ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
bet kurš tad te vicina?? :)
es pats ēdu asarus man viņi vnk garšo,paņemu savus 4-5 kupraiņus no copes vakariņām tā lai vienā piegājienā varu apēst,aukstas zivis un saldētas man negaršo......a ko tad ja uz copi braucu 3-4 reizes nedēļā,ko man katru reizi ņemt tā zivis,,,paķer emociju un lai dzīvo tālāk....retu reizi kko no strīpaiņiem paturu,nesaku ka C&R ir kādam obligāts pasākums,,,vn te indivīdi tieši otrādāk visina karogus ka nav ko mocīt zivis apēd visu ko redzi un sauc Tevi par kkādu kapitālisma atraugu vai vēl kko!! Bet tas viss nāk ar laiku,,kad iemācies ķert un uz copi brauc ne tāpēc lai izpildītu pārtikas normu kkādu,bet gan atpūsties,tad arī sāc iekopt C&R,viss ar laiku...... :)

waffenss88, 19.aprīlis 2017, 16:15

Visiem tā neveicas ne ar iespējām tik daudz laika pavadīt copē, ne arī ar skaistiem lomiem kā tev katru reizi.
Vicinātāju un ,,eiropas vērtību ,, slavinātāju gan saradies gana.
19.aprīlis 2017, 16:50 | links
 
Kāds sakars C&R ar gejiem un lezbietēm?? :D un Eiropu kopumā? ir tak ari ASV kur C&R ir populārs copes veids.

Daudzi vēl nespēj aizdomāties, ka cope paliek ar vien populārāka Latvijā, ar vien vairāk ieguldām copes lietās un laivās. Es pat teiktu, ka tas ir modē tagad, jo cilvēki daudz vairāk sāk novērtēt dabu un tās resursu. Neviens te nevienam neuzbāžas, vienkārši tas brīdis tuvojas ar lieliem soļiem, ka daudz kur būs LM un citi noteikumi. Ar laiku populārāk paliks C&R, jo nevienam neinteresē izgrūzt 30000 par laivu, lai ar to braukātu pa tukšu ezeru. Jo lielāka labklājība makšķerniekam, jo tu vairāk aizsargāsi resursu kurš tev sagādā prieku.
Esmu makšķernieks, copēju sev un visam ciemam, ņemu visu ko noķeru, turu zivis aiz acīm utt. vairs nav modē! Ja pat Krievijā sāk šitos lamāt un sist, tad arī Latvijā līdz tam nav tālu.
19.aprīlis 2017, 18:10 | links
 
Kāds sakars C&R ar gejiem un lezbietēm?? :D un Eiropu kopumā? ir tak ari ASV kur C&R ir populārs copes veids.

Daudzi vēl nespēj aizdomāties, ka cope paliek ar vien populārāka Latvijā, ar vien vairāk ieguldām copes lietās un laivās. Es pat teiktu, ka tas ir modē tagad, jo cilvēki daudz vairāk sāk novērtēt dabu un tās resursu. Neviens te nevienam neuzbāžas, vienkārši tas brīdis tuvojas ar lieliem soļiem, ka daudz kur būs LM un citi noteikumi. Ar laiku populārāk paliks C&R, jo nevienam neinteresē izgrūzt 30000 par laivu, lai ar to braukātu pa tukšu ezeru. Jo lielāka labklājība makšķerniekam, jo tu vairāk aizsargāsi resursu kurš tev sagādā prieku.
Esmu makšķernieks, copēju sev un visam ciemam, ņemu visu ko noķeru, turu zivis aiz acīm utt. vairs nav modē! Ja pat Krievijā sāk šitos lamāt un sist, tad arī Latvijā līdz tam nav tālu.

Jurcik, 19.aprīlis 2017, 18:10

Tuvu tuvu esi .......
:DDD
19.aprīlis 2017, 18:54 | links
 
Kādreiz "rūķīši" ari slēpās pa vonungiem utt. Baidijās ka nepaķer aiz krāgas. Tagad jau brīvi pat praidus rīko!
Kungi, neuzspiežiet savu patiesību par vienīgo un pareizo. Ja vēlaties atlaist savu lomu tad dariet to. Kāpēc jums ir jāuzspiež to darīt visiem?
Pats uz copi braucu ATPŪSTIES! Ja vajag gaļu, tad braucu turp kur to zivi varu un māku noķert. Ja vēlos atpūsties, tad pietiek ar to, ka aizbraucu uz divdienīti un ķeru sīkās. Ko vakarā uzcepu un/vai zivju zupā vāru.
LM atbalstītājiem ieteiktu aizdomāties par to, vai nespļauj savā akā. Tobiš-kādreiz tak gribās aizbraukt vienkārši patupēt pie upes, vai ezera sagaidīt saulrietu ar "lazdas kātu" rokās. Bet vai par saulrieta sagaidīšanu pie upes, vai ezera gribēsies kādam NEPARKO maksāt, tas jau ir jūsu ziņā.
19.aprīlis 2017, 19:19 | links
 
Nu redzi, Urmaas, domāju, ka LM rodas dēļ tās visatļautības pie ūdeņiem. Parasti tie kuri visvairāk grābj zivis ir arī tie kuri daudz mēslo.
Man jau šobrīd traucē LM, bet redzot kas tur notiek pie Kuldīgas nav brīnums, ka tādus ievieš. Dažreiz gribas vienkārši pastaigāt gar upi un nevajag man tā zivs vest mājās.

Un neviens jau neuzspiež.. šī tēma vispār bija kā C&R noliegšana, vai piekritēju noniecināšana.
Es ari ņemu, bet ar mēru un lielās viennozīmīgi laižu vaļā.
19.aprīlis 2017, 19:31 | links
 
Jurčik. Palasot kaut vai šo forumu vien-rodās ļoti pamatotas aizdomas, ka daudzi makšķerēšanas noteikumus pat nav izlasijuši, kur nu vēl iedziļinājušies tajos. Neesmu mazohists, bet šis vien norāda, ka, lai dotos makšķerēt un iegūtu MK vajadzētu kārtot eksāmenu MN! To varētu neattiecināt uz cilvēkiem-atpūtniekiem.
19.aprīlis 2017, 19:36 | links
 
Nu redzi, domāju, ka Tu arī dziļi saknē saproti par ko īsti ir runa.
Mums te pirmkārt ir zema makšķerēšanas kultūra un ētika. Un daudziem ir mazvērtības komplekss.. ja neaiznesīšu zivi mājās, ko par mani padomās sieva, ģimene. Tas laikam ir no akmens laikmeta saglabājies :D Lēni attīstamies.
19.aprīlis 2017, 19:56 | links
 
Nu re rēja rēja uz manis , bet tomer ir kas domā līdzīgi!!!
19.aprīlis 2017, 20:03 | links
 
Nu redzi, domāju, ka Tu arī dziļi saknē saproti par ko īsti ir runa.
Mums te pirmkārt ir zema makšķerēšanas kultūra un ētika. Un daudziem ir mazvērtības komplekss.. ja neaiznesīšu zivi mājās, ko par mani padomās sieva, ģimene. Tas laikam ir no akmens laikmeta saglabājies :D Lēni attīstamies.

Jurcik, 19.aprīlis 2017, 19:56

LM ieviesšana šeit nepalīdzēs!!!
19.aprīlis 2017, 20:08 | links
 
Nu redzi, Urmaas, domāju, ka LM rodas dēļ tās visatļautības pie ūdeņiem. Parasti tie kuri visvairāk grābj zivis ir arī tie kuri daudz mēslo.
Man jau šobrīd traucē LM, bet redzot kas tur notiek pie Kuldīgas nav brīnums, ka tādus ievieš. Dažreiz gribas vienkārši pastaigāt gar upi un nevajag man tā zivs vest mājās.

Un neviens jau neuzspiež.. šī tēma vispār bija kā C&R noliegšana, vai piekritēju noniecināšana.
Es ari ņemu, bet ar mēru un lielās viennozīmīgi laižu vaļā.

Jurcik, 19.aprīlis 2017, 19:31

Tu gribi parunàt par to cûku kūti, kas tieši licencētajā posmā un netiek savākts, bet pagaida kad lietus ūdeņi paceļ līmeni un visu drazu aizskalo? Mēs par vienu Kuldīgu runājam vai par dažādām varbūt?
19.aprīlis 2017, 20:21 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!
19.aprīlis 2017, 20:36 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:36


Naheram aiz citiem vakt? Lai krajas, bus tik liela cupa ka pec laika netiks klat vairs pie udens- tad vairs varbut ari nebrauks un meslosana beigsies, savadak ja Tu takad skraidisi aiz visiem un slaucisi dupsus- tad tas nekad nebeigsies :) p.s. aiz sevis vienmer savacu :)
19.aprīlis 2017, 20:45 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:36

Naheram aiz citiem vakt? Lai krajas, bus tik liela cupa ka pec laika netiks klat vairs pie udens- tad vairs varbut ari nebrauks un meslosana beigsies, savadak ja Tu takad skraidisi aiz visiem un slaucisi dupsus- tad tas nekad nebeigsies :) p.s. aiz sevis vienmer savacu :)

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 20:45
19.aprīlis 2017, 20:46 | links
 
A kur ir problēma paņemt līdz miskastes maisu un savākt aiz sevis un plus 10m aiz muguras ko citi izmētājuši tas aizņem 5cas min!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:36

Naheram aiz citiem vakt? Lai krajas, bus tik liela cupa ka pec laika netiks klat vairs pie udens- tad vairs varbut ari nebrauks un meslosana beigsies, savadak ja Tu takad skraidisi aiz visiem un slaucisi dupsus- tad tas nekad nebeigsies :) p.s. aiz sevis vienmer savacu :)

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 20:45


A tev baigi patīk sēdēt sūdos?
19.aprīlis 2017, 20:46 | links
 
A tev baigi patīk sēdēt sūdos?

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:46[/quote]

Neeju tur kur citi nokartojas :) Sestdien piemeram labs skats Jurmala pie attirisanas iekartam, palikusi tigerenes gabali uz solina, a blakus letas livu alus bundzas. Tu perc zivim garneles, bet pats dzer pilnigu suuu!! Ne paldies, aiz tadiem domatajiem es neiesu savakt, man nepietiks dzives laika lai visu upes malu nostaigatu, jo tas ir jau n-tas tonnas :) Bet to kas izskalots piemeram Jelgava upes mala ar pavasara udeniem, to gan smuki savacu un saliku maisa, kamer gruntenes kluseja (uzlaboju karmu) :D
19.aprīlis 2017, 20:53 | links
 
Nu jau šitā sadaļa sūdos iet!! Galiig ne pa tēmu prātīgs cilvēks te vairs neko nepiebilstu :D
19.aprīlis 2017, 20:56 | links
 
A tev baigi patīk sēdēt sūdos?

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 20:46


Neeju tur kur citi nokartojas :) Sestdien piemeram labs skats Jurmala pie attirisanas iekartam, palikusi tigerenes gabali uz solina, a blakus letas livu alus bundzas. Tu perc zivim garneles, bet pats dzer pilnigu suuu!! Ne paldies, aiz tadiem domatajiem es neiesu savakt, man nepietiks dzives laika lai visu upes malu nostaigatu, jo tas ir jau n-tas tonnas :) Bet to kas izskalots piemeram Jelgava upes mala ar pavasara udeniem, to gan smuki savacu un saliku maisa, kamer gruntenes kluseja (uzlaboju karmu) :D

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 20:53[/quote]

A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!
19.aprīlis 2017, 21:01 | links
 
A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 21:01[/quote]

Ej izguli dzerumu :) Tas nekad pie mums nenotiks! Tada sajuta ka esi muca audzis un tik sodien galvu esi ara izbazis un neredzi talak par saviem 5 sakoptajiem metriem ap sevi:))
Turpini tik vakt aiz visiem citiem, notiekti copes dievs Tev uzsmaidis un dos brangus breksus :) Ne asakas :))
19.aprīlis 2017, 21:09 | links
 
A kas tev liek visu upes malu nostaigāt? Tikai tur kur sēdi pēc copes pāris minūtes veltīt salasīt paris tārpu bundžās un kādu barības paku vai pudeli! Un ja vairums tā darītu ātri vien kārtība būtu!!!

coolfeeder, 19.aprīlis 2017, 21:01


Ej izguli dzerumu :) Tas nekad pie mums nenotiks! Tada sajuta ka esi muca audzis un tik sodien galvu esi ara izbazis un neredzi talak par saviem 5 sakoptajiem metriem ap sevi:))
Turpini tik vakt aiz visiem citiem, notiekti copes dievs Tev uzsmaidis un dos brangus breksus :) Ne asakas :))

TincaTinca, 19.aprīlis 2017, 21:09[/quote]

Nu ja visiem ir tāda atieksme kà tev tad tà varētu būt!!!
19.aprīlis 2017, 21:16 | links
 
Tu gribi parunàt par to cûku kūti, kas tieši licencētajā posmā un netiek savākts, bet pagaida kad lietus ūdeņi paceļ līmeni un visu drazu aizskalo? Mēs par vienu Kuldīgu runājam vai par dažādām varbūt?

Docents, 19.aprīlis 2017, 20:21


Arī par to posmu, ari uz leju aiz Abavas ietekas. Pie Abavas ietekas vispār vietējais zemnieks ar arklu nobraucis pie iebraucama ceļā un pie pašas Ventas savākta normāla čupa ar mēsliem. un jauni jau pie paša krasta mētājās.

Mana skatījumā visa copes kultura iet roku roka arī ar C&R attīstību un izpratni par zivim kopumā.
19.aprīlis 2017, 21:46 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager