ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
Jā jau viņas saudzīgi kāds atlaistu , vajag taču izvārtīt pa zālēm , pa smiltīm , tas stundu gara fotosesija , bet kas var būt par atlaišanu bez filmēšanas , nu tad vēl stundu jāfilmē , tad vēl stundu jābučo un citādi erotiski jāmaigojās un tad nu beigtais nabag līķītis tiek iesviests atpakaļ ūdenī , nemaz nerunājot par saplēstām žaunām , izrautām iekšām un saplēstu muti . Nesaku ka visi tā dara , ir jau arī tādi kas patiešām saudzīgi atlaiž neizceļot zivi no ūdens ārā un pat nepieskaroties viņai , bet cit tad tādu ir ? Paskatoties šeit pat ieliktos atlaidēju video un bildes , es esmu kļuvis par atlaidēju nīdēju . Man ir sava pārliecība , jā patiešām rūp tās foreles , tad neaiztiec viņas , ko es jau arī daru gandrīz 15 gadus , bet atlaidējus uzskatu par tādiem , kuri cieš no uzmanības trūkuma . Es uzskatu ka , jā ķer to zivi , tad ķer tikai tik cik tev vajag paturēšanai , bet jā nevajag , vai vairāk nevajag , tad liec to zivi mierā , nevajag lieku reizi to zivi traumēt .
14.aprīlis 2017, 10:07 | links
 
Jā jau viņas saudzīgi kāds atlaistu , vajag taču izvārtīt pa zālēm , pa smiltīm , tas stundu gara fotosesija , bet kas var būt par atlaišanu bez filmēšanas , nu tad vēl stundu jāfilmē , tad vēl stundu jābučo un citādi erotiski jāmaigojās un tad nu beigtais nabag līķītis tiek iesviests atpakaļ ūdenī , nemaz nerunājot par saplēstām žaunām , izrautām iekšām un saplēstu muti . Nesaku ka visi tā dara , ir jau arī tādi kas patiešām saudzīgi atlaiž neizceļot zivi no ūdens ārā un pat nepieskaroties viņai , bet cit tad tādu ir ? Paskatoties šeit pat ieliktos atlaidēju video un bildes , es esmu kļuvis par atlaidēju nīdēju . Man ir sava pārliecība , jā patiešām rūp tās foreles , tad neaiztiec viņas , ko es jau arī daru gandrīz 15 gadus , bet atlaidējus uzskatu par tādiem , kuri cieš no uzmanības trūkuma . Es uzskatu ka , jā ķer to zivi , tad ķer tikai tik cik tev vajag paturēšanai , bet jā nevajag , vai vairāk nevajag , tad liec to zivi mierā , nevajag lieku reizi to zivi traumēt .

gintsgg, 14.aprīlis 2017, 10:07

Daudz kam piekrītu! Es tos cilvēkus nesaprotu! Kad makšķerēju viens, vispār neko nebildēju, nefilmēju. Tur nekas nesanāk un tā ir mocīšanās pirmām kārtām pašam! Ja esi vaļā laidējs, cieni savu pretinieku kas deva pozitīvas emocijas!
Runa ir par zivīm, kas palikušas mazā skaitā. Gribi paņemt, copē selektīvi. Atbrauci uz upi, neņemsi taču pirmo mēriņu?! Smuki pacopēji. Trapijās laba izmēra fāterītis. Paņem. Vai ja jūti, ka var neizdzīvot. Labāk savāc, nekā pabaro ūdru vai ūdeli. Nu tā kaut kā. Nevis taisīt kasķi! Ēd zivi -slikts! Laid vaļā, atkal slikts!
14.aprīlis 2017, 10:45 | links
 
Gintsgg kā parasti kaut ko nīst. Klasisks vecās skolas copmanis. Ar tādiem ir bezjēdzīga diskusija, jo viniem tā domāšana ir iestādīta līdz mūža beigām.
Tagad ir jauni laiki un par zivju resursu ir jādomā savādāk.
14.aprīlis 2017, 12:44 | links
 
Gintsgg kā parasti kaut ko nīst. Klasisks vecās skolas copmanis. Ar tādiem ir bezjēdzīga diskusija, jo viniem tā domāšana ir iestādīta līdz mūža beigām.
Tagad ir jauni laiki un par zivju resursu ir jādomā savādāk.

Jurcik, 14.aprīlis 2017, 12:44



Nebūtu tādas vecās klasiskās skolas, kad ņem cik vajag, tādai jaunai skolai nebūtu vispār ko ķert.
Gintsgg ir taisnība par visiem 200%.
14.aprīlis 2017, 13:12 | links
 
Un isti man nav saprotams par kādu mocīšanu jus runājat vispārināti. Zivi noķert, nobildēt un palaist vaļā ir ātrs process. Te tiek dramatizēts un joprojām aizstāvēts, ka viss ir jāņem un jābāž maisā.
Palasot pedejos komentārus varētu padomāt, ka kādu paturēt gribētāju kāda zivs ir piesmējusi, ja tāds naids pret resursu un c&r piekritējiem.
14.aprīlis 2017, 13:50 | links
 
Jurcik , kuram nu kuram , bet tev būtu bijis labāk paklusēt , paskaties uz savām bildēm , līdaciņa saulainā dienā tiek likta uz melna bleķa lineāla , kurš sakarsis saulē ne sliktāk par pannu , līdakai termošoks garantēts , un pēc atlaišanas zivs stāv uz vietas , jo nevar vairs papeldēt jo ir pārāk nomocīta un viss drīzāk nobeigsies , tas pats arī ar Ventas līdaku , pēc atlaišanas nemūk jo spēki ir galā . Bet dari kā tu gribi , kāda man tur daļa , tikai neuzbāzies man ar savām nomocīto zivju atlaišanas idejām un savu jauno skolu , es labāk ķeršu tikai tik , cik man vajag un lai apmierinātu savas slimīgās iegribas zivis nemocīšu un netraumēšu .
14.aprīlis 2017, 14:51 | links
 
kamēr copmanis apvaino copmani pa to laiku ūdri vai ūdele tīrā lauka upes un ezeru kā arī dīķus no zivīm ... nu ko man darīt ja ķerās zemmērs atlaižu lai peld bet man aiz muguras vēl kāds mētā un uzķerā citam laivā jau ieceļ bet vai atlaiž to nemanu un ir kas patur zemmērus... nosaka esot paša labākās....
14.aprīlis 2017, 18:00 | links
 
Gintsgg, Tu jau esi sevi pieradijis kā nelabojams eksemplārs. Visas līdakas atbrīvotas zem 1minutes arpus ūdens. Melns bleķa lineals ir tikai infantila poeaugushaa prātā.
14.aprīlis 2017, 20:07 | links
 
Un Gintsgg varbūt nelien laucinjaa kurš Tev ir sveš, tas ir ķer un atlaid lauciņš. Tu esi kampejs visu mūžu un tāds ari paliksi.
14.aprīlis 2017, 20:09 | links
 
Ķer un atlaid. Līdaku var atkabināt, atbrīvot, neceļot laivā , nevelkot uz sauszemes, krastā. Par foto sesiju pat nerunājot.
Zemmērs un ne tikai , noķerts ar vobleri , ja āķi ieķērušies saudzīgi , izdzīvos. Ja aiz acs, aiz galvas vidus , barība vēžiem, 90%. Ar dzelzi, rotiņu, gumijas zivtiņu izdzīvos 80%.Ar ofsetnieku aprīkots māneklis nostrādā ideāli, atbrīvot var jebkuru noķerto zivi. Karpiniekiem C&R metode ir nostrādāta perfekti.
Cik foreles atbrīvotas izdzīvo noķertas ar vobleri ?!! Pats forelēs eju ar rotiņu. Bija vobleri. Arī rotiņš ko forele ķērusi ar lielu azartu un viens āķis ieķeries žaunās neizdzīvos. Par līdaku izslaktēšanu upēs ar domu , un būs vairāk foreļu, kungi, tukša muldēšana !
Tāpat kā mežā , pļavā sadzīvo plēsējs un to mēdījums. Savu artavu iegulda ūdri, kas ir saudzējami. Ūdri salasa visas nemākulīgi atlaistās foreles!!
14.aprīlis 2017, 21:15 | links
 
Nu, ūdri saudzējami bija 60~70ajos gados, šobrīd viņi nav nekādi apdraudētie
14.aprīlis 2017, 22:23 | links
 
Jurcik , kad tu iemācīsies atlaist tā , kā to Kastors aprakstīja , tad varēsi uzskatīt sevi par atlaišanas speciālistu , bet pagaidām tavas bildes rāda ka tev ir tikai liela mute , bet no atlaišanas tu nesajēdzi pilnīgi nekā . Es esmu pateicis visu , diskusija ar tevi izbeigta , jā vēlies protams varam turpināt , bet tas priekš tevis būs maksas pakalpojums .
14.aprīlis 2017, 22:51 | links
 
Atlaišana var būt dašāda,-arī caur zarnu traktu kanalizācijā...:)
14.aprīlis 2017, 22:56 | links
 
Jurcik , kad tu iemācīsies atlaist tā , kā to Kastors aprakstīja , tad varēsi uzskatīt sevi par atlaišanas speciālistu , bet pagaidām tavas bildes rāda ka tev ir tikai liela mute , bet no atlaišanas tu nesajēdzi pilnīgi nekā . Es esmu pateicis visu , diskusija ar tevi izbeigta , jā vēlies protams varam turpināt , bet tas priekš tevis būs maksas pakalpojums .

gintsgg, 14.aprīlis 2017, 22:51


Tev gan nav liela mute, bet maz smadzenes. Tapec esi tur kur tu esi un tavā vecumā tas ir nožēlojami. Tu neesi pateicis neko, bet apliecinājis, ka esi prasts padumjās savienības atrauga. ;) Veiksmi Tev savā nožēlojamā dzīvē.
14.aprīlis 2017, 23:20 | links
 
-PAJOLIŅŠ .
14.aprīlis 2017, 23:22 | links
 
-PAJOLIŅŠ .

gintsgg, 14.aprīlis 2017, 23:22


Pajoliņ, attopies. Tavam stulbumam reti kurš te ir konkurents :D
14.aprīlis 2017, 23:29 | links
 
Jurik Durik, reizēm vajag paklusēt..
14.aprīlis 2017, 23:32 | links
 
Jurcik , kad tu iemācīsies atlaist tā , kā to Kastors aprakstīja , tad varēsi uzskatīt sevi par atlaišanas speciālistu , bet pagaidām tavas bildes rāda ka tev ir tikai liela mute , bet no atlaišanas tu nesajēdzi pilnīgi nekā . Es esmu pateicis visu , diskusija ar tevi izbeigta , jā vēlies protams varam turpināt , bet tas priekš tevis būs maksas pakalpojums .

gintsgg, 14.aprīlis 2017, 22:51

Tev gan nav liela mute, bet maz smadzenes. Tapec esi tur kur tu esi un tavā vecumā tas ir nožēlojami. Tu neesi pateicis neko, bet apliecinājis, ka esi prasts padumjās savienības atrauga. ;) Veiksmi Tev savā nožēlojamā dzīvē.

Jurcik, 14.aprīlis 2017, 23:20



Jurcik, es Tavā vietā nokaunētos.
Un bez tam. Nespļauj akā, no kuras pašam ....
14.aprīlis 2017, 23:33 | links
 
Par ko man paklusēt, ka te viens bomārs savā vecumā nemāk uzvesties?
14.aprīlis 2017, 23:36 | links
 
Lai nu kā puiķi,bet savai cieņai pret vecākiem jābūt...Var diskutēt ,pierādīt ,pārliecināt,bet ar cieņu...Mēs jūsu birzītē jau esam bijuši,bet jūs vēl nē....
15.aprīlis 2017, 00:25 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager