ķer un atlaid

Dominē apšaubāms viedoklis, ka princips ņoķert un atlaist ir saudzējošs attiecībā pret zivīm
margers [09.01.18]: Man aiziet boja cik ir aljautais limits un ne jau katreiz var to nokjert..bet te ja stasta bucotaji ka 80pa dieni var nokjert un atlsist tad cik aiziet boja???vairak ka es paturu..
Tu jau neesi viens.tādu ir vairums latvijas copmaņi.vnk ir cilvēki kas tajā saskata ko vairāk kā labas emocija un gaļu. Protams man arī garšo zivis, pa retam arī paņemu kādu zivi mājās tas nav nekas slikts vnk ciest nevaru tos cilvēkus kas pa visām varēm ņem visu kas uzķeras un vell nekaunās lielīties.
9.janvāris 2018, 22:24 | links
 
Ko ta tu citu izjuti ..nu brauc pie babam jeb a ja veci patik tad tur..bus ar labad izjutas..
9.janvāris 2018, 22:26 | links
 
margers [09.01.18]: Par lupa caurumu es neka nesaku tas dzivos ja neizvalja pa zemi un nepoze ilgi..bet daudzi laiz asinjainas atpakalj kam zaunas un dziljak traumets ..ne jau vienmer tev lupa iekjeras..un tad kada jega atlaist ja voblers rikle bijis
Priekš tam ir atpletēji un normālas knaibles.ja saplēš žaunas nu tad neko, ved majās.
9.janvāris 2018, 22:27 | links
 
Ir starpiba ja es diena 5panjemu bet tu 50noker un alaid kaut 50 proci izdzivo tad kursh dara vairaku skadi es vai tu..plus braucu ja gribu zivi a citi bucotaji brauc ik pa paris dienam tad cik iznicinat jus
9.janvāris 2018, 22:28 | links
 
margers [09.01.18]: Ko ta tu citu izjuti ..nu brauc pie babam jeb a ja veci patik tad tur..bus ar labad izjutas..
Tev čali ārsta palīdzību vajag ;) jau sapratu no vārdiem" līdakas trāpās piezvejā" ka nav ko ar tewi te spriedelēt.
9.janvāris 2018, 22:29 | links
 
Kur nu vel lielāks cirks kad par copes ētiku brauc augumā brakars kurš lielās par krastā izvestām vairākām normām un foreļu tārpošanu. Bet agri vai vēlu mācību gūs, jo visi sadarītie sūdi vienmēr atgriežas dubultā.
9.janvāris 2018, 22:30 | links
 
margers [09.01.18]: Ir starpiba ja es diena 5panjemu bet tu 50noker un alaid kaut 50 proci izdzivo tad kursh dara vairaku skadi es vai tu..plus braucu ja gribu zivi a citi bucotaji brauc ik pa paris dienam tad cik iznicinat jus
Kur tu rāvj ka C&R cienītāji noķer dienā 50 zivis?? Tu kko kurī??
9.janvāris 2018, 22:31 | links
 
Ja bucojat ta bucojat un neievaza te meeri..nevis ka kads ieliek bildi un nepieraksta ka atlaista ta uzreiz ir jasunii nost..vienkarsi besi kkadi te krani macis ka butka kluci nolikt..patik dari bet nemuldi
9.janvāris 2018, 22:33 | links
 
Ir kas lielas ka pat 80
9.janvāris 2018, 22:33 | links
 
Sulla [09.01.18]: Kur nu vel lielāks cirks kad par copes ētiku brauc augumā brakars kurš lielās par krastā izvestām vairākām normām un foreļu tārpošanu. Bet agri vai vēlu mācību gūs, jo visi sadarītie sūdi vienmēr atgriežas dubultā.
Ar tādiem cirvjiem vnk nav ko tērēt savu laiku, no copes ētikas saprašana tik pat cik man no tamborēšanas :D
9.janvāris 2018, 22:34 | links
 
Kadi tur tev C&Rcinitaji pat latviski nemak sevi nodevet tak brauc prom un tur vari sevi ta devet..te skaitas spidzinat un bucot..
9.janvāris 2018, 22:36 | links
 
Citi ieliek vidio krievu valoda lai vairak publika butu uzreiz kliedz lai latviski runa..a te bucotaji pa kkaidiem te c&r dieviem uzskata sevi ..maca te citus dzivot ..
9.janvāris 2018, 22:42 | links
 
Agrak lielas zivis bij vairuma visi njema normu un pietika visiem ..tagad vinjas ir maz jo i savairojusies gauseri bucotaji kas atmet pusspragusas un kjer vel un vel..no ka no ta ka traume visas un netiek vairak nevienam ..ja butu norma un jabrauc krasta tad butu vairak zivis neka no tiem bucotajiem
9.janvāris 2018, 22:51 | links
 
Marger Tu tiešām esi nepieskaitāms. Neviens zivis nebučo un pa rokām nemuļļā, vismaz liela daļa, es zivis atbrīvoju tām nemaz nepieskaroties un ūdenī, bet par zivju mocīšanu nepiekrītu. Manās pāris upītēs kuras citi neapmeklē zivis ir daudz un iet vairumā, jo tās saudzīgi atlaiž. Tavs līmenis ir tik zems ka Tu savu māti izdrāztu gan jau par piečuku. Ja dzīvē Tev neveicas tad meklē vainu sevī nevis citos. Mans suns manuprāt ir gudrāks par Tevi
9.janvāris 2018, 22:53 | links
 
margers [09.01.18]: Agrak lielas zivis bij vairuma visi njema normu un pietika visiem ..tagad vinjas ir maz jo i savairojusies gauseri bucotaji kas atmet pusspragusas un kjer vel un vel..no ka no ta ka traume visas un netiek vairak nevienam ..ja butu norma un jabrauc krasta tad butu vairak zivis neka no tiem bucotajiem
Profesors :D
9.janvāris 2018, 22:55 | links
 
sivens [09.01.18]: Marger Tu tiešām esi nepieskaitāms. Neviens zivis nebučo un pa rokām nemuļļā, vismaz liela daļa, es zivis atbrīvoju tām nemaz nepieskaroties un ūdenī, bet par zivju mocīšanu nepiekrītu. Manās pāris upītēs kuras citi neapmeklē zivis ir daudz un iet vairumā, jo tās saudzīgi atlaiž. Tavs līmenis ir tik zems ka Tu savu māti izdrāztu gan jau par piečuku. Ja dzīvē Tev neveicas tad meklē vainu sevī nevis citos. Mans suns manuprāt ir gudrāks par Te
:D
9.janvāris 2018, 22:56 | links
 
Bet logiski
9.janvāris 2018, 22:58 | links
 
Siveens skaties ka vel tavu mati neizdrazu ..un tavu kranciti arii
9.janvāris 2018, 23:00 | links
 
Nez kapec vacija tadus bucotajus neatbalsta ..bet nu ne mes jau ejam brendam no pakaljas ..vienk jaunas paaudzes dirsu laizitaji
9.janvāris 2018, 23:01 | links
 
Sabiedrības krējuma cienīga diskusija. Komentāri pārsteidz ar domas dziļumu un izmeklētiem argumentiem. Īpaši patīk sivens komentārs, kas spilgti raksturo C&R atbalstītāju inteliģences līmeni un vērtību skalu.
9.janvāris 2018, 23:37 | links
 

Pievieno savu atbildi

Nepieciešams reģistrēties, lai pievienotu atbildi!
Uz augšu
 
Creative templates for Google Ad Manager