
- un ja esi vecis, ko slēpies zem nika?

P.s. Atvaino ka uz Tu, bet mēs taču esam makšķernieki, tātad viena liela ģimene.

Vairis30, 13.augusts 2016, 14:08

-Nepieciešama informācija skolas projektam, nav citu stabilu populāru organizētāju.

-Negribu, lai zināt, kas es esmu, vēl nē, bet pieļauju, ka drīz uzzināsiet.

Vai kāds var pastāstīt, kā aizvērt topiku? Sapratu, ka Baloža celtā brēka jums šķiet nepamatota.

P.S. Uzskatu, ka izlasi vajadzētu veidot no labākajiem copmaņiem. Izraidīt komandu no izlases sava viedokļa izpaušanas dēļ ir negodīgi.

Viedoklis, 15.augusts 2016, 00:10


Nu kādēļ gan nevienu šāds situācijas pavērsiens neizbrīna. Un lai tak tauta pauž viedokli gan par "negodīgi" izsviestajiem no izlases, gan LMSF. Kaut gan izskatās, ka kādu, šeit paustie viedokļi aizskar personīgi.
15.augusts 2016, 06:11 | links
 
Gribat ticat gribat nē, bet nu abus šos vīrus esmu redzējis tikai pa Tv.

Copē un sportā esmu amatieris, patīk un viss!

Bet nu vai šeit nevarētu ieviest mazu skaidrību un izmainīt nolikumu, likumu vai nu to kas nosaka, kā notiek atlase uz pasaules čempionātu?!

1) Vai tiešām valdei kurā pieļauju ka nav visi spiningošanas pārstāvji, būtu jāizlemj kurš brauc un kurš nē? Tad jau Saeimā varētu apstiprināt sportistus uz olimpiādi!

2) Vai tad ja nolikumā būtu iestrādāts punkts, ka LČ kopvērtējuma uzvarētājs individuāli vai komandu vērtējumā, sastāda ap sevi komandu (teiksim no top 6 komandām vai dalībniekiem pēc kopvērtējuma) neieviestu rakstītu skaidrību?

3) Tā filozofiski - ņemot vērā, ka mums nav jāaizstāv pasaules čempionu tituls, tad varbūt ir vērts mainīt, labot, piemērot jaunu kvalifikācijas sistēmu, paskatīties kā tas notiek ārzemēs(ja visur valde nosaka čempionāta dalībnieku sastāvu - tad manis rakstītais ir tukšās runa :)))

Katrā ziņā veselīgs dialogs noteikti ir nepieciešams, ne man spriest kā to dabūt gatavu.
15.augusts 2016, 00:44 | links
 
Man personīgi arī ir pa "parabanu" kas notiek LMSF, bet man ir ir šāds jautājums, pat divi, "Viedoklim"
-Ja neesi pazīstams ar situāciju Latvijas makšķerēšanā, ko tā cepies par LMSF?
- un ja esi vecis, ko slēpies zem nika?

P.s. Atvaino ka uz Tu, bet mēs taču esam makšķernieki, tātad viena liela ģimene.

Vairis30, 13.augusts 2016, 14:08


-Nepieciešama informācija skolas projektam, nav citu stabilu populāru organizētāju.

-Negribu, lai zināt, kas es esmu, vēl nē, bet pieļauju, ka drīz uzzināsiet.

Vai kāds var pastāstīt, kā aizvērt topiku? Sapratu, ka Baloža celtā brēka jums šķiet nepamatota.

P.S. Uzskatu, ka izlasi vajadzētu veidot no labākajiem copmaņiem. Izraidīt komandu no izlases sava viedokļa izpaušanas dēļ ir negodīgi.
15.augusts 2016, 00:10 | links
 
Šī šarāde atgādina puiku ģimnāzijas pirmo klasīšu ecēšanos - viens no spējīgākajiem censoņiem savārījis ziepes: izsitis logu, rādījis citiem mēli, apsmējis klasesbiedrus, izkarinājis pa logu savas apenes, salīmējis košļenes pie galdiem un beigu beigās vēl uzspļāvis skolotājam! Direktora mērs ir (beidzot!) pilns! Puika dabū ar stibu pa biksēm un par sodu netiks ņemts skolas ekskursijā! Auuuuu....!!!! brēciens atskan pa visu skolu - daļa klasesbiedru un skolotāju skrien žēlot, daļa nezinot visus apstākļus raksta plakātus un organizē piketu pie direktora kabineta, "sūda skola! rokas nost no mūsu puikas! atlaist direktoru!"... daļa stāv malā un klusi sačukstas... daļa smīn un nesaka neko, bet cītīgi seko, baigi inčīgi, kas nu būs?! Bet čalis tik turpina aurot pa visu mācību iestādi un nemaz nedomā atvainoties vai nokaunēties! Gluži otrādi, viņš aģitē pārējos rīkoties! Rakstīt slepenas sūdzības par iespējamiem pārkāpumiem pret audzēkņiem un paralēli izsaukt uz skolu žurnālistus, organizēt skolu inspekciju utt., utt... Skolai ir savi konkrēti likumi un sava kārtība... direktoram konkrētas instrukcijas kā rīkoties ... Piebrauc autobuss, visi dodas ekskursijā... čalim arī gribas, bet pateikt atvainojiet ... piedodiet, ... es labošos, viņš nav spējīgs....
Smieklīgs un absurds salīdzinājums tāpat kā visa šī situācija! Man visu laiku likās, ka īsti vīri tā nerīkojas un veļu publiski nemazgā! Ir sanācis nelāgi, apsēžas pie galda un izrunā! Bet kam tas ir izdevīgi? Pirmkārt publiski risinot šāda veida domstarpības vienmēr lielākā daļa ieinteresēto būs "cietēja" pusē. Otrkārt, arī slikta reklāma ir reklāma, ko vajag izmantot :) Treškārt, lieliska iespēja iemest papildus dubļus LMSF dārziņā, kur tā jau "nekas netiek darīts" un tagad vēl šitāda šmuce!!!
"Kāds viedoklis par LMSF? Smalki izstrādātas shēmas... iepriekš sarunāts izlases sastāvs... slepeni balsojumu rezultāti..."
Esot šajā makšķerēšanas virtuvē jau ļoti daudzus gadus un daudzus gadus sadarbojoties ar LMSF, man nav nekādu ilūziju! Shēma ir un vēl kāda! :) LMSF ir biedrība, kurā cilvēki bez atlīdzības darbojas uz entuziasma pamata un velta savu brīvo laiku, lai Latvijā popularizētu makšķerēšanu kā sporta veidu un organizētu Latvijas dalību starptautiska mērogs sacensībās. Tā ir organizācija, kurā lēmumus nepieņem kaut kāds viens cilvēks, bet gan valde, kuru veido zinoši vīri ar lielu pieredzi savā jomā. Tāpat tai ir konkrētas vadlīnijas kā darboties. Jā, varētu labāk, varētu savādāk, bet vēlreiz atkārtoju, tas ir brīvprātīgs darbs bez atlīdzības!

Ak, jā, Stikuta kungs ir šīs organizācijas dibinātājs un bijis tās vadītājs 40 gadus!!! Kā viņam tas ir izdevies vai neizdevies ir cits stāsts. Un kāda vispār starpība, tas laiks ir pagājis un šis sirmais kungs jau divus gadus LMSF grožus ir nodevis citās rokās, kas vēl vairāk piestrādā, lai šo organizāciju padarīt par mūsdienīgāku un makšķerēšanas sportu par pamanāmāku plašākā sabiedrībā. Lai vai kā, uzskatu, ka Stikuta kungs pa ieguldīto darbu ir pelnījis cieņu un tikai un vienīgi! Un nevienam nav tiesību viņu, sirmu kungu, saukt par idiotu, kur nu vēl publiski! Tas ir prasti un zemiski, sevišķi zinot to ka ar "nīsto" LMSF viņam ir tik vien sakara kā galvenā tiesneša pienākumi! Tikpat prasti ir spļaut bļodiņā no kuras pašam vēlāk gribēsies kaut ko uzēst! Un nebūt nav tā, ka oi, netīšām vienreiz sanāca, sorry veči! Tas kausiņš ir krājies pa pilienam vien un te nu ir rezultāts! Apzināts vai neapzināts, kas to zin.. tāpat kā čempiona tituls!
15.augusts 2016, 00:04 | links
 
Viss ir vislabākajā kārtībā
14.augusts 2016, 16:14 | links
 
:))))) labi, ka tu cienitais esi vis gudrakais, vis smukakais un vis pareizakais :))), pie ta ari paliksim :))), LMSF daris savu darbu, tu kritizesi :))

NG-NG, 13.augusts 2016, 20:52


Galīgi neesmu ne visgudrākais, ne pareizākais un pilnīgi noteikti ne smukākais :) Pats atbalstu konkrētus sporta pasākumus, pašlaik krasta spiningošanas čempionātu ar balvām un nelielu, taču reālu un taustāmu piķi, vienkārši tur konkēti palūdza, nevis vispārēji nīdēja, ka sportam nav naudas, da i atmosfēra tajā disciplīnā ir nesalīdzināmi draudzīgāka un pozitīvāka kā laivu intrigu mudžeklī. Bet tā kopumā, uz ko arī velk, idejiski jātaisa no LMSF neatkarīgas komerclīgas.
14.augusts 2016, 00:03 | links
 
:))))) labi, ka tu cienitais esi vis gudrakais, vis smukakais un vis pareizakais :))), pie ta ari paliksim :))), LMSF daris savu darbu, tu kritizesi :))
13.augusts 2016, 20:52 | links
 
Zarazas kungam varu paskaidrot, ka Stikuts jau divus gadus nav LMSF, ne valde ne vispar, vins ir vienkarsi sirms un cienijams kungs , kurs makskeresanas attistibai ir izdarijis daudz vairak, ka cienijamais Zarazas kungs.
LMSF no 10 valdes locekliem tikai 3 ir Salmo darbinieki, parejiem ar Salmo nav ne mazaka sakara :)), bet galvenais jau ir kadam uzsplaut :)).
LMSF visi lemumi tiek pienemti balsojot, ja kas, tad Baloža kunga gadijuma tieši visi tris Salmo parstavji bija par Baloža ekipažu Latvijas izlases sastava, jo neskatoties uz vina necienu un nemilestibu pret LMSF mes uzskatijam, ka komandas maksimali augstu rezultatu sasniegsanai vinam butu jabut komanda.

LMSF nav ideala federacija, jo varetu darit daudz vairak makskeresanas sporta attistiba, varetu vairak nemties ar berniem, vairak popularizet sportu u.t.t., bet.... visi valdes locekli ir aiznemti savos darbos un visa sacensibu organizesana u.t.t. jau ta atnem diezgan daudz darba laika, pietam ..... pedejos gados 5-7-10 neatceros nevienu gadijumu, kad kads butu atnacis uz LMSF un piedavajis palidzet vai kaut ko uzrikot :))), ari naudu ,Zaraza kungs, neviens nav piedavajis ne kadam sporta veidam ne LMSF :), es bez varda runas esmu ar mieru atdot savu vietu LMSF valde, ja kads sponsors butu ar mieru kaut ko piemest pluda, fidera vai ziemas izlasem :))), jo man galvenais, ka sie copes sporti nestav uz vietas :)).

LMSF vairak vai mazak viss notiekas visos copes veidos, katram copes veidam ir savi atbildigie un ja kaut kas nav ka vajag, tad godigak butu braukt virsu katram atseviski, nevis visai LMSF :)

NG-NG, 13.augusts 2016, 19:17


Perpendikulāri man uz Balodi un Stikutu, abi viņi ir viens otra vērti, lai tik ecējas. Bet tas ka LMSF notiek tā kā patīk konkrētiem cilvēkiem un ja kāds nepatiks, tad viņs izlasē nebūs ir fakts, pats esi man tā teicis, ja kas. A LMSF normālu sponsoru nav un nebūs, kamēr sači tiek organizēti "pa kreiso" šetās formātā bez reģistrācijām, saskaņošanām un daudzām nepieciešamajām formalitātēm, kaut vai tiem pašiem nelaimīgajiem ātrajiem/ ugunsdzēsējiem utt. Nevienu nopietnu sponsoru uz tādiem pasākumies nepiesaistīt, visiem vajag normālus papīrus un atskaiti par līdzekļu izlietojumu. Uzskatu, ka šāda situācija pa lielam ir radīta mākslīgi, lai vienīgais bagātais "paps" kas dod kaut kādu naudu tā arī paliktu vienīgais, jo nedo Dies' tiešām kāds stiprāks iedos līdzeķlus un stingri sāks pieprasīt atbilstošas darbības, kas varbūt nebūs vairs "papa" interesēs. Tā es sen domāju, nekad neesmu šo savu viedokli slēpis.
13.augusts 2016, 19:56 | links
 
Zarazas kungam varu paskaidrot, ka Stikuts jau divus gadus nav LMSF, ne valde ne vispar, vins ir vienkarsi sirms un cienijams kungs , kurs makskeresanas attistibai ir izdarijis daudz vairak, ka cienijamais Zarazas kungs.
LMSF no 10 valdes locekliem tikai 3 ir Salmo darbinieki, parejiem ar Salmo nav ne mazaka sakara :)), bet galvenais jau ir kadam uzsplaut :)).
LMSF visi lemumi tiek pienemti balsojot, ja kas, tad Baloža kunga gadijuma tieši visi tris Salmo parstavji bija par Baloža ekipažu Latvijas izlases sastava, jo neskatoties uz vina necienu un nemilestibu pret LMSF mes uzskatijam, ka komandas maksimali augstu rezultatu sasniegsanai vinam butu jabut komanda.

LMSF nav ideala federacija, jo varetu darit daudz vairak makskeresanas sporta attistiba, varetu vairak nemties ar berniem, vairak popularizet sportu u.t.t., bet.... visi valdes locekli ir aiznemti savos darbos un visa sacensibu organizesana u.t.t. jau ta atnem diezgan daudz darba laika, pietam ..... pedejos gados 5-7-10 neatceros nevienu gadijumu, kad kads butu atnacis uz LMSF un piedavajis palidzet vai kaut ko uzrikot :))), ari naudu ,Zaraza kungs, neviens nav piedavajis ne kadam sporta veidam ne LMSF :), es bez varda runas esmu ar mieru atdot savu vietu LMSF valde, ja kads sponsors butu ar mieru kaut ko piemest pluda, fidera vai ziemas izlasem :))), jo man galvenais, ka sie copes sporti nestav uz vietas :)).

LMSF vairak vai mazak viss notiekas visos copes veidos, katram copes veidam ir savi atbildigie un ja kaut kas nav ka vajag, tad godigak butu braukt virsu katram atseviski, nevis visai LMSF :)
13.augusts 2016, 19:17 | links
 
Pirmo gadu piedalījos LČ, un godīgi sakot man patika.
Viss ērti pārdomāts ,visi draudzīgi (izņemot dažus indivīdus) Viss forši!
Visiem jau nekad neizpatiksi, vienmēr būs kāds kam "sāpes un kurš būs "abbižots" :))
13.augusts 2016, 18:01 | links
 
Pirmo gadu piedalījos LČ, un godīgi sakot man patika.
Viss ērti pārdomāts ,visi draudzīgi (izņemot dažus indivīdus) Viss forši!
Visiem jau nekad neizpatiksi, vienmēr būs kāds kam "sāpes un kurš būs "abbižots" :))
13.augusts 2016, 18:01 | links
 
Smieklīgi . Vai kādām vēl ir šaubas kurš ir lietotājs Viedoklis ?
13.augusts 2016, 17:49 | links
 
Tā izskatās, ka topika autors speciāli ir izveidojis feiko lietotāju. Viņš vēlās dzirdēt to ko vēlās, lai pēc tam to pielietotu tur ko to paredzējis.Ja kādam kautkas nav labi ar to kas darās LMSF, tad tam ir noteikta kārtība kā rīkoties. Nevis šeit makšķerēt balsi, lai pēc tam LMSF tās pasniegtu, kā aizstāvību spiningošanas sacensību laureātiem.
Mani pašlaik pa lielam LMSF apmierina.
13.augusts 2016, 14:21 | links
 
Man personīgi arī ir pa "parabanu" kas notiek LMSF, bet man ir ir šāds jautājums, pat divi, "Viedoklim"
-Ja neesi pazīstams ar situāciju Latvijas makšķerēšanā, ko tā cepies par LMSF?
- un ja esi vecis, ko slēpies zem nika?

P.s. Atvaino ka uz Tu, bet mēs taču esam makšķernieki, tātad viena liela ģimene.
13.augusts 2016, 14:08 | links
 
Godīgi sakot, šis nebija tas ko gaidīju, ja gribētu paklausīties, kas nav labi ar Balodi, es ieietu facebook.com vai paprasītu pašam.


Vīri, jūs novirzaties no tēmas, ko jūs domājat pr LMSF un tās organizētajām sacensībām?

Paldies lietotājam Bralitis par atbildi. Ļoti novērtēju.

Viedoklis, 13.augusts 2016, 13:36


Nevaru varbut spriest objektivi, bet no malas izskatas ka viss ir ok ar sacensibu organizesanu un LMSF kopuma.

Domaju ka seit runa aizgaja par Baloza k-gu, jo parasti tiko pieregistrejusies profili, ar sada veida jautajumiem, ne pie ka laba nenoved. Cerams ka si nav ta reize, kad atkal kads grib kadu nomelnot, vai atrast kadu citu zemudens akmeni.

Kas attiecas par pareizrakstibu, tad atkartosu, seit jau izskanejusu viedokli. Daudzi raksta no tel. Ari es, kad slinkums pie PC piesesties. Tadel uzskatu, ka seit nav jabut pareizrakstibas pulcinam.

Miers virs udeniem un ne asakas.
13.augusts 2016, 14:00 | links
 
Es esmu neitrāls, jo neesmu pārāk pazīstams ar situāciju. Manuprāt, (spriežot pēc tā, ka LMSF pieminot tiek pieminēts Balodis ar sliktu) sorry veči, bet Balodis (un vēlreiz atgādināšu, ka neko nezinu, jo es neesmu jūsu dusmu pilnājā pasaulē) ir vienīgas kuram ir pieticis dromses pateikt ko viņš domā, lai arī kas tas būtu, esmu pāliecināts, ka tur ir kaut kāda loģika.
Un lūdzu ievērjoiet pareizu rakstību un interpunkciju, jo jūsu komentārus ir grūti saprast. (es neesmu labākais piemērs)
13.augusts 2016, 13:45 | links
 
Godīgi sakot, šis nebija tas ko gaidīju, ja gribētu paklausīties, kas nav labi ar Balodi, es ieietu facebook.com vai paprasītu pašam.


Vīri, jūs novirzaties no tēmas, ko jūs domājat pr LMSF un tās organizētajām sacensībām?

Paldies lietotājam Bralitis par atbildi. Ļoti novērtēju.
13.augusts 2016, 13:36 | links
 
Cepšanās turpinās Facebook'ā

Vairis30, 13.augusts 2016, 12:41

Tur viss kā vienmēr-tikai viena taisnība.
Parasti svešā baznīcā ar savu bībeli neiet. Bet Balodis tikai tā izdarās. Ja būtu normāli komunicējis, tad kas zin, iespējams viss būtu čikiniekā. Bet kā izskatās atkal pirksti vēdeklī, slienas burbuļos utt. Reizēm der piedomāt pie tā kas ir svarīgāks-"taisnība", vai miers.
13.augusts 2016, 13:06 | links
 
Cepšanās turpinās Facebook'ā
13.augusts 2016, 12:41 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager